bugün

entry'ler (103)

nikon d3200

ulan neydi bu şifre diye yarım saat düşündükten sonra sözlüğe giriş yapıp bu entryi girmeme sebep olan haziran ayı ortasında bitecek fotografium çekilişinde hediye verilen dslr fotoğraf makinesidir.

Fotografium Nikon D3200 Profesyonel Fotoğraf Makinesi Hediye Ediyor. Siz de katılın Nikon D3200, Lowepro Çanta (DSLR Video Fastpack 250 AW Sırt Çantası) ve Slik Tripod (Slik 500DX Tripod) kazanma şansı elde edin.

http://goo.gl/ciXjD?ref=1167 adresini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

zall ın sözlüğü kapatırken yazacağı son cümleler

zall: Hadi kapatıyorum. hepinize saygilar sevgiler iyi günler geçirdik-

sözlük cevap verir: Sen beni kapatamazsın, Ben istifa ediyorum ulan!

(bkz: sözlüğün dili olsada konuşsa)

uludağ sözlük hakkında ne dediler

Sönmezde (işmerkezi, kitapçılar falan) satılıyor mu?

feragat

Sana ait olan birşeyden ya da hakkın olandan tamamen vazgeçme. Kişiler genelde fedakarlıkla karıştırır. Ama fedakarlıkta beklenen bir karşılık vardır; en azından tebessüm. Feragar iyi yada kötü duygular ile hiçbir kaygı ve ya beklenti olmadan senin olandan kendi iradenle vazgeçmektir.

garabet

biraz ekmek teknesi filmindeki alemin kralı karakterinin havasında gerelli gereksiz anlatma isteğinin olduğunu düşündüğüm, biraz da ağır roman filmindeki gaftici fethinin boşa sıktığı sallamasyon sex perisi msalları sıktığına inandığım yazar.

paylaşım sitelerinde yahut http://www.yaptimbunubeng...tguzelbirseyanlatayim.com aldı adrese domain alarakta ilgililerine iyi şeyler anlatabileceği kanısındayım.

sanki burda pek bi yersiz..

anneye bilgisayar kullanmayı öğretmek

eğitim süreci sonunda annenin uludağ sözlüğe yazar olacağı durumdur. hacker ana kullanıcı adı ile sözlükailesine dahil olması mümkündür. bilgisayarın tüm dış ekipmanları üzerinde görülecek olan danteller ve annenin bir elide olan toz bezi de sizin artık başka ilgi alanlarına yönelme vaktinizin geldiğinin göstergesidir.

24 yaşında ilk defa bir kızla çıkan angut erkek

kızın erkekle çıktığı ama erkeğin bihaber olduğu durumdur.

ağlayan kızları susturma yöntemleri

"alışverişe gidelim mi?"
"hadi seni kuaföre götüreyim" gibi tekliflerle
"yaprak dökümünde en son ne oldu?"
"asi o kelle evlenece mi?" gibi geniş dizi kültürleriyle ilgili sorular sorarak konuyu değişirmek

not: umarım dizideki karakterler birbirilerinden ayrılmamış yada ölmemiştir.

yaran uyarı levhaları

köprü üzerinde asılın olan ve içeriği şöyle olan tabeladır:
"intahar etmek tehlikeli v yasaktır!".

yaran yanlış okumalar

(bkz: afyon) - (bkz: ayfon)

sevgilinin telefon numarasini ezbere bilmemek

hesap makinesinin pratik işlem konusunda insanları durdurmasından şikayetçi olunan bir ortamda, cep telefonları sayesinde beyinlerinde körelmeye yüz tutması sonucu oluşan unutkanlığa bağlı semptom..

klavye başında aslan kesilmek

Rujdi: allahın selamını içten vereceksin yapmacıktan değil...
neyi olduğunu iyi bilrisn

Rujdi: ne var aklında .. cekememezlik yapmanın sebebi ne

Rujdi: bak bu yaptılklarını ***** in öğrenmesine ramak kaldı... hastalık mastalık demeyecek.. + eğer benle alakalı içten pazarlıklı işler yapıyorsan.... fena olacak !
bak az zamanım haldı

Rujdi: teslim olmaya yakında başım yanmasın senin gibi biri yüzünden..
ya erkek ol.

Rujdi: yada ne sorunun varsa soyle bilellim... ona böre bileriz bileyeceğimizi..

Rujdi: neyi halledecen ?
kimin kulağına ne gitmedi
bu pis yürekle neyi halledecen olm
herkes nefret ediyor senden

Rujdi: ya bırak ne **** lan :D
ne kuzeni

Rujdi: cevrene bak.. kabugunun içine değil..
siteye yaptığın pislikler yetmedi mi
neden ***** ile ugraşıyorsun
amacın ne

Rujdi: site yönetimine sen gibi ne yaptığı belirsiz ***** la yazılarını sözlükte yayınlayıp + bu orospu cocuğu ******* da var. onların sözlük sitelerinde ki yazılarının linklerini siteye koymasnın amacı ne

Rujdi: ***** benim arkamdan kötü bişi desin

Rujdi: ve sen bana karşı cıkmaya kalk.. allah belamı versin fena yaparım sizi.. namuslu olursanız sözüm yok.. ***** hakkım istediğim gibi konuşurum.. ama o da bana pislik yaparsa.. bu zamana kadar ses etmedim ***** için sustum.. o susmaya devam ederse ben de susacam

Rujdi: bana lan bak harbi ccok sinirliyim.. yein ediyorum ya..

Rujdi: manuslu olun oılm !!!
namuslu olun lan
hastalık mastalık kullanarak duygu sömürüleriyle iş yapmayın bana
vallaha billlaha
yemin billah

Rujdi: müslümnalığım ile hava atmam ama insanlığımı herkes bilir
senin gibi sonrada görme değüilim

Rujdi: lan ne modu :D sende
moda mı taktın
kurumuş beyinlilerin içindesin sende

Rujdi: ben modluğumla yanımda olan herkesi sildim ben..... aylşardır kimse ile tek hayko muhabbeti yapmam ama hepsi yanımda olurlar kardeş gibi destek olurlar.. kime sorarsan sor.. mod luk lafı yapanı siktir ederim.. senin gibi cakma bir ruha sahip değiim.. şu işe bak gelmiş modluk dedi :D
sana acımıyorum bile
modluk ha :D
molduk......

Rujdi: senin gibi boş bir bedenim yok sorun cıkarmaktan başka işi olmayuan..

Rujdi: mod olaran kadar yaptıklarımın on da birini yapsan üzülmücem senin için

Rujdi: cünki agır geliyor gercekler

Rujdi: ***** sadece şu nu bil
dikkat li ol
seni uyarıyorum
tehdit edil
deil
sadece

Rujdi: uyarıyorum
dikkat li ol. ve benle alakalı tüm hareketlerine dikkat et.. sana saygı duydum sustum hep

Rujdi: ama şu saatten sonra bana yapmaya kalkacağın en küçük pislikte aile hastalık şeref ya da gurru dinlemem..

Rujdi: ALLAHINLA OL !

Rujdi çevirimdışı görünüyor...

(yazık dimi..)

uludağ sözlük e bir daha gelinse alınacak nickler

knallhartrevulations

giden sevgilinin ardından kurulacak cümle

kır kalbimi gönlün olsun
al herşeyimi gözün doysun
şimdi başka kollardayım
bu da sana kapak olsun..

başbakanın ağzı olan konuşuyor demesi

düz mantığın geldiği son noktadır.

türk beyniyle üretilmiş süper cümleler

x : bana bağırma!
y: bağrıtma sende!

içime işlerken farkına varmamışım,

bende aşkın zurnası sende cılız düdük..

cocukluk arkadasinin cocugunun olmasi

çocukluk arkadaşın anne yahut baba olması durumudur..

tamtome

entrylerinden anlaşılan 5. nesil 3. yazar olmak konusunu takıntı haline getirmek üzere olan yazarımız..

google de reklamımızı yapmasıda cabası..

kravat baglamasini bilmeyen erkek

memleketim ordu'da bir köy düğününde herkes takım elbiselerle otururken kravatı bozulan ve yanındaki kişiye " şu kravatı istanbul usülü bağla " diyen nacizane kişidir.

o degil de bir shubuo vardi o noldu

(bkz: siktim öldü) .

edit: eksileyen arkadaş için (bkz: astım kurudu) .