bugün

gönül bu ota da konar boka da muhabbetinin en güzel örneklerinden birini oluşturur bu ikili. erkeğin + bir özelliği yoksa uzun boylu kız asla kısa boylu erkekle çıkmaz. ama erkek bunu yapar. kısa boylu kızlar genelde güzel olduğundan erkeklerde ruh güzelliğinden önce yüz güzelliğine ve diğer güzelliklere baktıkları için gönüllerini kaptırıyorlar. zamanla ruhunu öğreniyorsun o da güzelse evleniyorsun vs. mevzu o değil ama şu an. garip gelir. biri ünlem, diğeri nokta gibi.
(bkz: bazıları minyon sever)
yemekte kimyon yatakta minyon felsefesini benimsemiş erkek kişisinin ilişkisi.
erkek 1.90 hatun 1.60 olursa biraz sıkıntılı olur yoksa çok ta sorun olmaz.
sorun olmaz. kız için çok kötü olsa da bu deneyim erkek için normaldir.
(bkz: 1 70 in altı bacım olur)
gökdelenin yanında bekçi kulübesi.
uzun boylu kız ile kısa boylu erkeğin** * ilişkisinden daha iyi bir ilişkidir bence.
(bkz: dudak payı)
görsel
bana cok komik gelen bir goruntu, ama ask bu iste, boy post dinlemiyor.
Kısa boylu erkeğe yine şişman ve kısa boylu kız düştü ha.*
öpüşmek istediklerinde erkeğin diz çökmesi gerekmiyorsa sorun yoktur.
cok guzeldir. gayet de mutluyuz.
pozisyon zenginliği açısından kısır, orta saha mücadelesi şeklinde geçen bir karşılaşma olarak hafızalara kazınan bir ilişki sağlar.
tersi fenadır. illa öpüşcekse bi zahmet kucağına alsındır.
Boyu boyuna deyiminin bittiği durumdur. Çok büyük sorunlar yaratabilir. Öpüşürken zorluk çıkaran bir durumdur.
uzaktan çok şirin gözüken ilişkidir.
yatak haric hicbir ortamda uyumlu olmayan iliskidir.
Zıt kutuplar birbirini çeker hesabıdır.
Valla sevdiğim kızla durumum o.Ben 1.95'im.Kız 1.60.Ama kalp sevince boymuş moymuş önemli değil
sevgili olmadan önce uzun boy isteyen kızın, uzun boylu erkeğe sarıldığında '' boyun keşke biraz daha kısa olsaydı yuaa sarılamıyorum '' dediği ilişkidir.
şahsım 1.92 ,

eski sevgili 1.54

yeni sevgili 1.65

doğru yerdeyim anlaşılan.. sanık sizin sayın hakim..
Bu olağan ve gayet normal bir şey. Bu ülkede bayan boy ortalaması erkek boy ortalamasına gore oran ile az. Hem hatunu göğüs hızanda sevmen lazım kafasını göğsüne yaslaman saçlarının kokusunu içine cekmen lazım. erkeğin hatun ile aynı boyda yahut hatunun uzun olması görüntü kirliliği yapar.
Tanidigim bir arkadasim aglayan sevgilisinin gozyasini silmek icin dizleri ustune cokmustu. Vahim bir durumdur.