bugün

entry'ler (139)

pubg oynayalım mı

Hadi yazın nickleri sayın sözlük yazarları.

atatürk geri dönse söyleyeceği ilk söz

Türkler nerde ?

kendisiyle aynı gün doğulan ünlüler

Seleeeenaaa gomeeezzz.

çok özlemek ama arayamamak

Boş bahanelerle aramaya çalışmadan direkt aramak gerek. Özlediysen ara en fazla tersler, sesini duymuş olursun.

sözlük yazarlarının ruh halini anlatan görsel

görsel

uzun boylu erkek ile kısa boylu kızın ilişkisi

Zor. 1.75 den uzun insanlarla yanyana gelmek zorunda kaldığımda bile geriliyorum.

hayatı yaşanabilir kılan detaylar

Beni tanıyan insanlar için ben, beni tanımayan insanlar için beni tanıyacak olma ihtimalleri, benim içinde allahın beni ben olarak yaratmış olması.

yazarların keyfi yerinde olmayınca yaptığı şeyler

Ağlarım.

sadece kızların anlayabildiği çarşamba olayı

Herhangi bir erkeğe anlatan gitsin bi köşede utansın ne bileyim ötenazi filan yapsın, her haltı biliyolar bundan eksik kalsınlar neyse hazırız anaaam

saçma sapan salak

Bazen ben.

mutlu eden olaylar

Çocukların bakıp gülümsemesi, kedilerin sırnaşması, terörist leşi haberleri, tanımadığın birinin elinde seninde okuduğun kitabı görmek, balonlar, pamuk şekerler vs.vs...

bimden hiç alışveriş yapmamış türkiye vatandaşı

O nasıl vatandaş ya ?

güneşin doğması

Benim uyanmam.

sözlük yazarlarının en sevdiği tatlı

Çikolatalı olan heeeeerşey.

yazarların çocuklarına aşılayacağı anafikir

Türkiye haritası çıkarılır, önüne konulur; bak burası (amasya, tokat,samsun,corume,sivas) senin dedelerinin bulunduğu bölge, burası senin memleketinin memleketi. Bak buralar; (marmara, ege, akdeniz, iç anadolu) senin atalarının her karışına ayak bastığı, doğduğu, yaşadığı, öldüğü bölge. Burda senin kardeşlerin var. Burası senin memleketin. Bak burası; (doğu anadolu, güneydoğu anadolu) senin atalarının her karısına kan döktüğü, her karışında savaştığı bölgeler. Bu bölgelere hakim olmak isteyen insanlar çıkacak karşına buralar senin memleketin, senin atalarının, dedelerinin memleketi. Burda ölmen gerekse bile öleceksin ama bir avuç toprağını dahi vermeyeceksin. Biraz büyüdüğün zaman bu haritanın daha büyüğü ile karşılaşacaksın.

kadını en sağlam burç

Yengeç. Konu kilit.

tayyip erdoğanın ülkesinde yaşayıp onu sevmemek

Ney ney ney ney neeeeyy ?

türklerin kendini çok asil sanması

Doğrusu: Türklerin, kendilerinin çok asil olduğunu bilmesi.

sözlükçülerin en büyük korkuları

Palyaço, ya Allahım o nasıl korkunç birşey bide buna gülüp eğleniyor minik minik bebeler lan oğlum kaçsanıza düşüncesi bile korkutuyor.

sen nasıl burçlarla dalga geçersin

Ne diyosun sen değişik.