bugün

entry'ler (42)

servan gökhan

sana doktor diyenin Allah belasını versin. sizler bu sömürünün bir ekipmanısınız umarım her zaman utanç duyarsın servan gökhan keske senin nerede çalıştığını bilseydim yüzüne karşı iki lafım olurdu adi herif.

uğur kurt

hayatta hiç bir bok olamayan insanların polis olupta vurduğu gencimizdir ailesine sabır diliyorum akpnin bence polislerre eğitim vermesi şarttır sürekli şiddet sürekli provakasyon amaç halkı kutuplaştırmak. bu polisler nerden eğittim alıyor türkiyede yürekli savcı hakimler yokmu?.

mhp nin başına geçmesi gereken kişi

meral akşener dir.

reza zarrab

saygın iş adamı reza zarrap mı zarab mı bilmiyorum ama benden iyi türkçe konuşuyor.konuşmalarını dinleyence bir an için kendimi vatan haini hissetttim.medya adamı sütten çıkmış ak kaşık ilan etti satılık medya.

zafer çağlayan

sekizyüz elli lira asgari ücretin olduğu türkiyede yediyüz elli milyarlık saat takan bir zattır. haksız padişahın makamı yansın.

fatih altaylı

saygın iş adamı reza zarrab ifadeleri ile sempati duymaya başladığım ama halen de korkak bir gazetecidir.

ahmet dönmez

başbakana çok zor soru sormuş cesur bir gazetecidir.

ipek erdem

sizi galata da migros jettin orda gördüm hayranınızın dedim dilim döndüğümce ne olur her zaman geçin ipek hanım ne kadar güzelsiniz sizi çok seviyorum kaç kere görddüm sizi ne olur her zaman geçin ::)

farsça

zebanı farsı şeker hest.... dünyanın en tatlı dilidir.

ahmed arif

bir çok şiirrinden özellikle meme yi vurgulaması beni çok düşündürmüştür.anadolu şiiri ve 33 kurşun şiirri muazzamdır.

suat kılıç halk kahramanıdır

mehmet baransunun tokat iddasına mal olan güzel konuştuğunu sanan bakandır.

can alıcı şiir dizeleri

Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik
Bin atlı o gün dev gibi bir orduyu yendik

Haykırdı ak tolgalı beylerbeyi "ilerle"
Bir yaz günü geçtik tunadan kafilelerle

Şimşek gibi atıldık bir semte yedi koldan
Şimşek gibi Türk atlarının geçtiği yoldan

Bir gün yine doludizgin atlarımızla
Yerden yedi kat arşa kanatlandık o hızla

Cennette bu gün gülleri açmış görürüzde
Hala o kızıl hatıra gitmez gözümüzde

Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şendik
Bin atlı o gün dev gibi bir orduyu yendik.

şehriyar

yar kasidi eseri muhteşemdir, kendisi tebriz türküdür oda behrengi gibi tebrizlidir.

günün sözü

güzel günler sana gelmez, sen onlara yürüyeceksin.

kürk mantolu madonna

okunulması gereken sabahhattin ali eseridir raif ile maria pudgeraşkına anlatır öle cümler vardırki insanı alır götürrür en sevdiğim romandır sabahhattin ali ye büyük hayranlık duymuştum ama kuyucaklı yusuf kürk mantolu madonnanın yanın da çok etkisiz kir kitap kaldı.

solcuların en büyük hataları

solcuların bazen en büyük hatası dine dil uzatmak, din bie değerdir değerlidir eğer sence din savsata ise başkası için geçerli değildir bu bu yüzden solk ne zaman din kötülemeyi bıratığı zaman akp ye malzeme vermediği zaman kazanacaktır.

egemen bağış

bence kabinenin en akıllı bakanlarından birdir.galiba sirtlidir.ve basbakan da pnun ne kadar akılı olduğunu çok iyi biliyor.

kaymakam

ilçelerde eskiden çok yetkili hatta padişah gibi bile görülülerdi. ama yerel yönetimlerin güçlenmesi ile popülitelerini biraz kaybetttiler.

birgül ayman güler

bence faşist olamayan gerçekleri gören engin görüşlü kendisini tanımayı çok umduğum bir milletvekilidir, kendisine evgi saygılarımı iletiyorrum hatta bir gün kendisine bir mektup bile yollamayı düşünüyorrum.

suat kılıç

kendisini lider olarak hisseddiyor ama ben hiç öle ummuyorum, basbakana cok yakın duruyor belki ilerde ak partinin baskanlığına bile talip olur ama sanmam lidelik vasıfları bulunduğunu düşünmüyorrum bir çok kişinin aksine.