bugün

Kimseyle dertleşmemeye özen göstermek. O kadar dengesiz ve aklı başında olmayan biriyim ki, dertleşirken kişiye kırıcı sözler söylerim diye samimiyetimi ve özgüvenimi kendime saklarım. Akabinde kendisine ne söylemişsem ne etmişsem özür dileme isteği de gelmiyor içimden. Öyle bir utanç.
Bilgisayar oyunu oynarım, Müzik dinlerim, Film izlerim.
görsel
Alkolizm tabii ki.
Tanımadığın çiftlerin düğünlerinde ayağı kırıklar gibi oynamak.

işte ben de böyle bir psikopatım!
Bir kaç bomonti, bir paket sigara, ve bir miktar müzik ile yerinde olmayan keyfi yerine getirmektir.
Yemek yaparım lan, hakkaten mutfağa girince huzur buluyorum. Ne bileyim böyle soğan doğramak çok zevkli oluyor. o sarımsak kokusu, zeytinyağı, limon falan hoş şeyler.
Klozetin üzerine oturup çamaşır makinesini izliyorum keyfimi yerine getirmek için. Üçte sigara içiyorum ki oohh değme keyfime.
film sonra o bitince başka bir film daha sonra bir film daha sonra...
Sozlukte takılırım.
Susarak otururum.
sahile gidip denize karşı müzik dinlemek o olmazsa gökyüzünü izleyerek müzik dinlemek.
Meyveli pasta, meyveli yogurt, meyveli sut uclusunu kullaniyorum. Can sikintisina birebirdir. Meyveli puding de olabilir.
Yazarım.
Youtube da sezen aksu en duygusal şarkılar var 1 saat 46 dakika baştan sona dinlerim. Kendimi görürüm o şarkılarda. iyi ki doğmuşsun be sezen.
Uyurum. Zorla sımsıkı Kaparım gözlerimi hemen zaman geçsin diye. Çoğu zamanda ise yarar.
En yakınıma sataşmak. En çok sevdiğimizi Kırarız ya en çok.
genelde müzik dinleyip dahada keyfimi kaçırırım, eğer akşam saatlerine denk gelirse dışarı sakin yerlere gider gezerim.
elime gelen kağıda grup logoları veya Çizimler karalar, bir deftere iÇimden geÇenleri yazarım. tabi bunlar hep müzik eşliğindedir. ama en Çok yaptığım şey uzanırken tavanımı izlemektir. Çok şey düşünmenize sebep oluyor bu tavan.
müzikle uğraşmak. hunharca bir şeyler çalmak. kafayı en güzel dağıtma yöntemi.
buz dolabının kapağını açıp bakışmak, romantik anlar yaşamak. kapattıktan beş dakika sonra sanki hiç yaşanmamış gibi tekrar kapağı açıp dünden kalan çorbayla kesişmek.
sahil, sigara, müzik, yazmak, okumak.
Önce sıcak bi duş. Sonra deliksiz uyku.
-internet varsa uçak videosu izlemek
-yok ise uçak resmi çizmek altına da not düşmek
-hayaller eşliğinde uykuya dalmaya çalışmak

yalnız değilsem
belli etmem zaten kim takar ki.
Sırtı duvara dayayıp yere oturmak.

Yere yatmak.

Nefes almak.

Boş boş bakmak.

-var bir problem ama hayırlısı.
o anki ruh haline ilaç gibi gelecek müziği dinlemek.
güncel Önemli Başlıklar