izmirlidir. Bir dizide oynuyordu. Tanımıyordum o zaman. Görünce “ kesin izmirlidir “ dedim. Araştırdım, yanılmamışım.
bez bebek merve geliyor aklıma.
38 yaş seksiliği.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(bkz: Estetik harikası ünlüler)
görsel
görsel
görsel
görsel
teyze suratlı bir kadın.
gördüğü rağbet gerçekten çok ilginç. oidipus kompleksini mi tetikliyor nedir.
görsel

Gözlükleri G Spectacle marka, fiyatı sadece 1249 TL. Saati ise zamanı durduracak cinsten! Rolex-Daytone model ve bir otomobil değerinde; 150 bin lira.
şeref meselesi dizisinde oynamış güzel oyuncu.
yengemiz olur

saygılar.
bu karı ne yapmış böyle kendine yav sanki yeni bir insan olmuş.

görsel
ufak tefek cinayetler'in son bölümünde kafayı kırıp çılgın atmış, ama sonu kötü olmuştur.
ufak tefek cinayetler dizisinde yüzünde botox oldugu bariz belli oyuncu. yüzü kımıldamıyor bile. estetik güzelleşmek için yapılıt bu cırkınlesmıs bide instagram sayfasında hakkımda cıkan estetık haberlerini kınıyorum sdece bebegimi dogurdugum ıcın cok kılo aldım okadar demiş. bu donemde sac boyatmak bile yasak ne botoxu demiş hatta. sacları boyalı ama. neyse kotu olmus. zaten erkeksi bi yanı vardı şimdi bişeye benzemiş söylemek istemedim.
görsel
görsel
Ya bu caner malına ben de kendimi karı diye yutturur muyum acaba amk.
bu caner de ne salak adammış arkadaş. kazandığı parayı hediye ayağına karıya kıza araba almaya harcadı.

niye araba yani? niye ev değil mesela?

allah parayla beraber akıl ve parayı hakkıyla yeme kudreti de versin insana.

yoksa ya sokağa saçılıyor ya da cimrilikten yiyemeden ölüyor insan.
Asena gibi olur belli bir süre sonra.
Estetikle güzelleşmiş bir karı. Böyle karılar oldukça insan hala çirkin olan karılardan nefret ediyor.
Allah affetsin de neye benzemiş bu böyle ya. Bişiye benziyor ama söylemeye dilim varmıyor. Aynen ondan işte.

Subhanallah ibretlik cidden. Umarım kafa nakli çok tutmamıştır. Ortalıklarda doğalım diye gez he aynen.

görsel
Beğenmediğim kadındır. Net.
Caner denen o top tepiciyi malum orospunun elinden kurtaran koca yürekli kaliteli oyuncu.
görsel

http://www.hurriyet.com.t...0764229&utm_term=post
Caner'den sonra götü baya bir kalktı.

indirmek lazım. Evet.
türkçenin esnekliğinden dolayı, soyadı "ovulmuş, ovalanmış" anlamına da gelebilen kadın.
fettan kadın tipi var tam..