bugün

entry'ler (124)

yaran kezban facebook iletileri

--spoiler--
"seni bi severim"
--spoiler--

penis boyu ortalaması

en uzun ortalamanın kenyada olduğunu bildiğim konudur. ölçtün mü lan? gibi soruları almadan önce anket şirketlerinin varlığından haberdar etmek isterim.

sözlükte cinsellik üzerine yazabilen kadın yazar

cinsellik üzerine yazabilen erkek yazardan farkı yoktur. allahını seven artık kadına ya da erkeğe rol biçmesin.

goodbye my lover

carry you home dan sonra en sevdiğim 2. james blunt şarkısıdır.

sözlük yazarlarını şu an mutsuz eden şeyler

yeni taşındığı evin tuvaletine çöp almadığı için tuvalet kağıdını klozete atmak zorunda kalmaktır.

geçmişini silmek isteyenlere tavsiyeler

internet adresi yazılan yeri de silin zira "p" ye basınca bütün sırlar ortaya dökülüverir.

evlilik

eğitim tarihine giren doç. un insanları hayvanlardan ayıran nokta olarak nitelendirdiği kurumdur. imzayı attıktan ya da bir imam tarafından iki dua aldıktan sonra yapılan seksi hayvani bulmuyor ama evlilikten önceki seks hayvani sevgili doçumuza göre.

kopru6

2 yıl aradan sonra yazmaya başlamış yazardır. 9. nesillerin artık hor görülmediğini ortalığın çömez dolduğunu farketmiştir.

sözlük yazarlarının itirafları

muhabbetin "karı var mı karı"dan ileri gecemedigi icin akp yandasi veya musluman olmayanin marjinal sayıldığı böyle bi sözlükten nefret ediyorum.

converse de vermem

cemaat evlerinde abilerden duyduğu esprileri sözlüğe taşımaya and içmiş günümüz insanlığından asırlarca uzak ucuz sözlük yazarı.

nilüfer

yaşamakta olduğum türkiyenin en iyi yönetilen kültürel ve sanatsal anlamda en aktif ilçelerinden biridir. (bkz: gülümseyin nilüferdesiniz)

mr hankey

en sevdiğim çizgi film karakterlerinden biridir özgündür babacandır yaratanın eline sağlık.

başörtülü kız

uzerine işenme (!) riski yüksek kızdır. (bkz: tarihi yalanlar)

clean bandit

come over şarkısının başında ezan sesi duyulan ama şarkıyla alakasını çözemediğim gruptur.

türkiye den siktirolup gitmek

"ah keşke" dedirten cümledir. ardından türkiyeyi öven bir kitap yazıp son sayfasına "bu kitapta türkiye'yle ilgili son iyi niyetlerimi yazdım şu an türkiyeden ve türk olan her şeyden nefret ediyorum" yazılırsa afilli bir siktir oluş olacaktır. (bkz: hermann hesse)

ahmet davutoğlu nun osmanlıcı olması

(bkz: osmanlıcılar ölsün istiyorum t c den selamlar)

konuşurken dudağa bakmak

kendimi "biseksüel miyim lan ben acaba" diye düşünmekten alamadığım eylemdir. ben herkesin dudağına bakarım gözlere uzun odaklanamıyorum rahatsız oluyorum sorun bende mi?

yengeç burcunun sadık olmaması

bu aralar boğa kadınının inatçı ve mantıksız duygusal olmasıyla uğraştığım için umrumda olmayan özelliktir.

meze

lisede sınıfa ayak uydurmayan her şeye muhalefet salak kızlara benzettiğim an itibariyle silik yazısını görünce "sini siviyırım sözlük" diye haykırdığım gereksiz yazar.

sözlük yazarlarının itirafları

playlistimde eminemden sonra neşet ertaş çalıyor.