bugün

(bkz: bir kamuflaj olarak islam boyası)
allah muhafaza dinimize bişey olmasındır.*
yanlış olan önerme , doğrusu için;
alkol tüketimi arttıkça tecavüzün artmasıolacaktır.
zira 2002 den beri alkol tüketim oranı %70 artmış.
ayrıca şu çakma %1400 ü incelediğimiz zaman "kocam bana tokat attı" cıların sayısı ciddi miktarda yüksektir.
bu da yasaların artık daha etkili çalıştığının ve kadınlarımızın kendine olan güveninin arttığının ispatıdır. ezdirmiyorlar kendilerini...
muhafazakar mercimek beyinli zihniyetin kadının her alandaki duruşunu ikinci plana atan, kadını aşağılayan ürünüdür.
yanlış düşünce hatta iftiradır. öncelikle muhafazakarlığın arttığı filan yok. sapıklık yapanlar muhafazakar filan da değil. hangi ikditar olsa da zaten bunu yapmaya müsait kişilerdir bunu yapan. iktidarın akp olması muhafazakarlık anlamına geliyor diye nerenizden uyduruyorsunuz anlamıyorum. Diğer suçlarda azalma olduğu için kadına yönelik şiddette bir artış varmış gibi görülebiliyor.

ve işinize gelmeyen bir durum daha söyleyeyim. ulusalcı faşo zihniyetin işine gelmez bu durum. Eskiden de varolan kadına şiddet, tecavüz gibi vakalar bu kadar gündeme getirilmiyordu. Vardı ama siz duymuyordunuz yani zeka sorunlu herifler. şimdi daha fazla dile getirildiği için ve yargıya da daha fazla taşındığı için duyuyorsunuz ve aaa artmış lan bu sanıyorsunuz. Artış tabiki vardır inkar edilmez ama duymuyor olmanızı da hesaba katın olur mu? Eskiden kadın korkudan karakola gidemiyorken şimdi gidebiliyor. ama bu durum işinize gelmez tabi.
fizikteki yüzey küçüldükçe basınç artar kuralının sosyolojik yansımasıdır.Baskı arttıkça millet azar.
twitter'da istanbul'daki bir adliyenin bugünjü duruşmalarının listesini paylaşmış bir avukat. vahamete bakın hele! güya akp ile dindarlaşan ve iyi yolda olduğu iddia edilen ülkenin hali...

https://pbs.twimg.com/media/C2g8UL9XEAAwpaX.jpg