bugün

mil-yon-lar-ca...

bende, ilerde çocuğunun ya da sabah anasının babasının yüzüne nasıl bakacağı konusunda dehşet endişeler ve şaşkınlıklar yaratan vahim bi durum. dikkat ettiyseniz ilerdeki eşinden bahsetmedim. zaten o herif onunla evlenerek kendiinin nasıl bi kişilik olduğunu göstermiş. bunun yüzüne tükürsen, yarabbi şükür, rahmet de ne güzel yağıyor der.
alan memnun satan memnun deselerde, günümüzde bu yaşananlar, çok acıdır efendim.
giren çıkanı başkalarını rahatsız etmesinin anlamsızlığıdır. bu kadar neden rahatsız olunur ki. sizene kardeşim. herkes halinden memnun.
dünyanın sonu gelmediğine göre herşey yolunda. zoruna gidiyorsa sende git 31 çek. gerçi o da zina sana göre. yanmışın evlat sen.
maalesef doğruluk payı olan durum.
erken evlendirmek iyidir. yoksa toylugundan faydalanip sikerler.
kestaneyi çizdiren dişinin, daha sonra 3'ün 5'in lafınımı yapacağım amaan diyerek zina yapmaya devam etmesidir.
'O kadınlar kendi başlarına mı zina ediyor?' sorusu aklımıza getiren önerme. Şu at gözlüklerini çıkar kardeşim. Beynini örtüyor. Sadece kadınları hatalı bulma hevesini anlıyorum. Egonu tatmin etmeye çalışıyorsun. Lakiiin dinimize göre o zina sadece hatun kişiye değil er kişiye de haramdır. Az bilip çok konuşma. Komik oluyor.
oldukça şaşırdığım durum.

vay amk.

(bkz: insanlar sevişiyormuş lan)
(bkz: pompa diyosun yani)
erkeklerin rahatsız olmasının tek nedeni vardır. "niye benle yapmıyolar!"
bir abazanın kafasındaki şey. birazda kıskançlık kokar. zira milyonlarca kadın zina yaparken kendisi elizabet takılır. bu kadarmı tipsidir? bu kadar mı itilmiştir? bu kadar mı asosyaldir?
(bkz: kompleks edinme nedenleri)
(bkz: sen hala elizabeth)
ve bizim bunu bile yapamamamız.
bu başlığı açan yazarı zerre ilgilendirmeyen hatta o kadın ve seviştiği erkek haricinde kimseyi ilgilendirmeyen durumdur. (bkz: her koyun kendi bacağından asılır).
(bkz: afedersin ama tespitini sikeyim)
Evet türkiyede evlenmeden sevgili olan bi sürü insan var onlarınki de zina oluyor. karıya gitmek mi zina sandınız sadece.