bugün

entry'ler (15)

asosyal olmak

sıkıcı ve antipatik olurlar paylaşma zevkini tadamamışlardır malesef.cool olmakla karıştırılmasın lütfen.

facebook un gençliğin ağzına sıçtığı gerçeği

gençler kendi ağızlarına kendileri sıçıyo facebook vb. sosyal ortamlar sadece aracı.

aşkı en güzel anlatan dizeler

Yokluğun cehennemin öbür adıdır
Üşüyorum kapama gözlerini.

insanı mutlu eden tek şey

''aşk''

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

https://twitter.com/berfitanrikulu

topuklu ayakkabı

yürümesini beceremeyen bayanlar için tam bir itici görünme malzemesi olmasına karşın bir bayan için asaletin önemli simgelerindendir.

en kötü teselli cümleleri

takma ya bi dahakine daha iyi alırsın.

istanbul bilgi üniversitesi

isteyipte başaramayanların taş attığı türkiyenin en iyi üniversitelerinden bir tanesi. baba parası tabiri ise sadece çekememezlik zira okulun verdiği eğitim, temeli sağlam olmayan bir şahıs için fazla ağır bir eğitim. ayrıca gayet sağlam bir kadrosu ve de insana sadece insan olduğu için değer veren insanların olduğu eşsiz üniversitem...

kırmızı ayakkabı giyen kadın

kırmızının asaletini seviyoruz insan olarak...

durup dururken insanın moralini bozan şarkılar

şarkıları dinlerken o kadar kaptırıyorum ki kendimi tuvalete gitme gibi bir ihtiyacım olduğunu bile hatırlayamıyorum bazen.

özel hayattan insan silmek

defalarca affetmene rağmen adam olamamış insanlara yapılacak en gerekli eylem zira üzülürsün, kırılırsın ve hatta hayatını mahvedersin.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum bazen sırf onunla konuşmak için kış günü balkonda saatlerce gizi gizli oturduğum zamanlar oldu. ve o bunu hiçbir zaman haketmedi...

keşke hiç sevmeseydim

keşke hiç sevmeseydim değilde keşke hiç sevdiğimi söylemeseydim mi desek acaba ne zaman sevdiğimizi söylesek nezarete atıcakmışız gibi geliyo karşımızdakine...

hayatımıza yavaş yavaş giren şeyler

yavaş yavaş girip aniden bırakıp giderler.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

insan olmak yetmez yetmiyor zaten süperman süperman olmak lazım bazen... güzel bir MFÖ şarkısı