bugün

Bence bir kanunla yasaklanmalı.
Olağanüstü hal ilan edilmeli.
Moda olan her şeyi giymek, bence aptallıktır. Lütfen bu kötülüğü kendinize yapmayın.
streçe sarılmış dana eti gibi..
ortalıkta geyik yemiş anakonda gibi dolanıyorlar.

bizimde bi göz zinamız pardon zevkimiz var dimi ama onu sikmeye hakkınız yok!
taksim'de bolca görülen kızlardır. hayatı sorgulatır.
Mide bulandırıcıdır.
Özgüvende bi yere kadar dedirten üzücü durum.
ilk defa erkeklerle ayni dusunceleri paylasmama sebebiyet veren hatun kisisidir.

corap giymis fil gibi, tövbe bismillah.
Midem kalktı yeter artık kilona göre giyin Gözlerim yanıyor senin Yüzünden diyeceğim kızdır.
Yasaklanması gerekir burdan devlete sesleniyorum şişman kızlar tayt giyerse direk hapse atılmalılar.
Sonuçta şişmanseverlerinde olduğunu düşünürsek tabi birde ne olursa olsun farketmezciler var. tuhaf olmasa gerek.
zayıf kızlara nazaran kiloluların vücudu daha kadınsıdır. hani kilolu dediysem ayı gibi düşünmeyin, balık etli işte. balık etli bir kıza tayt, sıfır beden kızdan daha çok yakışır. bunu tartışmaya bile gerek yok. sıfır bedenlerin bir seksiliği bile yok zaten. hatun dediğin balık etli olur, o taytı giydiğinde buram buram "ben kadınım" mesajı verir gözlerinize.
Özgüven patlaması yaşayan bağıra bağıra konuşan, herkese laf atan, çok esprili ve sosyal gibi görünmeye çalışan komplexli insandır aynı zamanda.
yakışmıyor ama fantazileriniz varsa hoşunuza da gidebilir.
Kalcaları sallana sallana 2 adım gerıden gelmektedır. Barı kalcanızı kapatacak tunık, kazak falan gıysenız. Hemcınsınız olarak ben bıle sızı koruyamıyorum bu durumda.
ortalama kiloya sahip olan normal kızların bu söylemden sonra 'acaba nasıl görünüyor? iyi mi kötü mü?' diye düşünmelerine sebep olan bir tespittir.
nur yerlitaşın denk geldiğim haklı sözlerinden biri ile cevap vericem.
-neyine güvenip giydin? görüntü kirliliği resmen. bize bunu yapmaya hakkın var mı?

acımasız bi eleştiri olduğu aşikar ama ya bi dön aynaya bak be arkadaş.
(bkz: insanı insanlıktan çıkaran telefon bankacılığı) gibidir.
Heleki geyikliyse o geyikler birer antiloba dönüşmektedir.

(bkz: Serin sesler)
ayıptır günahtır kızlar yapmayın şunu lütfen.
en doğal haklarıdır.

sana ne lan? onlarında meraklısı var gençler yapmayın böyle şeyler.
Kızlar giymeyin demiyorum giyin ama hobi olarak evde giyin lan *
Cinsellikten soğuma nedenidir.
Bkz: Doolmalık patlıcan.
öz güven göstergesidir.
çok tatlı oluyorlar. yaramaz küçük kız çocukları gibiler. ısırırım popolarını.