bugün

çünkü biz aslında vampiriz.

tövbe estağf....

edit: başlığı bana itelediler.
çünkü sağlam pıtık sağlam vücutta bulunur.
valla ben ilk ayaklarının güzelliğine bakıyorum :D
biyerde bekaretini vermemiş kız zekidir, olur olmaz her mala bağlanıp kendini kaptırmaz akıllıdır ve zordur, herkes ister biri alır alan sonsuza kadar bağlanır değişiğiz..

belirli nedenlerden dolayı bekaretini kaybetmiş kızlara kimsenin lafı yok bu arada.. salak kızlarla bir tutmuyoruz.
Öğrensin diye.
Hiç kimse sevdiği kadının bir başka erkeği kendisini sevdiği gibi sevmesini istemez. Sevdiğini de bilmesinin en kolay yolu başkası ile birlikte olmuş olmasıdır.

Normal bir kadın önüne gelenle yatmaz. Zaten öyle olsa ve müstakbel damat da bunu farkederse o evlilik olmaz.

Bir kadın normal biriyse ve biriyle yatmış ise ya da daha kötüsü aynı evde yaşamış ise o kişiyi en azından bir süre için sevmiştir.
Kendileri evlenmeden önce istediği kızla zina eder ama.
Başka bedenlere dokunur. Zina yapar rahatça.
Ama evlenince yapmamış birini ister.
Bu aslında sosyolojik bir felaket durumu.
yuvasını kuracagı kadındaki önemli bir detaydır bu elbette.
lakin evlilik dışı bakire isteme arzusu tamamen sapkınlık ve ah'ları üzerine cekme seklıdır.
ilk ve bana özel olucak.
Başka açıklaması olamaz çünkü.
görsel

Bir soru.
kendilerine güveni olmadığı için kadının kıyaslama kapasitesi olsun istemez.
Sen sifir arabayi mi tercih edersin 2. El mi?
Icinde sifir kokusu var, Koltuklar posetli, silecek daha cami silmemis ciziksiz...
Defalarca söyledim, tekrar söyleyeceğim. Hiçkimse kırık bardaktan su içmez.
Evlenmeden zina edip de bekaretini kaybetmiş bir kadının masumiyetinden bahsedilemez. Kimse onu hayat arkadaşı veya evlatlarının annesi olarak istemez. Çünkü o kişi pistir.
imkanı okduğu için ister.
bakirelik bayanlara erkekler ilk olduğunu öğrensin, kişi kimse ile birlikde olmasın diyerek verilmedi, bakirelik dediğimiz şey kişinin bünyesine göre kendini yenileyen ve tamir eden bir şeydir. Yani kişi 18 yaşında bakireliğini bozdurup 22 sinde bakire bir kız gibi evlenebilir bunu bilin. ikincisi bakirelik kızlarımıza o değerli pıttık larını hastalık dan koruması için verildi ağzı kapaklı bir şey Değil Ya. ve en önemlisi bakire olacak kişi temiz kişi degildir ille, anal seks oral seks dede bekaret kemeri yok bunu bilin.
Kimse istemez elbette bakire olmaya biri ile evlenmeyi daha doğrusu şöyle söyleyeyim çopu insan istemez ama hiç bir zaman eğer çocukluğundan beri tanıyıp her bokunu bilmiyorsan da hiç bir zaman emin olamazsın tam olarak bakire olduğundan.

Bakirelik size göre evleneceğiniz kişinin sadece vajinasına penis girip girmediğini bilmekse bundan bir şekilde emin olabilirsin elbette. Ama ya birlikte olmadan uzun sevişmeli geceler geçirdiyse bu kişi ya da başka yollardan ilişkiye girdiyse.yani diyeceğim. Çok takılmayın. Düşünürsen kafayı yersin çünkü. Sadece çok sev ve ne yaşamak istiyorsan yaşa. Ne zaman yaşamak istiyorsan o zaman yaşa. Yeterince güvenir, ve ona gerçekten inanırsan zaten karşılığını sadakat olarak, güzel huzurlu bir aile olarak alırsın.

Ama amacın kızlık zarı bozmaksa.. kusura bakma ama seninde am.na koyayım hemcinsim.

Şimdi evlendikten sonra düşün uzun uzun acaba gerçekten bakire mi bu kız diye.. gerizekalı.

Hadi eyvallah.
koruyabilecek bir namusu olması için.
Kadını bir meta olarak gördükleri ve kendilerine güvenemedikleri için..
Bunun birinci nedeni toplumsal algıdır. Ezelden beri bizim toplumumuzda bu bir kural gibi olmustur. Geleneklerde de bunun izleri görülebilir; geline, babasının kırmızı kuşak takması ve gerdek yatağına beyaz çarşaf serilmesi gibi. Doğrudur ya da yanlıştır bunu hiç kimse söyleyemez. Her insanın sevdiği kişinin ilki olmayı isteme hakkı vardır, tıpkı geçmişini önemsememe hakkı olduğu gibi. Yani şu bakir değilse bakire istemesin saçmalığına son verin ki, zaten bir erkeğin bakir olup olmadığını sadece onun söylediği kadar bilebilirsiniz. Her insan eşini seçmekte özgürdür bu yüzden başkalarının secimleri hakkında konusmaya gerek yoktur. Sizin fikriniz olabilir ama bunu da cümle aleme duyurmaya gerek yok. Bakire isteyen bakire ile, tecrübe isteyen tecrübeliyle, ikisini de önemsemeyen sevdiğiyle evlensin.
Ahlağı beyinde değil bel altında aradığı icin.
özgüvensizlik.
Saçma tespitlerinizin canı cehenneme. Daha önce her boku yiyen insanın bakire istemesi saçmalık yanlız hiçbirşey yaşamamış erkek bakire ister tabiki. Erkek orospuları pusuda.
Bakire istemesinin sebebi eğer evlilik yapmadan ilişki yaşamış olmasını istememekse, neden evlenip boşanmış kadınları da istemiyorsunuz sayın iffetli erkek yazarlar.. Hepiniz sütten çıkmış ak kaşıksınız da evleneceğiniz kız bakire olsun istiyorsunuz.. Afedersiniz ama nah demek istiyorum.. Bu nasıl bir psikolojidir arkadaşım ya.. Adamlar kafayı kızların namusuyla bozmuş.. Siz devam edin namusu bacak arasında aramaya. Haysiyetsizler!
Kim patlak topla maç yapmak ister ki.
Bencilliğindedir efendim.
başka erkeğe ezik olmamak için. karıyı düşünse, bekarete takılmaz zaten.
Çünkü seks yapmayı inanılmaz bir namus meselesi olarak görürler. Ondan önce kimse '' mallarını '' kullanmış olamaz. Kabul edilemez bir şey bu . . . Yaşamın kaynağı olan bir olay iki insanın birlikte olması zevk verir, mutluluk verir, kendini iyi hissettir, ömrü uzatır, sağlıklıdır , ama gel gör ki pussyhunter diye nickname alan tipler anneleri söylenmeye başlayınca bakire eş ararlar. Benden önce evleneceğim kişi hayattan zevk alarak, ne yaptığını bilen ve özgür bir insan olarak yaşamışsa ben neden bunu bir dezavantaj olarak göreyim ? ikinci el araba almıyorsun burada karşında bir birey var bir insan var. Seks erkek için de kadın için de bir ihtiyaçtır arkadaşlar bu kanıtlanmış bir şey doğanızla savaşmayın kimse kendini kandırmasın.
kızların bakireliğini bozmak için türlü oyunlar yapın sonra namus falan diyin. hadi oradan.. !
bulduğumu yatağa atayım kafasında hiç olmadım.
kimya en önemli şeydi hep ilişkide benim için ve birçok anlamsız orgazmdansa erkek arkadaşlarımla taşak kokulu sohbetler yapmayı da tercih etmişimdir bugüne kadar.
bekaret önemli olmasa da kafa bekareti önemli oldu o yüzden.
her dokunduğuyla yatan kadınlardan vazgeçtim hep.
görece bekaret diyelim buna. işte bu yapıda bakirelik önemlidir.
yoksa hayat hepimizi zaten s*kiyor.
Cunku kendileri bakirdirler, aidiyet duygusunun ne demek oldugunu bilirler ve sevdigi kadina ilk kendileri dokunsun isterler.
Tek sebebi bekaret diye bir kavramın olmasıdır. Aynı zar erkeklerde olsa kızlar da isterdi ama yok.
partneri yarın öbür gün "attan indim eşeğe bindim" diyedert yanmasın diye.
niye istemesin birader.
Am balajı ilk kendi acmak ister.
Eski sevgilim şey derdi, universiteye gitmek için sehirden ayriliyodu o zaman aklina koymus ki ayrilmayi bana beni bekle diyodu. Beklersem evlenirmisiz. 4 yil boyunca sevgilim olmuycak. Bekle dedigine gore ayrilicaz. Kendisi universite hayati yasayacak. Benden ayrilip baska kizlarin pesinden kosmayi dusluyo ve bunu bana soylemeyr utanmayip ustune ya beni beklersin ya tamamen ayriliriz nutugu cekiyordu.

Bu arada sen bakire olmayan bi kizla evlenirsen diyodum. O beni tanimadan once olmus (sanki kendi brad pitt) evlenirim nolcak diyodu. Ama ben o 4 yillik surecte bakire kalmazsam benle evlenmeyecegini dile getiriyordu. Benim bekaret kadar degerim var ama evlenecegi kiz da bunu aramiyo. Ayrilmak ile be dogru bi karar vermis.. ayakta silkilmesi dilegiyle.. ki aradigi kizlar o cins zaten mal idi
Merdiven altı zar dikilir.
Ücret 200tl
Sahte zar bulunur
Ücret 20tl
Yetenekliysen biraz kan göster zaten anlamaz gariban. . .
Bundan kaçış yok, ben çok kafa yordum. Sevip anlaştığım sürece devam edeceğim o yüzden. Ruhunda orospuluk olanda belli eder her zaman bunu bir şekilde.
Kendilerinde olmayan namusun nasıl bir şey olduğunu anlamak için. Arkadaşlar biz erkekler gerçekten anlaşılmayan saçma bir türüz aynı şeyi kadınlar isteyince daha çok kadınla seks yapmayı güç gösterisi yapmak sanıyoruz.
türkiye'de tabi ki toplum baskısı...

Ve fakat;

"Senin kolların yok mu kadın? Neden her seni seviyorum diyene bacaklarını açıyorsun" demek istiyor ancak bu cümleyi kuramadığı için "ben bakire kız istiyorum." diyor da olabilir.

Başlı başına bir araştırma konusudur bu bana kalırsa.
fark ederse kahreder.
Kendi de bakirse isteme hakkı vardır ama değilse çok bekler. Nedeni büyük ihtimalle kendine güvensizliğidir.
tek yanıtı aşağılık kompleksi olan soru.

erkeklerin genelinin özgüvenleri penis boyuyla doğru orantılıdır. eh, ortalama penis boyu da 13-14 cm'lerde geziyor, yani bakmayın herkesin piyade tüfeği muhabbetlerine. buna bir de atar yatar performansı ekleyin.

kendinizi şu erkeğin yerine koysanıza, siz olsanız sizinle yatarken bile başkalarını düşünecek (ki şu erkekle başka ne yapsın garibim) bir kadınla olmak ister misiniz?

hemen her erkeğin psikolojisi bu işte. bunu da yaşamamak için bakire istiyorlar.

not-1: erkeğim.
not-2: casanova olduğumu iddia etmiyorum ama şu komplekse kapılmamı gerektirecek bir nedenim yok.
Daha nce başka biriyle beraber olmuş bir bayanın kendisiyle 'seninkide performans mı?' yada 'ulan o ne öyle bamya kadar!' diye daşşak geçme ihtimalinden dolayı olabilir.
hediye paketini ilk açma zevkini tatma için ama alttan açılıp tekrar yapıştırılmış paket de çok var. herkes layıkını bulur.
tamamen ego tatmini yasamak amaciyla olan bir seydir.

cinselligin bir ihtiyac oldugunu kavrayamamis, curumus zihniyetlerce kesfedildigi zaman, "namus" algisina donusen bir sey oldu kizlik zari denen sey. asil islevi bebeklikten, ergenlige kadar vajinayi mikroplardan korumaktir aslinda. cok da onemli bir sey degildir yani.
Açıkçası bende bakire bir bayan isterim. Neden her istediğini yapmış nefsine hakim olamamış en güzel ve önemli anları gidip başkalarıyla harcamış kendini sevdiği adama saklamamış birini neden hayatıma veya gönlüme alayım gereği yok.
Dini gereği isteyeni anlıyorum, bakir olduğu için isteyeni de anlıyorum ama bunun dışında bakire isteyen erkeklerin geneli bana kalırsa bamya kadar boyu olan işlevsiz erkekliğe sahip olduğu için ve de kendine güvenmediği için böyle bir şeyi takıntı yapıyorlar.

Çünkü eğer bakire olmayan bir kız kendileriyle cinsel ilişki yaşarsa ne kadar başarısız olduğunu fark edecek başka erkeklerle yaşadığı ilişkileri karşılaştırıp ve de bu işine gelmeyecek.

Dini gereği ve de bakir olması dışında bunu isteyen insanlara tek tek bakın, çünkü hepsinin birer bencil, ezik ve işe yaramaz oksijen hırsızları olması pek muhtemeldir.

Çocuğumun annesiyle evlendiğimde ne ben bakirdim ne de o bakireydi ama birbirimize karşı evli olduğumuz dönem hissettiğimiz aidiyeti hiçbir lise ya da üniversite aşklarımda hissetmemiştim mesela.

Tabii kadına sadece cinsel obje gözüyle bakan insanların bunu anlayamaması gayet normal.
ilk açılışı yapmanın gururudur bu.

düşün belediye başkanısın
mağaza açılışı var
kırmızı kurdelayı keserken şişersin ya
gururla...

işte böyle bişey.
korkudan ve ozguven eksikliginden.

eger bakire almazsa kiz baskasiyla sevisir diye korkuyo. birakin erkekler soyleyin dogruyu gitsin.
kızın daha iyi bir erkek ile tanışmış olma ihtimlinden ürktükleri için.

fıkra ;
temele demişler ki ;
- şimdi evleniyorsun. kız ya senden başka erkekleri de görmüşse ne yapacaksın.
temel ;
- gerdeğe girerken çükümü maviye boyayacağım, hayret ederse onu öldüreceğim.