bugün

çünkü biz aslında vampiriz.

tövbe estağf....

edit: başlığı bana itelediler.
çünkü sağlam pıtık sağlam vücutta bulunur.
valla ben ilk ayaklarının güzelliğine bakıyorum :D
biyerde bekaretini vermemiş kız zekidir, olur olmaz her mala bağlanıp kendini kaptırmaz akıllıdır ve zordur, herkes ister biri alır alan sonsuza kadar bağlanır değişiğiz..

belirli nedenlerden dolayı bekaretini kaybetmiş kızlara kimsenin lafı yok bu arada.. salak kızlarla bir tutmuyoruz.
Öğrensin diye.
Hiç kimse sevdiği kadının bir başka erkeği kendisini sevdiği gibi sevmesini istemez. Sevdiğini de bilmesinin en kolay yolu başkası ile birlikte olmuş olmasıdır.

Normal bir kadın önüne gelenle yatmaz. Zaten öyle olsa ve müstakbel damat da bunu farkederse o evlilik olmaz.

Bir kadın normal biriyse ve biriyle yatmış ise ya da daha kötüsü aynı evde yaşamış ise o kişiyi en azından bir süre için sevmiştir.
Kendileri evlenmeden önce istediği kızla zina eder ama.
Başka bedenlere dokunur. Zina yapar rahatça.
Ama evlenince yapmamış birini ister.
Bu aslında sosyolojik bir felaket durumu.
yuvasını kuracagı kadındaki önemli bir detaydır bu elbette.
lakin evlilik dışı bakire isteme arzusu tamamen sapkınlık ve ah'ları üzerine cekme seklıdır.
ilk ve bana özel olucak.
Başka açıklaması olamaz çünkü.
görsel

Bir soru.
kendilerine güveni olmadığı için kadının kıyaslama kapasitesi olsun istemez.
Sen sifir arabayi mi tercih edersin 2. El mi?
Icinde sifir kokusu var, Koltuklar posetli, silecek daha cami silmemis ciziksiz...
Defalarca söyledim, tekrar söyleyeceğim. Hiçkimse kırık bardaktan su içmez.
Evlenmeden zina edip de bekaretini kaybetmiş bir kadının masumiyetinden bahsedilemez. Kimse onu hayat arkadaşı veya evlatlarının annesi olarak istemez. Çünkü o kişi pistir.
imkanı okduğu için ister.
bakirelik bayanlara erkekler ilk olduğunu öğrensin, kişi kimse ile birlikde olmasın diyerek verilmedi, bakirelik dediğimiz şey kişinin bünyesine göre kendini yenileyen ve tamir eden bir şeydir. Yani kişi 18 yaşında bakireliğini bozdurup 22 sinde bakire bir kız gibi evlenebilir bunu bilin. ikincisi bakirelik kızlarımıza o değerli pıttık larını hastalık dan koruması için verildi ağzı kapaklı bir şey Değil Ya. ve en önemlisi bakire olacak kişi temiz kişi degildir ille, anal seks oral seks dede bekaret kemeri yok bunu bilin.
Kimse istemez elbette bakire olmaya biri ile evlenmeyi daha doğrusu şöyle söyleyeyim çopu insan istemez ama hiç bir zaman eğer çocukluğundan beri tanıyıp her bokunu bilmiyorsan da hiç bir zaman emin olamazsın tam olarak bakire olduğundan.

Bakirelik size göre evleneceğiniz kişinin sadece vajinasına penis girip girmediğini bilmekse bundan bir şekilde emin olabilirsin elbette. Ama ya birlikte olmadan uzun sevişmeli geceler geçirdiyse bu kişi ya da başka yollardan ilişkiye girdiyse.yani diyeceğim. Çok takılmayın. Düşünürsen kafayı yersin çünkü. Sadece çok sev ve ne yaşamak istiyorsan yaşa. Ne zaman yaşamak istiyorsan o zaman yaşa. Yeterince güvenir, ve ona gerçekten inanırsan zaten karşılığını sadakat olarak, güzel huzurlu bir aile olarak alırsın.

Ama amacın kızlık zarı bozmaksa.. kusura bakma ama seninde am.na koyayım hemcinsim.

Şimdi evlendikten sonra düşün uzun uzun acaba gerçekten bakire mi bu kız diye.. gerizekalı.

Hadi eyvallah.
koruyabilecek bir namusu olması için.
Kadını bir meta olarak gördükleri ve kendilerine güvenemedikleri için..
Bunun birinci nedeni toplumsal algıdır. Ezelden beri bizim toplumumuzda bu bir kural gibi olmustur. Geleneklerde de bunun izleri görülebilir; geline, babasının kırmızı kuşak takması ve gerdek yatağına beyaz çarşaf serilmesi gibi. Doğrudur ya da yanlıştır bunu hiç kimse söyleyemez. Her insanın sevdiği kişinin ilki olmayı isteme hakkı vardır, tıpkı geçmişini önemsememe hakkı olduğu gibi. Yani şu bakir değilse bakire istemesin saçmalığına son verin ki, zaten bir erkeğin bakir olup olmadığını sadece onun söylediği kadar bilebilirsiniz. Her insan eşini seçmekte özgürdür bu yüzden başkalarının secimleri hakkında konusmaya gerek yoktur. Sizin fikriniz olabilir ama bunu da cümle aleme duyurmaya gerek yok. Bakire isteyen bakire ile, tecrübe isteyen tecrübeliyle, ikisini de önemsemeyen sevdiğiyle evlensin.
Ahlağı beyinde değil bel altında aradığı icin.
özgüvensizlik.
Saçma tespitlerinizin canı cehenneme. Daha önce her boku yiyen insanın bakire istemesi saçmalık yanlız hiçbirşey yaşamamış erkek bakire ister tabiki. Erkek orospuları pusuda.
Bakire istemesinin sebebi eğer evlilik yapmadan ilişki yaşamış olmasını istememekse, neden evlenip boşanmış kadınları da istemiyorsunuz sayın iffetli erkek yazarlar.. Hepiniz sütten çıkmış ak kaşıksınız da evleneceğiniz kız bakire olsun istiyorsunuz.. Afedersiniz ama nah demek istiyorum.. Bu nasıl bir psikolojidir arkadaşım ya.. Adamlar kafayı kızların namusuyla bozmuş.. Siz devam edin namusu bacak arasında aramaya. Haysiyetsizler!
Kim patlak topla maç yapmak ister ki.