bugün

entry'ler (30)

dünyanın en sağlıklı 10 yiyeceği

en az 3-4 tanesi "en sevilmeyen yiyecekler" listesinde de olması muhtemel olan.

zombi saldırısı sırasında yapılması gerekenler

kıyıda az açıkta güvendesinizdir. tekne olur, yük gemisi olur ama bir an önce oraya ulaşmak gerekir. zaten bir zombi saldırısı olsa yüzde doksan ihtimalle zombilerin arasında olursunuz, kurtulanlar hep azınlık olan kısımdır.

yatak toplamanın mantığı

görüntü rahatsız etmiyorsa yoktur.

özeleştri yapabilmek

evvela kişisel farkındalık gerektirir. birçok insanın özeleştiri yapamamasının sebebi bu eksiktir. bir de başlıktaki gibi değil "özeleştiri" şeklinde yazılmalıdır.

salonu oturma odası yapmak

çok zor ama gittikçe başarı sağlanıyor bu konuda. yeter ki sonu oturma odasını da misafir odasına çevirmek olmasın.

istanbul aydın üniversitesi

Üniversite değildir. Üniversitecilik oynayan bir grup loser akademisyenimsiler ve eğitime zerre kadar değer vermeyen ama yıllardır bu sektörden yolunu bulan sahibinden oluşur. Öğrencilerin günahı yok.

muhafazakarlaştıkça tecavüzün artması

muhafazakar mercimek beyinli zihniyetin kadının her alandaki duruşunu ikinci plana atan, kadını aşağılayan ürünüdür.

türk adaleti

ismi kulağa tanıdık geliyor ama gören var mı bilmiyorum.

beni bu kadar çok sevme diyen sevgili

eninde sonunda terk edecek kişidir.

eski sevgili

birlikte olunulan zamana göre daha tahrik edici gözükür.

yazin gidilen kuran kurslari

boştur, zararlıdır, ufacık çocukların beynine örümcek ağı örmenin ilk somut adımlarındandır.

yeditepe

yeditepede okudugum cok belli oldu lan:)

yeditepe

bedrettin dalana ait kayışdağında çok güzel bir üniversite. dışardan tiki yuvası gibi gözükür, ki öyledir de ancak bambaşka bir havası güzelliği vardır. orada okuyan bilir.

yiğit özgür

karikatürleri tek temel üzerine kuruludur: absurdity

kızına beşiktaş adını veren baba

babaya karşı gelinmez'i haksız çıkaran bir durumdur.

erkekleri itici yapan detaylar

aşırı kıllılık, aşırı kılsızlık, dar pantolon, tek kaşlılık, testesteron fazlalığı, küfr-ü mübalağ...

yaran diyaloglar

Mersin'de bir lisede g(kız), kulak deliğinin küpe takmamaktan kapandığından yakınmaktadır. y(erkek) panodan aldığı toplu iğneyle deliğin kapanıp kapanmadığını kontrol etmeyi teklif eder. sınıfta o anda yalnızdırlar ancak aralık olan kapının önünde arkadaşları sesleri duyabılecek kadar yakındır. Şu diyaloğu duyarlar:

y: tamam şimdi sokuyorum acırsa söyle hiç zorlamayacam.
g: tamam. ya girmesi lazım bence.
y: ya girmiyor yalnız bu.
g: sen beceremiyorsun. deliği tutturamıyorsun hissediyorum.
y: bi de 2 tane delik var burda hangisine sokacam?
g: alttakine sokacaksın, büyük olana.
y: tamam girdi galiba.
g: tamam ya çok sağol çok sevindim kapanmadığına.

Dışardan bunu duyanlar merak içinde içeriye dalarlar ancak umdukları sahneyi göremezler.

küçük ibo

artık hiç de küçük olmayan ibodur. heriftir. şöhret kapısından çıkıp ergenlik kapısına girdiği en son görüldüğü yerdir.

rubin kazan

iddaa'da herdaim beni yakmış takımdır. daha da rubin'e oynamam.

aron feller

keldir ama yakışıklı adamdır. yerleştirttiği gizli kameraların da insanları nereye giderse steady cam gibi takip etme özelliği de enteresandır.