bugün

entry'ler (27)

toprak

ne ekersen onu biçersin sözü gerçek olmuş maltepe'de maltepe belediyesinin katkıları ve ali kılıç'ın desteğiyle.

görsel
görsel
görsel
görsel

knight online steam edition

indirdim oynuyorum, baya da özlemişim, ama eskisinde oynarken uydunet sahibiydim bundan 5 yıl öncesinde şimdi süperonline fiber, eskiden çektiğim çileler gözümün önüne geliyor duygulandım ağlıyorum resmen.oyuna girmeye çalışır düşerdik, kalabalık bir yere girdiğimizde oyun kasardı, sürekli düşerdik felan. valla fark var cidden.

ekşi sözlük ün gündemde durma çabası

olağan bir şey, tıpkı cnn in seçim hazırlık süreci boyunca hdp ve chp propogandası yapıp seçim sonunçları açıklandığında buhrana girip ardından nasıl kıvıracaklarını bilemediklerinden kaynaklanan komik durumun meydana gelmesi gibi. sözde ciddi insanların yazar olduğu bir mecra ama giderek kan kaybediyorlar ciddiye alanların yaş sınırı git gide 15-16 ya düşüyor.

barzani nin pkk ya demediğini bırakamaması

kürtlerin kendi içinde kendilerine bile muhalefet olmaları; tipik ekşi sözlük iç dünyası. adamlar kendilerine muhalefet olanı nasıl istemiyorsa bunlarda aynı.

sevgi neydi

sevgi neydi; çok uzun alıntılayamayacağım ama buydu; http://acikadress.blogspo...ftadr-sevgi-kelimesi.html

hasta siempre

çi giviri bizim lidirimiz kirinik silciliriz biz.

fırıldak oğulları cemaati

kendilerini güldüren, komik olan cüzdanın ucunu kim gösterirse ona doğru domalan, pardon dönen oluşumdur.

y for yazar

seviyorduk nerelere kayboldu bu zalım.

uydunet

televizyon yayını kablolarıyla internet hizmeti sunan şirket. başvururken bizim bütün kablolarımız fiber derler, 16mbps internete başvurursun 800kb/s download hızın olur, yani anlayacağınız yarı yarıya verdiğiniz para boşuna gidiyor. ulan neden ben ya birde diyorlar ki aradığınızda modeminize kadar gelen internet hızında herhangi bir sorun yok, cihazınızı kontrol ediniz. iş yerinde neden sorun yaşamıyorum internet kullanırken de evde yaşıyorum dediğimde saçmalıyorlar.

tuborg gold lardaki tortu rezaleti

bu rezaletle alakası var mı bilmiyorum. ama tuborg'un tekellere mal verme durumu aksamış. bu ürünleri geri çekme falan gibi bir durum varsa onunla alakalı olabilir diye aklıma geldi. fikir yürüttüm.
görsel

tam bir sene sonra yazarlar ne yapıyor olacaklar

hazırlık eğitimimin bitmesi ile artık gazetecilik okumaya başlamış olacağım.

babamı sivrisinek sikerken gördüm

gece gece kahkahalara boğulmama sebep olmuş başlık. cidden çok yaratıcı.

faşist ırkçılara inat oyum ak partiye

ciddiye alınmaması gereken türklük düşmanı bir ümmetçinin sözleridir.

kadın ayağına tapmak

bir ayak fetişisti söylemi. kadın vücudunda başka tapacak organ mı kalmadı da ayağına tapıyorsun kardeş?

mini etek bikini tayt satışı hemen yasaklansın

ciddiye alınmaması gereken tipik bir gerici söylemidir. bir laikçi de çarşaftan, peçeden rahatsız olduğunu söylese bu gerici hangi yüzle cevap verecek acaba?

ismet inönü

atatürk ün ölümünden sonra davasına ihanet etmiş, chp nin altı ilkesinden biri olan milliyetçiliği ayaklar altına almış eski siyasetçimizdir.

akp nin kadına verdiği önem

olmayan önemdir. akp ye göre türk kadını evinin süsüdür. üç çocuk yapıp onlara bakmaktan başka sorumluluğu yoktur.

imkanınız olsa hangi ülkeye taşınırdınız

moldova cumhuriyetine bağlı olan gagavuzya diye cevaplanacak sorudur. kan kardeşlerim olan gagavuz türkleri ile birlikte yaşamak en büyük hayalimdir.

imkanınız olsa hangi dizide oynardınız

"tabi ki de muhteşem yüzyıl kösem" diye cevap verilecek sorudur. orada bir şehzade rolünde oynayıp bolca kadınla sevişmeyi kim istemez?

fenerbahçe nin yapması gereken transferler

stoper olarak raphael varane, sol bek olarak armand traore, orta saha olarak ronaldinho gaucho ve xabi alonso, kanat olarak da arjen robben.