bugün

entry'ler (69)

her köşe başında türbanlı olması can sıkıcı

Dini yaşamak isteyenler ama istediği gibi yaşamalı ama bunların bir türü var ego manyağı elleri ojeli afedersiniz demek istemezdim ama ****pu gibi davranan uyuz üstü minare altı kerane denilen tipler.

gay barı basıp her yeri ateşe vermek

Verin verin yavaş yavaş azalır bunlar böyle ileride hepsinin kökünü kazıyacaz derşm bu başlığa.

zoruna giden eksilesin amk bana ne tek hayat burda mı?

modernliği gavatlık olarak gören erkek

Modernlik nedir ki batının ahlaksızlığının sapıklığının arasına iyi şeyler karıştırılmış yaşam biçimi.

Çomar değilim beyler ben de ikisinden de var.

sinirlenince titreyen insan

Geri çekilmesi önerilir çünkü kronik bir şiddet hastalığı olabilir. Cidden o kadar nadir bir olay değil tamamen psikolojiktir ve büyük ihtimal kendinizi haklı olarak görüyyorsunuz çünkü bunlar çok alıngan olabiliyor.

evde kedi beslemenin günah olması

Gidin araştırın caiz diyo amk malmısınız bari müslümanlığın sevmediğiniz yerleri olabilir ama götünüzden de uydurmayın amk malları siktirin gidin sözlükte bana yorum yazdırıyonuz...

benim hayatım benim kararım diyen kız

Kız dediğin de özgür olmalı kendi kararlarını kendi verebilmeli özgürce düşüncelerini açıklayabilmeli ama her şeyin fazlası zarar. Gün gelir ego manyağı olur gün gelir insana çatarlar HERKES haddini bilsin.

kadına hesap ödetmeyen erkek

Yanlış yoldadır. Kadını şımartmamak lazım. Bu ilişkidir parayla kadın kiralamayla benzerliği vardır ve herkese önerim alman usulüdür.

en utandığınız anlar

Çok eski bir anıdır. Arkadaşın teki gel bugün abilere gidiyoz dedi. Gittik falan orda bi kahvaltı yaptık. Dönerken aklıma takılan o gereksiz soruyu sorum." Hepsi senin abin mi"...

181 boyunda beyaz tenli tipsiz kassız türk erkeği

Sırık lakabını hakeder. Kavgada görürseniz korkmamanız gerekir. Basketbol oynayıp benden iyi basket atamayan biri olabilir.

kadınlara orospu deme sebepleri

Orospu olmasa da orospu gibi davranmasıdır.

bir kitaba 25 tl veren insan

Kitap okumayı seven bir insandır. Pdf indirmemesinin sebebi gözlerini bilgisayara bakarak yormak istememesi ya da kitabın daha zevkli okunmasıdır. Gerekirse 50 lira da verebilir sıkıntı yoktur.

aşkım düğün yapma beraber o parayı yeriz diyen kız

helal olsun umarım benim karşıma da çıkar diyeceğim kızdır. Saygı duyacağım nadir kızlardandır. Ama bulunma olasılığı neredeyse imkansızdır.

hani islam hoşgörü diniydi

"Önemli olan neyi kestiğin değil niye kestiğindir."

müzik dinlerken kopan insan

Dışa dönük ve eğlenceli bir yapısı olabilir. tabi içinden değil de özentilik olsun diye yapıyorsa başka.

yağmur ve kapalı hava seven insan

Normalin aksine açık gökyüzünün değil bulutların özgürlüğü yansıttığını düşünüyor olabilir. Yağmur yağdıktan sonraki o koku ve serinlik ise çeşitli duyguları uyandırıyor olabilir.

izlenebilecek en iyi yabancı diziler

"sherlock"a bir bak derim. Bir de korku-gerilim-aksiyon tarzı bir dizi ararsan "Constantine" var adam tam benim kafa.

şeytan ın sol elle yeyip içmesi

Solak olduğum için sıkça karşılaştığım ve bana söylenmesinden gına getiren durum.

babanın kürt olması

Irkçılık yapmayın zina çocukları dedirten başlıktır. Bu başlığı yazan kişinin kendini bir b*k sanması muhtemeldir.

beni sevmeyenler daha çoksa sözlüğü bırakıyorum

Trollerin gördükleri anda dusunmeden eksilemek için girdikleri başlık.

yazarların gördüğü en tuhaf rüya

Zombi kıyameti sonrası şehrin bir mekanindayim şimdi her yerde gotik kızlar ama öyle böyle değil kabus da değil bir sürü tuhaf gotik ortada dolanıyor seksiler ama korkutucu kaçtım girdim bir arabaya ama orda d gotikler azayım mi altima mi sicayim karar veremeden uyandım.