bugün

entry'ler (184)

ben bu yazıyı sözlüğe yazdım

lan sözlük gene beni çaylak yapmışsın allahsız. neye bozuldun lan? bi alt dudak ver de barışalım... hade!

edit: seyyyar japon'a küfür ettiydim mesaclan ona bozulmuş... sik kafalı japon askerleri sizi... silersen de sil amına koduğumun sözlüğü. ben gidecem zaten az kaldı. daha ciddi şeylerle uğraşacam.

yılmaz özdil in 24 eylül 2013 tarihli yazısı

An itibariyle hurriyet gazetesinin serverlerinde bulunamamıştır. Naptınız lan yazıya??

futbolla ilgilenmeyen erkek

Liseli bir ergenken en yakın arkadaşını basit bir maç için hastanelik edip başında ölmesin diye saatlerce ağlayan, arkadaşı uyandığında da bütün takımların yöneticilerinin, futbolcularının ve bütün fanatik olan olmayan taraftarlarına o top girsin diye tövbe eden ve bir daha da kendininkinden başka hiç bir takımı tutmayan erkektir. Aidiyet duygusu olan erkek ibnedir efenim. Takım tutanların da sikicileri tuttukları takımdır. Lan 16 kişi olm manyak mısınız?? göt dayanmaz la?? Adam gibi halı saha maçınızı yapın amk!!

31 e verilen isimler

(bkz: handjob)

mustafa kemal in koruma kullanmadığı yalanı

evet korumaları vardı: wikipedia saymış 1927'de korumalarının sayısı 13.648.987 imiş.

(bkz: yedirir miyiz lan size)

balıkesir de kara çarşaflı türkçe öğretmeni

amerika ile kıyas yapanların niye yaptıklarını anlamayan çember sakallıları içtimaya alan öğretmen. arkadaş beyin de gidip bi yerden satın alınmıyor ki!!! yüce rabbim vermeyince de vermiyor. hikmetinden de sual olunmaz ama sanırım ki "bu kulumu da böyle yarattım, seni de böyle yaratabilirdim ibret al!!"demek istiyor herhalde!!!

balıkesir de kara çarşaflı türkçe öğretmeni

benim çocuğuma ders vermesini istemeyeceğim öğretmendir. kardeşim istediğiniz kadar ürün durun. ben çocuğuma bu öğretmenin ders vermesini asla istemem. bir de türkçe öğretmeni!!! ba ba ba ba... ilçe milli eğitim müdürü de çıkmış "Bizim için kılık kıyafetten çok bir öğretmenin öğrencisine katma değer olarak vereceği önemlidir"demiş. lan karşındakini çocuk mu zannediyorsun? ne katma değeri olacak o öğretmenin benim çocuğuma failatün failatün failünden başka? sen sanıyor musun ki o kadın türkçeyi doğru dürüst öğretecek çocuğuna? madem kadının kara çarşafını savunuyorsun buraya neden arapça yazmıyorsun? madem dil özgürlüğü de böyle? biri de çıkmış bez parçasından korkan birinin 36 farklı etnik topluluğu nasıl yöneteceğini sormuş. o bez parçasını getiren köpeklerin efendisi 250 yıldır yönetiyor. demek ki oluyormuş değil mi?

miami şehrinin bulunduğu florida eyaletinde 2. resmi dil ispanyolcadır. ama ispanyolca konuşan nüfus ingilizce konuşan nüfustan fazladır (hemen wiki ye sarılıp beni sikmeye çalışmayın tecrübe konuşuyor amk). herhangi bir devlet dairesine gittiğinizde ispanyolca derdinizi anlatamazsınız. anlatsanız bile cevap vermezler. ingilizce konuşun her işiniz hallolur. ehliyet almak için girdiğiniz sınav ingilizcedir. mahkemelerde konuşulan dil ingilizcedir. okullarda en fazla ders saati ingilizcedir. adamlar kendilerini bu kadar koruyorken biz gerizekalı mıyız?

ayrıca kimsenin bez parçasından korktuğu da yok. gerekirse o bez parçasında boğarız. sadece daha arabistan'da, iran'da yaşamamış birinin, oraları görmemiş birinin gelip de burada bana o bez parçasının arkasından havlaması bana komik geliyor. uyan kardeşim uyan. ataların bu yüzden canını vermedi! o yaşam tarzlarını ülkeye getirmeye çalıştığın adamlar zamanında osmanlıyı ingilizlere satmadı mı?

bez parçasıymış pee

edit: moderatör buna silik verirse o da şeriatçı demektir!!

erkekleri çekici kılan meslekler

(bkz: tamirci çırağı)

moderatörlerin gıcık olduğu yazarlar

ben bunların başındayım galiba. ne yazsam silik amk!!! hayır milletin yazdığı ipe sapa gelmeyen bkz ler orda duruyor. benimkilere silik. siktirip gideyim istiyorsunuz. bunun başka açıklaması yok amk!

bones

16.09.2013 tarihinde 9. sezonu başlamış dizidir.

severek izliyoruz.

Seeley olum senin yatacak yerin yok lan!

yazarların platonik aşıklarının isimleri

yazarların platonik aşkları olarak değiştirilmesi gereken başlık.

değiştirilirse söylerim.

yoksa bilmiyorum bana kim platonik şekilde aşık oldu şimdiye kadar. capisce?

toplumumuzda bekalara yapılan potansiyel muamelesi

(bkz: beka ney lan)

8 yaşındaki çocuğa dayak atan polis

kendisini küçükken epey bir sikmişler, intikam duygusu içinde kalmış dediğim polistir.

benim çocuğuma aynı şeyi yapsa 24 saat yaşatmam!! aldığı nefes haram onun çünkü...

(bkz: law abiding citizen)

pasaporta 513lira veremem

canım şirketimin bana hediye ettiği tutar *

10 yıl kafam rahat lan ehuhehu...

yazarların şu an dinlediği şarkılar

trift shop.

erkek yazarların hayalindeki kadın modeli

budur efenim:

görsel

regl olmuş kız tribi

cem yılmaz'ın çok güzel anlamlandırdığı triptir:

- aşkım kumandayı bozmuş muyum?
+ anasını sikmişsin kumandanın.

yok lan bu replik değil.

+ senin hemcinsin uçak indirip kaldırıyor, sen ne yapıyorsun?

buydu herhalde... ne biliym amk yeniden izliyim akşama o zaman *

uzun saçlarını kısaltan erkeğin ilk sözleri

patenti bana ait olan "bu ne lan y....k kafası gibi olmuşum!!!" kelime topluluğudur efenim.

olmasa mektubun

murathan munganın yazarken, derya abimizin de söylerken sevgisini içine koyduğu parça.

ilk defa bir şiirin birini siktiğine şahit oldum. (yok lan bizzat maktul oldum amk!!)

bir adam bir kadını en çok ne kadar sevebilir

erkeklere istediklerini veremeyen turkish kezbanların sorgulaması. ben çok vücut gördüm kadını için yanıp tutuşan. hele bir tanesi var ki çok kendisini çok sevmememe rağmen adam karısının mezarını her gün ziyaret etti taa ki 14 ay sonra kendisi de ölene kadar. kadının mezarı yemyeşil otların arasındaydı, güller, leylaklar, çam ağaçları vardı. insan mezarın başında kendinden geçerdi. 14 ay sonra karısına kavuştu. işte bir erkek ölümüne sever allahın kezbanları sizi. şimdi sorunuzu ve öküz, kalas, hıyar, iguana,vs sıfatlarınızı da alın siktirin gidin. bi daa da gelmeyin!!

edit: eksile kezbanım eksile. sen eksileyesin diye yazdım bunları. gerçeği söyleyince zorunuza mı gidiyor, götünüze mi anlayamıyorum. o yüzden serbestsiniz.