bugün

entry'ler (17)

eğitim kalitesinde amerika ve ingiltere den iyiyiz

Hatta öyle iyiyiz ki herkes su gibi ingilizce konuşuyor da ağır takılıyor fransızlar gibi tercih etmiyoruz ingilizce konuşmayı. Türkçe dünya dilimiz olacak bakanın hedefi bu *

tuğba yağan

Bugün Trt1 de iyi Fikir programında izledim bu victoria secret meleğini andıran psikologu. Ece Erken'i sönük bıraktı o muhteşem güzelliğiyle. Yüz hatlarına bakmaktan konuşmasını dinleyemedim. Dinlediğim kadarıyla da ekran hakimiyetine helal olsun. Reytingler tavan yapmıştır herhalde bu hanımefendinin sayesinde. Yakında bir yapımcı keşfeder kendi tv programını yapar diye düşünüyorum.

parfüm kullanımında dikkat edilmesi gerekenler

Parfüm sıkarken yüzünüze gelmicek. Saçlarınıza da sıkmayın. Zararlı. Kulak arkası el bilekleri ve sonuncusuda basınızdan biraz yüksekte sıkıp kokunun üzerine dağılmasını sağlayın.

elçin sangu

Soyu az bulunan gercek kızıl. Uzerıne bir de fazla güzel.

giden sevgilinin ardından dinlenen şarkılar

Gidenlerden bir tek seni bana ekledim, seni deli özledim..by mustafa sandal. Başlığı okuyunca bir mırıldandım.

simge fıstıkoğlu

Beğenmiyorum bu kadını. Sıradanlıktan ziyade itici bir tipi var.

platonik de olsa ilk aşkın unutulmaması

Hiç platonik aşk yaşamadım ama ilk aşkımı 5 yıl unutamadığım doğrudur. Ortalama 9-14 yaş aralığı. Sonra alışkanlık yaptı unutamamak. Hepsini yaşatıyorum içimde.

sözlük yazarlarının favori tatlıları

Künefe, italyan sufle, ev baklavası, şekerpare, kaymaklı ayva tatlısı. En sevdiğim yokmuş benim. Gel ne tatlısı olursan ol yine gel.

erkeğe dokunarak flört eden kadın iticiliği

Bu baslik, bir kizin begenmedigi erkek tarafindan goz hapsine alinmasinda ki itici duygu gibi oldu. Gozune hitap eden bir erkek baksaydi nasil da durum cekici bir hale gelirdi ama. Hadi hadi kiza dibin dusse koluna omzuna dokununca sen de miknatis gibi olursun.

insanların arayıpta bulamadığı şeyler

Kumanda, Telefon sarji, evin anahtari, eski sevgili.

istanbul trafiği

Her guzel seyde bir kusur vardir ya. En guzel sehrin de en buyuk kusuru bu trafik. Insani disari cikmaktan sogutup asosyal yapabilecek kapasitesi var.

herkes nickine yakışanı yapsın

Herkesim çıplak gerçekliğini cesurca deşifre ederim.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

Kız gibi olun. iki türlü de güzel olun.(iç-dış)

sözlük yazarlarının giydiği mont markası

Moncler olsa ne olur nike olsa ne olur. Etiket sevdalısı insanoğlu olduk çıktık.

yazarların en çok korktuğu burç kadını

ikizler en beteri. Hiç sevemedim ben sizi. Bir fitnelik bir fesatlık. iki yüzlülük diz boyu.#caution

amk diyen kızlar

Devrimci kızlar iyi ürediniz saçıldınız etrafa.

tuğba yağan

2 gün önce Nişantaşında gördüğüm, beymen brasserie'ye girerken, benim gibi orada oturan herkesin tüm bakışlarını üzerine çevirdiği, baktıkça bakasım geliyor dedirten top model gibi kız. Yan masasında oturan bi fanının "tuğba hanım sizi zuhal topal programında çok beğenerek izliyoruz" demesiyle internette kim olduğunu araştırıp öğrendiğim iyi oldu. Cool duruşu, zarifliği ve o hipnoz etkisi bakışlarıyla teşekkür edip başını çevirirken bence aşık etti kendine. Kliniği nişantaşındaymış. Maşallah hem "genius" hem dünya güzeli.