bugün

entry'ler (32)

kılıçdaroğlu nun el hareketleri

konuşurken bi insan ancak bu kadar antipatik olabilir dedirten hareketlerdir. bi insan bu kadar mı yapmacık olur allahım adamın hareketleri bile eğreti duruyo. Adamın alabileceği en son vasıf liderlik olmalıydı.

akp blowjob fest

yav he he.

redhackin yalan üstüne yalan söylemesi

https://www.facebook.com/...37&type=1&theater

türban protestocusu odtülü gözlüklü kız

dünyalar güzeli olsa ne yazar beyni çürümüş insan müsveddesi yanımda olsa saçını başını yolardım heralde hele kızı takip etmesi yok mu al elindeki o pankartı geçir kafasına.

ben diğer kızlara benzemem

diğer kızları zan altında bırakan kız cümlesi.

orantisiz zeka

yerlere göklere sığdıramadığı zekasını nedense göstermekten 'çekinen' yazar. nazar değecek diye korkuyor herhal.

odtü ülkenin en fesat üniversitesidir

çok doğru bir söz. kanıtı da en son başörtülü öğrencilere yaptıkları rezilliktir. özgürlük eşitlik peşinde koşanlar bunların sadece kendileri için var olmadığının farkında bile değiller. boşuna dememişler bir insanda olmazsa haya edep, neylesin onu medrese mektep, okusa okusa alim olsa, yine merkep, yine merkep.

sharon tate

8,5 aylık hamileyken charles manson ın müritleri tarafından beraberindeki 4 kişiyle beraber vahşice katledilmiş döneminin en güzel kadın aktrislerinden biri. ayrıca roman polanski nin karısı. cinayet mahallini gösteren fotoğrafları insanın kanını donduracak cinsten. rivayete göre öldürülmeden önce beni tutsak alın 2 hafta sonra bebeğimi doğurayım demiştir. 'mercy me mercy my baby' diye yalvardığı fakat susan atkins in 'sana merhamet göstermeyeceğim' diyerek 8,5 aylık hamile kadını 16 yerinden bıçaklayarak öldürdüğü 1969 yılının en kanlı cinayeti. ayrıca tate in kanıyla kapıya 'pigs' yazmışlardır. susan atkins sharon tate i öldürdükten sonra kanlı elini yalayıp ' vay be hakikaten uçtum' demiştir. gerçekten insanı derinden etkileyen bir cinayet allah düşmanımın başına vermesin (bkz: susan atkins) (bkz: charles manson)

haftanın en güzel günü

hani cuma günü işin son saatleri olur ya.. hah işte o

bağıra bağıra söylenebilinecek şarkılar

http://www.youtube.com/watch?v=pb6VVjhGYnI

pazartesi denilince akla gelen ilk şey

leyla ile mecnun.

lina medina

Lina Medina, (d. 27 Eylül 1933 - Paurange, Peru) Dünyanın en genç annesi. Henüz 5 yaşındayken karın bölgesinin şişmesinden dolayı tümör şüphesiyle hastaneye kaldırıldığında aslında hamile olduğu öğrenildi. 14 Mayıs 1939 tarihinde sezaryen doğum yaparak Gerardo isimli erkek bebeği dünyaya getirdi. 2,7 kilogram olarak doğan Gerardo, ismini kendisini doğurtan doktordan almaktadır. Gerardo, 10 yaşına kadar Lina'yı ablası olarak bilmiştir.Lina ilk olarak 8 aylıkken adet kanaması görüyor (doğar doğmaz regl olan bebekler de mevcut). 4 yaşında da göğüsleri belirgin bir şekilde büyüyor. Vücut kıllanması, kemik yapısı kendi yaşıtlarından çok önde gitmiş.

Çocuğun babası ve nasıl hamile kaldığı hakkında hiçbir şekilde bilgi vermemiş.

Oğlu, Gerardo 40 yaşında yakalandığı kemik hastalığından dolayı ölüyor. Annesinden dolayı kalıtımsal bir durum olduğu sanılıyor. Lina daha sonra evleniyor ve ikinci çocuğu dünyaya geliyor.

sözlük yazarlarının telefon zil sesleri

judas priest - breaking the wall.

leyla ile mecnun

zeynep geri geleydi eyiydi bence şimdiye kadarki en iyi leyla oydu absürd komedi konseptindeki leyla rolüne cuk diye oturuyodu ama bir daha gelmez diziye diye düşünüyorum maalesef.

recep tayyip erdoğan

yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi iktisadi ve Ticari Bilimler Fakültesi’nde yapmıştır.tamam adamı yermeye çalışıyosunuz da yalan yanlış şeyler yazmayın yav.

en yakındaki kitabın adı

marion mazotti- şah mat.

hoşlanıp da söylemeyen erkek

Hasta eder insanı hasta. Dersin belki ben yanlış anladım ama öyle de değil. Bi türlü açılamıyo iyi mi. En sonunda ben gidicem yanına o da yemiyo tabi. Şaşırdım kaldım.

dile dolanan şarkılar

duman- gönül.

güzel kız olmayan fakülte ve bölümler

mühendislikte 2 kız var. Birinden ben güzelim, diğeri benden yağuşuklu gibi facebook sayfalarına konu olmuş bir hededir.

bir kutsal kitap olarak nutuk

atatürk ü ilah olarak gören zihniyetlerin görüşüdür. Atatürk ten soğuttunuz insanı yeminle.