entry'ler (15)

behzat ç destek kampanyası

e ben memleketimin rtük'ü her gün yüzlerce dizide tren yapmışlar gidiyor , kimi diziler tren olayını aşmış enseste kadar girmiş, kimi dizilerde kan gövdeyi götürüyor her bölüme kesilen vurulan adamın haddi hesabı yok gıkınız çıkmıyor a.k. adam iki duble rakı içiyor diye yapmadığınız kalmadı a.k. oturup biraz tarafsız izleyin biraz la çok değil. her bölüm bu ülkedeki binlerce sorundan birine dem vuruluyor hem de baya güzel vuruluyor. toplumun her kesiminden karakter bulunuyor dizide, tren yok, önüne gelen birbirine çakmıyor, şiddet bir polisiye dizide olabilicek düzeyde arka sokaklarda bile daha fazla vurdu kırdı. ee ne istiyorsunuz şimdi siz behzat başkandan. o iki duble rakı varya....

kızlar neden net değil sorusuna verilecek cevaplar

bu sorunun cevabını veren kişi yeryüzünün sayılı zenginleri arasında girer. ancak haybeden cevap verir cevap veren.

oğlum bak git

yurdum insanına artislik yapmayacaksın, yurdum insanı gergindir, asabir, manyaktır. olur olmadık şeylerden alınırlar.ne demiş neyzen turk milleti gariptir her lafi kaldirmaz ibne dersin kizar da sikersin aldirmaz.

kredi notumuzu kendimiz ölçeriz

ülkede yaşayan insanların yarısından fazlasının iq'sunun ayakkabı numarasından küçük olmasında mütevellit ne derse inanılır ne derse gaza gelinir yürü be koçum büyük adam denir. sallaya bildin kadar sallıcan bu memlekette ascan kescen sonra demokrasi budur dicen herkes de yiyecek afferin lan adama bak dicek.

sözlük yazarlarının favori kitap karakterleri

raif efendi.
(bkz: kürk mantolu madonna)

arya stark
(bkz: game of thrones)

kadıköy de 3 puan yüzü görememiş büyük takım

puan yüzü görememiştir fakat daha kralını yapmıştır. şampiyonluk kupasını herkese herşeye rağmen kadıköy'ün ortasında kaldırmıştır. kapakların en büyüğü olmuştur. bugünü göreceklerine küme düşmeyi tercih edirlerdi muhakkak.

emre belözoğlu nu fildişi ne bırakıp kaçmak

hakettiğini bu dünyada bulmuş olur. zokara'nın kendisine attığı tekmeden bir sezonda ortalama 6 futbolcuya kendisi tekme atmaktadır. bu yetmez gibi hiç utanma arlanma olmadan hakeme itiraz eder, saldırır.

sözlük yazarlarının kullandığı şampuanlar

cif ve pril karşımından oluşan muhteşem karışım.

bir kadının çantasından çıkacak en son şey

bir kadının çantasından çıkacak en son şey diye bişey yoktur. bir kadının çantasının her şey ama herşey çıkabilir ve her ne çıkarsa çıksın şaşkınlığa düşecek bir durum yoktur bu böyle biline.

dilenciye para vermemek için söylenen laflar

(bkz: sen benim kim olduğumu biliyormusun)

yurdum insanının kavga öncesi kibarlaşması

şarhoş kibarlığına benzer bir kibarlıktır. ceketinin önünü ilikleyerekten ben çocuğuma bir gofret alamıyacakmıyım a. k söylemiyle paraleldir.

28 kişinin önünde öküz gibi geğirmek

(bkz: allah belanızı veriyor lütfen bekleyiniz)

kız istemeye kerhane tatlısıyla giden erkek

mesajını net bir şekilde vermiş erkektir.

üniversiteden mezun olacaklara tavsiyeler

olmayın lan. çok güzel günler yaşıyorsunuz farkında değilsiniz. federasyonun size üniversite verdiği okuma hakkını sonuna kadar kullanın zerre pişman olmayacaksınız.

enerji içeceğine bisküvi banmak

ekmek arasına gözleme koymak eyleminin 21.yüzyıl versiyonu.