bugün

terli terli otobüse veya minibüse binip marifetmiş gibi kollarını açmaları.
parmağın görünemiyeceği hızda kulak karıştırılması.
bir keresinde metrobüste kıçını kaşıyanını görmüştüm.
derste mastürbasyon yapıp, öndeki kızın sırtına sürmek.
not : ben değilim. zamanında çok gülmüştük bu hayvanlığa maalesef, ama şimdi utanıyorum.
otobüste burnunu karıştırıp koltuğun altına yapıştıran adam.
yolda yürürken kızlara laf atmak.
taciz ve tecavüz en fenası.
dişi olanlarının küfür etmesi mide bulandırır.
otobüste yapılan saçma sapan cep telefonu görüşmeleri.
erkek olupta ağzını açarak sakız çiğneyen marifetmiş gibi bide patlatan ibneler. ve sürekli kulaklı gezen tipler.
(bkz: göt kaşımak) . halka açık yerlerde.
yolun ortasına sümkürmek.
el şakaları.
şekerpare üzerindeki hindistan cevizini çatal kaşık kullanmadan hüüppletmek yoluyla yemek. Annem benimle bir hafta masaya oturmadı...
ya insan kardeşim, burnun çeşitli sıvılar üretebilir ve bunların dışarı çıkartılması gerekebilir, lütfen ama lütfen burnundaki sıvı ve katı maddeleri niye akciğerlerini dışarı çıkarmak ister gibi sesli olarak dışarı çıkartıyorsun, insan olun olm, bir gün o ciğerlerin burnundan gelecek...
lamaları aratmayacak şekilde yere tükürmek.
(bkz: burun karıştırmak)

iğrenç.
kül tablası yerine kirlettiği bardağın dibini kullanan ve izmaritini de içine atan misafire selam olsun.
osurduktan sonra eğilip koklamak.
tecavüz.
tuvalette totosunu sildikten sonra tuvalet kağıdına bakmak.
geçen gün halk otobüsünde giderken en önde oturan tipsiz adamın burnunu karıştırıp elini yanındaki adamın paltosuna sürüp bir yandan sağına soluna bakınarak etrafını kolaçan etmesi. hakikaten çok tipsizdi.
(bkz: sıçmak)
Hapşırdığı zaman sümüğünün 1 metre aşağıya sünmesi. Bence en iğrenci budur.
bakımsız bay ve bayanlar, duş al ,deodorant kullan! sokak ortasında ( kibarca belirtmek isterim) tombala çeken erkek , kendine hakim olsana ! tam kafanı bir yere çevirirsin ki o an da burnundan iğrenç bir şey çıkarır ve onu oturduğu yere (koltuk , sandalye vb.) sürdüğünü görürsün, selpak kullansana! sigara içen insan, küllük neden dolu? odan leş gibi kokuyor camı aç küllüğü temizle! yemek yerken neden ağzını şapurdatıyorsun karşındakinin midesi bulandı ! vb.. örnekler insan hayatında iğrençlikler çoğunluk kazanır.