bugün

örnek olarak, akp hükümetinin hırçınca davranış şekillerine verilebilen ana terim.
Ses yüksektir üste çıkar olmayan şeylerle karşı tarafı suçlar.
en iyi savunma saldırıdır diyerek agresif tavılar sergilenir, ses yükselir, hakaret edilir.
senaryodur. piyestir. kumpastır. haincedir.
insanı yer bitirir, paranoyalara yapar.
örnek olarak, sandığa gömülecek olan chp nin son çırpınışlarını, montaj ses kayıtlarını seçim malzemesi yapmasından görebilirsiniz. artık bu kadar düşmüşler. komik gerçekten. insan bir iki icraatten bahseder. seçim sonrası birde makarna muhabbeti yaparlarya bunlar, o zaman zeka sevileyeleri tadından yenmez.
yüksek sesle bağırmayı ve konuşmayı gerektirir.
insanın öz saygısını ve bağlı olarak kendine güveninin kaybetmesiyle başlayan kendi kendine suç yükleme durumu. sağlıksızdır, erken yaşlandırır, cilt kırışıklıklarına yol açar, cinsel gücü sönme noktasına getirir. uzak durunuz gençler.
Çok iyi yırttım lan. Cook büyük bir suç işledim acı çektim. Beni bipolar sanıyor kamiller.
Kişinin yanlış atfettiği bir eylemde bulunması sonucu oluşan gerilim hali. Bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey yoksa yani bu düşüncelerini değiştiremeyeceğinizi düşünüyorsanız üzerine gitmemek en iyisidir. Bazen geri çekilebilmeli insan.
hatalı olunduğu bilinerek yapılan olumsuz davranışlar.
Iliskideki sucluluk psikolojisi bir gece yarisi gelen seni seviyorum mesajidir net. Artik ne pok yendiyse.
en iyi olarak dostoviski nin "suç ve ceza"sında anlatılan durumdur.

(bkz: dostoviski)