bugün

Bir türlü yerinde duramayan anti kapitalist,hodbin,nesildaş yazar.Hoşgelmiş
çıkma tekliflerinde hem ayar yiyen hem ayar veren, hazırcevap yazardır. *
adam gıbı adam ve yaz okulu arkadaşım olur kendisi, ayrıca iyi bir sozluk yazarıdır. hoşgelmiş, sefalar getirmiştir
beni yazarlık konusunda teşvik eden, bununla da yetinmeyip nickime ilham kaynaklığı yapan, büyüyünce vali olacak, yobaz(!) yazar.güzel fikirleri var, severim yumurcağı.*
özlediğim yazar. benim okul,onun okul, çoktandır görüşemiyoruz.
süper insan.
(bkz: araba kullanan güneş gözlüklü yakışıklı erkek)*
dost canlısı, güzel insan *.tanışmamla birlikte memnuniyet yaratmıştır şahsımda.
(bkz: #8291017) ellerine sağlık denilesi yazar.Mürekkebi hiç bimesin.
kendisine sürekli seni sevmeyen ölsün dileğinde bulunurak iibf nin bir kısmının katline sebebiyet verdiğim dünyanın en iyi insanıdır.
çok hoş bir rumuza sahip olan yazar. allah kalemine zeval vermesin.

not: 800üncü entry'm kendisine nasip olmuştur.. hayırlı olsun.
Msnde kamera açtıktan sonra karşısında sigara içtiğim ve beni duvar kağıdı yaparak gösterilmemesi gereken kişilere gösteren insan.
(bkz: ispiyoncu)
uyuz fakat sevimli bir arkadaş.bazen insanı öyle sinir eder ki oturup ağlayasın gelir.
mezun sıfatını aldıktan sonra 180 derece iyimserliğe doğru dönüş yapan şahıs.
(#6159593) gülmekten yerlere yatıran yazar. *
çok özlenen arkadaş..
bilgileri için kendisine teşekkürlerimi sunduğum yazar.

(#20535095)
tarzı ve uslubuyla iyi bir yazardır kendisi.
yazarsa çok komik, değilse hiç komik değil.
Bir yazar. Dostum peki açıklar mısın bu adamlar gazete okuma sitelerine niye eski taslakları gönderiyor? Ve niye bütün diğer gazetelerde normalken sadece bunların gazetelerinde var?
Doğum günü kutlu olsun yazarıdır. nice seneleri olsun. birlikte aynı okul sıralarında vakit öldürmemiz hatırına, beni kokoreççiye götürecek. hesaplar tabi ki ondan. *
Mutlu yıllara yazarı. Bana da kokoreç sözü vermişti. Demek herkese aynı sözü verip kandırıyormuş. Alacağı olsun.
Kendimi taksim meydanı'nda buluşmaya davet edilen, oysa ekilen hababam sınıfı öğrencileri gibi hissediyorum.

Şöyle bir pasta yaptırmıştım ama hak etmiyormuş. Yazık!
görsel
güne onun söylediği şarkılar olmadan başlayamıyoruz. sonbahar sabahı gibi. insanın içini buruk bir huzur kaplıyor sayesinde. haftaya kokoreç zirvesi yapıp okul yıllarını, yollarını yerden yere vuracağız.

benim okul bitti de bu garibim henüz kara tahtadan kurtulamadı. nerede tebeşir fırlatan eski hocalar.

büdüt: akıllı tahta varmış. eğitime harcanan hiçbir kuruşa acımıyorum yeminle. *
(#42386153)
Yazıklar olsun yazarı. Hakkımdaki düşünceleri o kadar kırıcı ki, ağlayarak tırşık yedim ve gözlerimden akan yaşlar çenemde birleşip pıt pıt yemeğe damlıyordu...
Evet tıpkı bahsettiğin gibiyim, peki bu ayıp mı?
artık fazla olmaya başlayan yetkili. hakkımda ağza alınmayacak laflar etti. yazıklar olsun. benim fakir olduğumu iddia ederek çirkin bir iftira attı.
hâlâ elim ayağım titriyor sinirden, olamaz böyle bir şey.
görevdeşimi kınıyorum. Yetkili yetkilinin kurdudur derlerdi de inanmazdım. Asıl Amacı ayağımı kaydırıp yerime konmak.

senin tek gezintin en fazla traktörle köyden kasabaya geçmek iken beni yargılama bence. Git çarıklarını değiştir.
güncel Önemli Başlıklar