bugün

entry'ler (92)

insanın peşini bırakmayan şeyler

Yaşanılan acı tecrübeler.

sözlük yazarlarının itirafları

Güvendigin insanların başka başka yüzlerini görmek çok zormuş. Cidden acı çektim kimseye karsı güvenemiyorum ve insanların nasıl olduğunu cözemiyorum. insanlar bu kadar kötü olmamalıydı.

en az sevgilisi olan burç

Kova erkekleridir. insanı aşktan hayattan bezdirir bunlar. Her gün farklı bi duygu ile gelip kafanızı karıştırırlar.

Kendimi anlayamıyorken insanları anlayamamam çok normal. Kalabagın içinde yalnız kalıp iç sesiyle savaşanlar gibiyim galiba.

gece gece gelen can sıkıntısı

Hep olan can sıkıntısının geceleri artan versiyonudur.

uludağ sözlük kadın yazarları spora başlasın

squat ile desteklediğim durumdur.

Hani böyle bazen hiçbir şey hissetmiyosun ya hiç kimse senin için bi anlam ifade etmiyor hiçbir şey mutluluk veya üzüntü vermiyor kimsenin olmadığı bi odaya çekilip kendi halinde saatlerce oturmak istiyosun kimsenin gelmemesini dileyerek.o hise sesleniyorum şimdi git artık tatildeyim.

ankara

gok gurultusu ve simsek esliginde deli gibi yagmur yagan sehir.
Kizilcahamamdan sevgilerle.

kadınlarda boy gösteren çizgili etek modası

enine cizgi kilolu gosterecegi icin boyuna cizgili modellerin tercih edilmesi gereken modadir.

sevgilinin aşkım kilo ver demesi

sevgili kişisinin fazla kiloları olduğu düşünülünce söylenir. Sevgilinin kilo al demesi kadar acımasızdır. Alamıyoruz belki. Her türlü sıkıntı oluşturur.

ot çekmeye karar verdim sözlük. Kullanan bi arkadaşım var gel bizde çekelim dedi ama ona hiç güvenmiyorum o kafayla ne yapar bana bilinmez. Başka türlü de bulamıyorum. En iyisi vazgeçmek.

şehir dışında üniversite okurkenki ilk gece

merakla beklenen gecedir.

ölüm üzerinden siyaset yapılması

bu ülkede sürekli yapılan şeydir. ölen her insan siyasete alet ediliyor. çıkarcılar da üzerinden prim yapıyor.

aşkım bugün biri bana teklif etti diyen kız

yapılan teklifi tüm samimiyetiyle erken arkadaşına anlatan ,korkulmaması gereken kızdır. Asıl anlatmayandan korkacaksın arkadaş bu ne tehlikeli olanlar asıl anlatmayıp farklı şeyler yapanlardır.

yapılan mı yoksa yapılmayan mı çok pişmanlık verir

yapılan sonucu pişman olunabilir, en fazla keşke yapmasaydım yahu dersin ama yapılmayan insanın içini kemirir hep bi acaba ne olurdu pişmanlığı olur.

çok yoruldum artık sözlük. Her şeyden herkesten sıkıldım. insanlar o kadar samimiyetsiz geliyor ki artık herkesi bencil yaratık gibi görüyorum. Artık şu sınav bitsin de bi kendime geliyim eskisi gibi hunharca gülüyüm istiyorum.

sözlük yazarlarının pişmanlıkları

sürekli plan yapmak fakat oyalanmaktan dolayı planları hiç uygulayamamak boş boş vakit geçirmek.

yemekten sonra çay içen kız

ağzının tadını bilen kızdır. Güzelce yenilen yemeğin arkasından tomurcuklu çay, sigara keyfi yapar.

giyilmesinden nefret edilen renkler

sarıdır tabiki. Bir insana sarı kadar yakışmayan renk görmedim.

hoşlanılan kızın en yakın kız arkadaşı

kızdan onay almak istiyorsanız en yakın arkadaşıyla aranızı iyi tutacaksınız. Yakın arkadaş sizi sevdi mi olay tamamdır. Her şey hallolur.