entry'ler (37)

baklava bir kürt tatlısıdır

antep fıstığı da aslında kürt fıstığıdır kaynak götüm

1 86 boyunda 83 kilo erkeğe şişman demek

@1 ego tatmin etmece

3 bira içip sarhoş olamamak

bu neyin kafası dedirten başlık amk

bir erkeğin bakir olduğunu anlama yöntemleri

adı geçen kişinin evine çay içme, sohbet etme vs. sebeplerden dolayı uğrayın. o görmeden evi söyle bir yoklayın eğer etrafta ama benzetilmeye çalışılmış bir alet, şişme bebek yada onun gibi bir alet edevat varsa çok ama çok büyük bir ihtimal o kişi bakirdir. fakat etrafta prezervatif bulursanız o kişi yüzde doksan dokuz bakir değildir. kalan yüzde bir ise fantezi için prezervatif alıyordur.

saint erecto

açtığı uygunsuz başlık ile atalarıyla çelişkiye giren utanılası yazar

(bkz: osmanlı imparatorluğundaki mantık hatası)

yazarların kullandığı klişe kelimeler

koştursun sözlükte efendim.

pat pat

küçük çocukların kenar mahalle bakkallarından aldıkları bir elin parmağının ucu kadar büyüklükteki ateş ile tepkimeye girerek aniden alev alan ve bunun sonucu olarak ışık, ses ve duman çıkaran; yanlış kullanıldığında insana zarar veren eğlence aracı.

(bkz: aynı şeyden mi bahsediyoruz)

ismail yk nın metallica ya katılması

ismail yk adlı şarkıcının metallica adlı guruba katılması durumudur. şayet böyle bir şey olursa bir grup insanın ismail yk' nın kendi şarkısı olan allah belanı versin' i açarak meydanlarda ismail yk' ya tepki yağdırması olası bir durumdur.

komiksin desem susar misin

bir kendini bilmezin karşısındaki kişiyi berbat esprileri ile bıktırdığında karşıdaki kişinin verdiği tepkiyle karışık sitemdir.

ankara akşamları

akdeniz akşamlarının iç anadolu versiyonu olan ankara akşamlarıdır.

'' ankaraaaa aksamlariiii bir baskaaa oluyooor... '' şeklinde sözylenen söz öbeği olabilir.

israil

Mavi Marmara olayına sebep olan, dokuz Türk'ü öldüren, Amerika'nın Orta Doğu'daki uşağı, topraklarının bir ucundan diğer ucuna arabayla çok kısa sürede gidilebilen, bir avuç toprağı olduğu halde el altından- bazı şeyleri-yöneten devlet.

sedat is my bitch

'' ekşi benim orospum.'' anlamına gelen söylem.

aynı zamanda izlemeyip dinlemediğim bir video.

asktan yana sansli olmamak

aşktan yana şanslı olmayan kişide ya tip yoktur, ya da vardır kullanmasını bilmiyordur. ya da kişi büyük ihtimalle utangaçtır, içe kapanıktır. eğer böyleyse adı geçen kişinin biraz daha cesaretli ve atılgan davrandığında istediği sonuca ulaşacağını düşünüyorum. utangaçlığı terk ettiği halde hala birini bulamadıysa yine de ümidi kesmemelidir. çünkü aşk bu ota da konar boka da.

seksi olabilmek için yapılanlar

odak noktasını yüzden kalça ve göğüs gibi müstehcen bölgelere çekmek. bu tekniği özellikle çirkin kadınlar uygulamakta olup çokta rağbet gören bir tekniktir. çünkü yüze değilde göte bakarsan karşıdaki insan evladı erkeğin gözüne daha seksi görünür. çoğu kadın bu konuda ustadır.

güvercinlere basmamaya çalışan insan

güvercinlerin bol olduğu yol üstü bir yerde hayvancıkları ezmemeye çalışarak yaşam mücadelesi veren kişi. adı geçen kişi duyarlıdır fakat iyi niyeti suistimal edilebilir. yani güvercinler dengesizlik yaparak bu insan evladını bilerek ayağının altına doğru hareket edebilir.

edit: o insan candır.

zengin kadınların yaşlandıkça çirkinleşmesi

bu durum sadece zengin kadınlara özel olmayıp her ülkenin her kadın vatandaşı için geçerlidir. ayrıca bu durum bir doğa kanunudur. (bkz: yaşlanırsan çirkinleşirsin)

sadece bana mı oluyor hissi

insanın kötü bir şey başına geldiğinde '' bu sadece bana mı oluyor! '' dedirten ve nefret uyandıran his.

bu his çoğu zaman kötü zamanlarımızda denk gelir ve bokun üstüne tekrar sıçılmış gibi bir durum ortaya çıkar. eğer ki bu durumu bir daha yaşamamak istiyorsanız yapacak hiçbir şeyiniz yoktur.

edit: eğer bunun hakkında yapacak bir şey varsa ben bilmiyorumdur. ama siz bir şey bulursanız uygulamaktan çekinmeyiniz.

edit2: yapacak bir şey bulduysanız allah rızası için bana da söyleyiniz.

tek ayağı hızla yere vurarak hayvan kaçırmak

küçük hayvanları korkutma eylemidir. büyük cüsseli hayvanlara işe yaramamakla birlikte ters tepki yapabilir. ters tepki yaptığını hissettiğiniz an arkanıza bakmadan olay yerinden koşarak uzaklaşmak gerektirir. aksi taktirde karşınızda bulunan hayvan aç ve şiddete eğilimli bir hayvan ise olay yerinde can verme ihtimaliniz olası bir durumdur.

fakat hayvan sizi şiddetine maruz bırakmakla yetinmeyeceği gibi uysal davranarak yolunuzdan da çekilebilir. eğer hayvan uysal davranırsa üstüne gitmeyiniz, seviniz, okşayınız.

penise alternatif isim önerileri

'' en alternatif isim penistir işte. daha neyin alternatifi? '' dedirten başlık. ama uğraşılırsa bulunabilecek bir başlıktır.

jamarakkuayi

jamiroquai kelimesinin söyleniş biçimidir.

aynı zamanda 9. nesil yazardır. hoşgitmiştir.

(bkz: ben hala çaylağım efendim)