bugün

herkes kendine yakışanı giysin lafını akla getirir.
"hıh bu taytın içine girdiğime göre ben dal gibi inceciğim ayol" şeklinde düşünen kızdır. valla bak öyle görünmüyorsunuz, göz zevkimin içine ediyorsunuz.
(bkz: görüntü kirliliği)
aslında iyi bir şeydir bu sayede güzel bacaklı kızların kıymeti bilinir *
bamya pipilere kapak olur...hem de öyle böyle değil...bakılası.
en az çubuk makarna gibi bacaklarıyla tayt giyen kızlar kadar şuursuzdurlar. Ne içiyorlarsa banada söylesinler bende içip transparan giyicem.
'streç filme sarılmış et'i anımsatan olaydır, son zamanlarda bildiğimiz üzere.
insanı cinsellikten soğutan bir eylemdir. Herkes zaten kendine yakışanı giyse, ne apaçi olurdu ne de başka bir şey.
EDiT: Kendine yakışanı giymek her istediğini giymek değildir. Önemli olan senin kendini aynada nasıl gördüğün de değildir.
olmaması, gerçekleşmemesi gereken eylemdir.
O kalın kalçalarını göstermek isteyen veya kendini güzel hisseden şişko kızların yaptığı davranıştır.
streç folyoya sarılmış salam gibidir.
kendi tercihleri elbette ama yanlış bir tercih.
fazlalıkları saklayarak daha hoş görünmek varken iyice gözler önüne serip bunun adına özgüven demek ilginç bir yaklaşım.
(bkz: hayata dair çük burkan detaylar)
görüntü kirliliği . herkes kendine yakışanı giymeli bence . zevkler ve renklerde tartışılmaz ama aynaya bakınca ne görüyo bu hatunlar .
kıllı göğüse ve bacaklara sahip bizlerin önü açık gömlek ve kapri şort giyme hakkımız olduğu gibi onlarında koca göte sahip olduğundan dolayı tayt giyme hakları vardır diye savunuyorum...
görünce "allaahuuekbeeerrr" diye bağırmama sebep olan canlılardır..
dar tshirtler giymek nasil ki benim gibi gobekli birine yakismiyorsa bu arkadaslarada yakismiyor. e giymeyin amina koyim ben giyiyomuyum.
gayet normal durumdur. tayt rahattır. şişman, zayıf, bakımlı, bakımsız, güzel, çekici, itici her kız tayt giyebilir. istemeyen bakmaz.
tayttan bile o sarkik yaglari mide bulandiricidir, taytin uzerine hic bir halt giymeyip (tunik vs.) kicini basini gosteren kizla farkli kefelerde olsa da hep ayni hizadadir. kimseyi kucumsemek istemiyorum, herkes kendine yakisani giyse, moda ikonu gibi kendini teshir etmese daha guzel goruntulerle karsilassak ne guzel olurdu dunya.
hoşuma gitmeyen, beğenmediğim durumdur. fakat "giymesinler bu ne böyle!" bakış açısıyla yaklaşmak en hafif tabiriyle ayrımcılık, bencilliktir. malesef dünya sizin etrafınızda dönmüyor, kendinizi bu kadar önemsemeyin.
isviçreli bilim adamlarının yaptığı araştırmalara göre tayt giymiyorlar, ne giyseler tayt oluyor...
(bkz: giyme demiyorum hobi olarak yine giy)

ama zayıflamaya calissalar daha hoş olur sanki.. kot giymeye çalışırken kullandıkları iradeyi rejim yapmak için kullansalar bir deri bir kemik kalırlar. ama işte...
boğum boğum kocaman bacakların gözler önüne gelmesidir. hele de üstüne giydiği kısa bir şeyse of off.
yasaklanması gereken. hatta spor salonunda değillerse normal kızlar da giymesin tayt. bi de altına babet denilen o iğrenç ötesi şeyleri de giymiyorlar mı insan gündüz vakti kusacak gibi oluyor. la kızlar, hiç mi estetik anlayış yok sizde?
gerçekten kötü bir görüntüye sebebiyet veren, bu kızın arkadaşı eşi dostu yokmu uyaran dedirten durumdur. kilolu olmasına lafımız yok. kendi rahatsa bize laf söylemek düşmez. ama kilosuna göre giyinmeli insan. erkek versiyonu da düğmesi patlamak üzere olan gömlek giyen erkeklerdir, enteresan.