bugün

senin içinde bulunduğun durum ne olursa olsun senden hep aynı ilgiyi isteyen sevgili için düşündüğün şeydir.
yoruldum artık sözlük.
misyonunu tamamlamıştır. ya da sen tamamladın. konuştuk bitti, tanıdık gezdik tozduk tamam hadi bakalımdır.
uzun ilişkilerde ortaya çıkan genelde oturup konuşunca geçebilen tipik uzun ilişki sendromudur. sakin olun.
seven biri söylediğinde en hüzünlü hallerindedir. hayal ettiğin ilişkinin bu olmadığının farkına vardığın andır aynı zamanda. ayrılık yolu görünmüş, ilişki ite kaka yürümekte, fazla uzatmaya gerek yoktur. sevgilinin seni anlamamaya başlamasının 3 nedeni olabilir.
1. sevgilin senden sıkılmaya başlamıştır. ya başkası vardır bu durumda ya da seninle aynı ortak ideaları paylaşmadığının farkına varmış veya kendine uygun olmadığını düşünüyor / düşündürüyorlardır.
2. uzun süreli bir ilişkide sen kendini geliştirmiş, okumuş, araştırmış o ise olduğu yerde saymıştır, siz anlatırsınız o sadece dinlemekle yetinir, sizi anlamaz, o durumda sizi bayar / sıkar.
3. sevgili gerizekalıdır. ilk zamanlarda sadece cazibesine takılmışsınızdır ve bunu göremezsiniz, yeni yeni farkına varmaya başlamışsınızdır.
sonuç: birisini sevmekle gelen o inanılmaz hoşgörünün gücü azaldığında, ayrıntılar bile batar insana.
sen daha iyilerine layıksın,
ben seni haketmiyorum,
kısacası sonu; its not you, its mee ile bitecek durumdur.