bugün

entry'ler (73)

bade işçil in günde 8 litre su içmesi

Başladığı damacanayı bitirme sorunsalı yaşamaktır. Muhtemelen suya gebe acıları vardır.

hayat siken şarkılar

seyfi doğanay - bacımsın

sözlük yazarlarının evlerinin manzarası

Muhtemelen ismi Rukiye, Neriman, ismet teyze olan bir kata bakıyor.

sözlük yazarlarının itirafları

Geçen sene sınıfı geçmemin tek sebebi çektiğim kopyalardı.

ösym

Ülkemizde her yıl saygıyla anılan, en çok güvenilirliği olan kurumdur.

dizilerden hayatımıza giren replikler

Bilemiyorum Altan.

üniversiteyi terk kararı vermiş öğrenci özgüveni

Özgüvenin amına koyduğum durumdur.

dünyanın en güzel kızlarının olduğu ülke

ukrayna.

avm yürüyen merdiveninde fotoğraf çekilen kız

Hayattan bir beklentisi olmayan, küçük şeylerle mutlu olan insanlardır. Kezbanlardır.

sahur vakti davul yerine gayda çalmak

Etiktir, yapılabilir.

ucu açık ayakkabının içine naylon çorap giyen kız

Göz ucuyla bile bakılmaması gereken kızdır.

günde 10 lira ile yapılabilecekler

Bir Winston birkaç da 3'ü 1 arada kahve.

ses tonuyla etkileyen insanlar

(bkz: Selçuk yöntem)

en iyi filmler

Limitless
Leon
Fight club
push
i'm number four

38 derece sıcaklıkta pardesü giyen türbanlı

Kendini sınayan insandır.

tuvalette giyilen terliğin ıslak olması

Küfür sebebidir ve ne hikmetse o terlik genelde ıslak olur.

ben bu yazıyı sana yazdım

iki deliydik. Bulunduğu şehri sevmeyen,beraber hayaller kuran, şehirlerarası seyahatlerimizde mutlu olan iki iyi dosttuk. Arkadaş demek bile komik geliyor çünkü ötesindeydik en azından ben öyle hissediyordum. Uzun uzadıya yazmak istediğim çok şey var. Yaptıklarımızı buraya yazmaya üşeniyorum sen olsan sen de üşenirdin zira hepsi birer film şeridi gibi geçiyor gözümün önünden. Bu kadar emeğe bu kadar çabaya verilecek cevap bu olmamalıydı. Gerçekçi olmalıydı kararlar. istenmiyorsa hayır denmeliydi, isteniyorsa evet. Bu kadar zor bir şey değildi. Önümüzde birçok yol varken en uzak ihtimali gerçekleştirdin. Kendin için bunu yaptığında, rahat olacağını düşündüğünde ben zaten bitmiştim. Kaybettim.ilk kez kaybettiğimi de anladım. Hayat kaybedişlerin ilkini göstermişti bana. Kabullenmiştim kaybettiğimi. Orada, o soğuk odada bir ay bekledim. Hangi karardan sonra? Ne için? Kim için? Neleri göze alıp? Hepsi senin unutacağın birkaç saçma soru işte. Sevgilim olsaydı da terketseydi ailemle olan durum karmaşası olsaydı bu kadar acı vermezdi. O gün benden bi söz bi cümle bekledin ya, yazamadım. Kendime yediremedim onca çektiklerimden. Ayrılışımız bile kararsız oldu çünkü sen, sen bir şeyler konuşmayı sevmezsin. En yakın arkadaşınla bile.

erol köse

Tıp fakültesi mezunu olup zamanının çoğunu ona buna laf atarak geçiren boş prodüktör.

siktiredilmeli

insanların çok umursadığı ama kişinin ilgisinin olmadığı durumlarda yansıttığı davranış.

dizilerdeki üniversite gençliği

Genelde tıp okurlar, sevişken bir yapıları vardır. Devamsızlık problemleri yoktur, sülaleleri zengindir ya da rahattır.