bugün

An itibarı ile Sağlık bakanı Fahrettin Koca tarafından belirtilen ihtimal.

Anladığım kadarıyla italya ve irandaki durumun vahametini gördüler ve 1 kaç gun içinde Türkiyedeki vakaları açıklayacaklar, şimdiden yolunu yapıyorlar.
hemen elleri yıkamaya koşma isteği uyandıran bir beyanat.
ha gayret biraz daha ovuşturun ellerinizi, virüs gelince de çıkarın kınaları.
isin sakasi yok. Turkiye'de de çok can alabilir.
yaprağı yedik demektir.
Muhalif olacağım diye aptal olmayın arkadaşlar. Her yanımız sarılmışken Türkiye yi teğet geçmesi imkansıza yakın. Ülkemizde olmaması gibi bi durum bence olamaz bunu bakan da biliyor. Fakat henüz tespit edilmiş bir vaka yok. Zira bu virüsün kuluçka süresi de var. Adamlar 83 milyona test yapamaz ya.
Bol bol mercimek corbasi icin bisey olmaz.

Corona morona hikaye.
Bakan haftalardır başarı, başarı diyordu.
Başarı virüs ülkeye girdikten sonra yapılacak çalışmalarda gösterilir.
Uçuşları durdurmak bir başarı değildi.
Kesin vardır, dort yanimizda korona varsa bizde olmamasi imkansız.
Bu konuda ülkemiz iyi direndi bakan haklı çember daralıyor.

Bundan sonra nasıl önlemler alacağız ve ne kadar az kayıpla atlatırız ona odaklanılmalı planlar yapılmıştır umarım.
Bu ülke ben aidsliyim diyen kadına..

Bana bişey olmaz iyileşirsin gel diyenleri gördü..

Ne coronolar ne cordobalar gördü..
yahu zaten olmama ihtimali yoktu. bence bizimkiler coronayı iyi bir ter atıp ıhlamur içerek filan atlattılar fark etmeden.
korkutan açıklama.

virüs de çok korkutucu.

sokağa çıkmaya bile korkuyorum. şimdi bir de bu çıktı ya. offf. allah şifamızı versin. amin.
Belki de farkında olmadan virüsü tarhana, işkembe,soğan, sarımsak derken atlattik.. evet buna inanmak istiyorum.
ilk vakayı açıklamadan önceki son anlar. Zaten türkiyede covid2019 olmaması mucize olurdu.
Ülkedeki vakalar artık saklanamayacak noktaya gelince ya da bilinmeyen vakalar tespit edilmeye başlanınca, alıştıra alıştıra söyleme operasyonun ilk dozunu vermişler.
zaten olacak, kaçarı yok. ama dünyada en iyi bizim direndiğimiz de bir gerçek.
Hayırlı olsun, sağlık Bakanı da artık kaçış yok moduna girdi.

Bizde niye yok bizde niye yok diyen sığırlar götlerine mum sokup yakabilirler.
Yoksa siz hala Corona muskası almadınız mı?
Türkiye den amerikaya giden bir kadında virüs tespit ediliyor ve kadın orda ölüyor
Ama bizde virüs yok!!!
Yemiyoruz ama doymuş gibi yapıyoruz işte
Bakanım yanlış anlamayın. Söylentisini çıkarana bile soruşturma açıyorlar. Yok diyip geçin. Bunların ne yapacağı belli olmaz.
Bu şey değil mi ya. imf ve dünya bankası'nın koronavirüsle mücadele eden ülkelere kredi desteği vereceğini duyunca çark eden sayın bakanımızın açıklamaları...

Gerçek ise komik. Değilse daha komiks.
ihtimal mi...
Dün Sabah bu açıklama, akşamında ilk virüs haberi.

Tesadüftür bence!
kaçak bir açıklamadır. sanki devamı gelecek, "demedi demeyin" hazırlığıdır. net olun yada ciddi ciddi saklayan. tereddüt yaşatmayın.