bugün

Atandığım okula kayıt işlemleri.
bilemiyorum japonya da balık tutuyor. yahut hindistan da inek sağıyor. veya tibet de koyun güdüyor olabilirim.
Şömine başına geçip paraları yakmak ve ısınmak. Tam olarak bir sene sonra hava isterse 50 derece olsun bunu yapcam. isteyen varsa gelsin o da atsın 3-5-10bin öro.
Hayatıma devam ediyor olacağım.
amk bende bu şans varken bu hazırlıkta bir daha kalırım ve şutlanırım.
hazırlık eğitimimin bitmesi ile artık gazetecilik okumaya başlamış olacağım.
inşallah üniversite kazanmış bi birey olurum.
inşallah evlilik hazırlığı yapmaktan yorgun düşmüş ama bir yandan da annemle hala hazırlıklara koşturuyor olurum.
inş üniversitede olacak.
Üniversite 3.sınıfa gecmis olucam. Ve bi taraflarım tutuşacak çünkü hukukta en zor sene 3tür.
Bavulumu toplamış başka şehire taşınmış olurum muhtemel.
Tam bir sene sonra ben... Bi dakika bir sene sonra ölmeyecegimizin garantisi varmı?
bölümüme başlamış(hazırlığı geçeceğimi varsayarak), sınıftakileri yeni yeni tanımaya başlayacağımdır büyük ihtimal.
sokaklarda boş boş geziyor olacak. her yanı yıkılmış binalar arasında, adeta dünya savaşında almanların arkasında bıraktıkları gibi. bu yaşına kadar boş işlerle uğraştığını anlayacak fakat bu onu kurtaramayacak. yıllar yıllar sonraysa sözlüğe giren insanların hiç biri belki de türkçe bilmeyecek. hiç kimsenin anlayamayacağı boş yığınlar, harfler olacak bunların hepsi. boşluk. sizi anan kimsenin olmaması...
Para toplamaya devam edeceğim evlilik için. Ev yaptık ve borç ödüyorum. Kasımda bitecek borç. Sonra para toplamaya başlıcam. Evliliğim hemen olmayacak benim. Ama geç olsun da yüzüm Gülsün hiç olmazsa evlenme arifesinde ve evlilik sonrasında. Allahtan dünyalık fazla birşey istemiyorum. Mesleğim nasıl çok güzel rahatsa, evliliğim de güzel geçsin istiyorum hepsi bu. Yoruldum yıllarca üzüntülerden.
iki bilgisayar daha alıp, üç farklı hesaptan uludağ galeriye görsel ekliyor olacağım görsel
bir adım sonramız bilinmezken bir sene sonra için bişey diyemiyorum. allah kerim. tabi ki kafamda olmasını istediğim şeyler var, hayat izin verirse editlerim.
liselilerin üni kazanma haberlerini takip edeceğim. ulan ne çok çocuk var bu sözlükte.
pazar da organik domates satmak.
Yazar olursam ciddi ciddi düşüneceğim konudur.
Yukarıya doğru baktırır. Acaba?
Şu an evdeyim ve sunum hazırlamaktayım. Seneye de büyük ihtimal evde başka sunumlar hazırlıyor olurum.

Bir sene sonra editlenecektir.
2.sınıfı bitirmiş, ingilizcemi ilerletmiş, daha fazla kitap okumuş, ortalamamı yükseltmiş ve artık ney ile 5-10 parça çalıyor olacağım inşaallah.
yaşarsam sözlüğü dışarıdan takip edeceğim.
Yine ders yine okul bi de dershane eklenicek öliyim o zaman ben.
güncel Önemli Başlıklar