bugün

gerçekten de inananların olduğu troll fakat mevcut düşünce.

ev arıyordum. ev sahibi kedim var diye "evimi kedili ve köpekli ailelere vermiyorum" dedi. ben de tartışıp çıktım.

hadi köpek evde rahat edemez bahçe lazım anlarım da. kedinin ne zararı var be yobaz?
valla saldım gitmedi amk. yazlıkta baktım 2 sene kadar orda da bahçeye çıkmadı doğru dürüst. bulunmaktan en mutlu olduğu yer sağ bacağım, göbeğim ve çantamın üstü. boş buldu mu kaçırmaz hemen zıplar.
görsel
kul hakkı yemek de günah aslında.
Gidin araştırın caiz diyo amk malmısınız bari müslümanlığın sevmediğiniz yerleri olabilir ama götünüzden de uydurmayın amk malları siktirin gidin sözlükte bana yorum yazdırıyonuz...
saçma bir görüş.

8 yıldır hayatımı dost gibi dost olan köpeğimle paylaşmama rağmen, 1 hafta önce sokakta ölmek üzere olan,heryeri pire ve pislikle kaplı yavru kedi buldum,bu kedilerin o şartlar altında hayatta kalmaları imkansızdı,onları eve aldım ve ilgili,bilgili bakımla ama en önemlisi sevgi ile aileden bireyler olarak kabul ettik,şimdi ise saģlıllı enerjik sıpalar haline geldiler.
sokaklar eğer gerçekten onlar için güvenli olsaydı denilen doğru olabilirdi ama değil.
yanlış olan iddia. islam sünni doktrinine göre sünnettir.
günah mı asd.
yo gayet de beslenmesi serbest.
Bu müslümanlar zaten Okumazlar etmezler direkt günah etiketini basarlar! Kedi besleyen sahabe var be *

(bkz: Ebu Hureyre)

Ayrıca sokakta gördüğünüz kediler bizzat insanlar tarafından evcilleştirilmiş kedilerdir. Yani sizden öncekiler de beslemiş *

(bkz: Felis domesticus)
Ciddi ciddi bunu inanıyor musunuz.
O zaman şunu bi dinle.

Evde ikili koltuk takımı bulundurmak günahtır.

Aman dikkat cehenneme kadar yolun açık olur.