bugün

9 nesil taze troll. daha ilk 20 entrysinde ne mal olduğunu belli etmiştir.
ilerde çok söveceğiz buralarda, belli.
erecte adlı kullanıcı adının silik olmasından sonra ispanyol versiyonuyla dönmüştür.
Sonu O ile biten yeni nickiyle daha yuvarlak bir troll olma arzusunu yansıtan yazar.
Abdal ile aptal arasındaki farkı bilemiyecek kadar aptal, üstüne üstük, bir de bununla dalga geçmeye çalışacak kadar artist yazar. Hoşgelmemiş, dedirtmem kardeşim dedirtmem.
biiiplenmeyen yazardır.
karşı dine laf atıp iki dine inanları kavga ettiren gereksiz bir adam.
(bkz: boş)
(#17845542)
ölçü birimlerine merakı var!

(#17847140)
allah yakınlarına sabır versin. Yazık! Popüler olmak uğruna akraba evliliği gibi davranıyor farkında değil.

(#17847173)
sözlükte online kaldığım süre içerisinde daha da sert ifadeler kullandırtıyor. Kendisine alenen dalyarak demek istiyorum. Ama dersem sanırım sözlük formatına aykırı davranmış olurum. Bu nedenle;
"Sözlük formatına uygun olsaydı sözlükte bu sıfatı hak eden ilk adam sendin" diyorum.

Şimdi kalkıp bana sana saygısızlık vb. gibi bir şey yaptığımı söyleyerek herhangi bir özel mesaj falan atma. Zira ben saygısızlık yapıyorum ama senin şurada yaptığın (#17847173) insan hakları'na aykırı. bir nefret suçudur. bir ayrımcılıktır. bir ırkçılıktır. Özrünü dile/sil/düzelt ondan sonra gel.

(#17851699)
Söylüyoruz, inanmıyorsunuz!..

edit: Yazarın tıyneti değişmeyeceğine göre daha çok eklemeler yaparım ben buna.
başlık üstüne başlık açan şampiyon yazar.

sakin ol!
eski erecte.
(#17860518)
an itibari ile başlığıyla beraber rezil olmuş yazar.
(bkz: allahını seven eksilesin)
putatapar diye tekerleme gibi bir kelime sıçan, özür dilerim oluşturan yazardır.
kız olduğumu belirten yazar. ya ağır abazan ya da atma şampiyonu.
islam'la ilgili hoşgörüsüz provokatör başlıklar açıp ateistlerle müslümanları karşı karşıya getiren yazar.
başlık açmadan duramayan yazar.
allah iyi demez tosunum.
Gece gece başlık sıçan troll.
bana hoşgeldin diyen ilk yazar.
boş beleş adam.
yazarlığa kabul edildiğimde bana ilk hoşgeldin kanka diyen kankam yazar. teşekkürler kanka.
(#18016265) yazdığım bu entry e istinaden bana özel mesaj ile hakaret edip bu sözlüğe yakışmadığımı söylemiş. yazık. açtığın başlıklardan, yazdıklarından belli neye yakıştığın.

tanım: bir çeşit yazar.
ba$arısız entry denemelerini gördüğümüz vasıfsız yazar. yakın zamanda entry yazmayı bırakması dileğiyle.
abazan ve çok boş laf yapan yazarcık.
komünizm, sosyalizm, ateizm gibi terimler hakkında hiçbir şey bilmeyen ve pkk'yı komünist bir oluşum zanneden yazar.
ne olduğu belirsiz yazar.
güncel Önemli Başlıklar