bugün

bir kadına "napıyosun" diye sorduktan sonra: "diyet yapıyorum. sen?" şeklinde karşılık alıyorsanız..
bi de hipnotize olmuş gibi konuşuyorsa o kadın. boş gözlerle bakıyorsa size. kendisine gelmesi için su teklif ettiğinizde "su içsem yarıyo lan anlamıyo musun??" diye haykırıyorsa.

koşarak uzaklaşın. hiç bakmayın. sakın.
yanına yaklaşılmaması ve herhangi bir tartışmaya girilmemesi gereken mahlukattır.
daha ilk günden tartıya çıkıp kaç gram verdiğine bakan kadındır.
aynı zamanda ertesi gün diyetini bozacak kadındır.
her gün yarın diyete başlıyorum diyen bir türlü başlayamayan kadındır.
yürüyüş bandında 6 km/sa hızla 20 dk yürüyüp de 150-160 kalori yaktığını görünce kendini açlığa mahkum etmesinin akabininde agresif tavırlar sergilemesi normaldir.
Genellikle pazar akşamları 'yarın başlıycam,karalıyım' diyen kadındır.
P.ertesi günü ilk iki saat diyetinin harika geçtiğini,mutluluğun sebebini soranlara ise kilo verdiğini anladığını söyleyen kadındır.
P.ertesi akşam üzeri bu kadına kimse dokunmasın.Sinirlidir,felaket sinirlidir.Muhtemelen çarşambası sabahı diyetini bozacaktır.Soranlara tek bir şey diyecektir.'benim kilom gayet normal,sağlık içindi'.
Kadındır.
sahilde yürüyüş yaptıktan sonra ellerinde sıcak poğaçalarla gezen kadınlardır.
evde size bişey yedirmeyen kadındır. sırf o diyet yaptığı için sizinde diyet yapmanız gerekir. Sonuç? okul-iş çıkışı eve giderken lahmacuncuların kasası bayram yapar.
diyet yapamayan kadındır. hep diyet yaptığını söyler ama gerisi gelmez.
aslında " niyet yapan " kadındır. diyet yarındır.
diyeti biraktiginda bir okuzden fazla yer.
pazar baslayıp pazartesi bırakan kadındır.
güncel Önemli Başlıklar