bugün

misal; çıkma teklifi, kız tarafından reddedilen bir ergenin yaşadığı erotik travma bu örneklerden sadece biri.

çükü burulan ve hadım edilen harem ağasının düştüğü bu zavallı durumda hüzün dolu bakışlarla içinde bulunduğu o anki ruh hali.
ama öyle olmuyor işte:
padişah'ın emriyle haremde penisi büzülerek hadım edilen haremağasının, allahtan reva olmayan bu haksız uygulamaya karşı, yine allah tarafından, yine yeni yeniden, eskisinden daha güçlü bir erkle ama bu sefer kıvrım kıvrım tirbüşon ucu gibi çıkan penisiyle, haremde gündüzleyin güzel dilberler üstünde harikalar yaratması padişahtan aldığı rövanşı olmuştur.
(bkz: eden bulur)
taş gibi süt gibi kızın aslında pipisi olması. nasıl lan?
(bkz: hoşgeldin harun abi) *
insanı hüzünlendiren penisini söndüren durumlardır.
sözlük bağyanlarından özür diliyorum ama bizim halk arasında 'domalmak' dediğimiz eylemin yanlış icraları feci çük burkar.
eve gelen su tesisatçısının, doğalgaz bakımcısının vanaya eğildiğinde, kombinin altına baktığında görülen kıl yumağı içinde ki çatalıdır. çük burkmayı bırak adamın cinsel hayatının amına kor.
(bkz: penisi fermuara kıstırmak)
görsel
görsel
taharet musluğunun sol tarafta olması.
uludağ ilan'a verecek ilan bulamamak. **

edit: bu zımbırtının gereksiz kullanımına karşıyım ama nasıl çalıştığını denemek istiyorum. *
görsel
bunu görüpte çük burkmayan...
tipe bak, götürdüğü karıya bak.
görsel
ŞÖYLE BiR anektod olabilir.

--spoiler--
akşam 7de kıçını gezdirmekten gelirken otobüste, çankaya durağından 14 yaşlarında yorgun bir çocuk yanınıza oturduğunda anladıysanız çalışmaktan geldiğini, o gün ki ne neşeniz kalır nede keyfiniz. bir de 21 yaşındaysanız eğer çükü bırak içinizi burkar zaten o burkuldu mu yeter.
--spoiler--

bir dipnotta eklersek o çocuk yorgunluğu olduğu halde boş koltuğa tenezzül etmedi bende dahil sizde yumuşak kıçınız yer görsün diye gazi geldiğinde bile kalkmayın ayağa. al sana çük burkan olay işte.
Süt, yoğurt, ayran reklamlarında konuşan inekleri hep erkeklerin seslendirmesi.

Niye dişi bir hayvana erkek sesi hııı?
bazı günahlara bile damsız girilemediği gerçeği.
hani böyle lokanta, avm wc'si vs. yerlerde elinizi yıkarsınız sensöre elinizi gösterirsiniz ama peçete bitmiştir, (bkz: oldu galiba lan).
boğa spermi içerek 28 kez orgazm olanları öğrenmek. baya moral bozar. boğa spermi ne amk.
yaşın 26 ya girecek olmasına rağmen hala kız arkadaşın olmaması. gerçi köyde yaşıyorum ve sosyal hayatım yok.
televizyonda basketbol maçı izlerken; ara olduğunda, sahaya ponpon kızların çıkmasıyla birlikte kanalın reklama girmesi.
uzaktan otostop çeken mini etekli bir hatun görüp yanına yaklaştığınınızda aman allahım 65'lik bir nine çıkması, çük burkmaktan ziyade içeri gömüldü gömüldü.
bayanların eğilirken göğsünü kapatma girişimleri.
Hoşlanılan kızın benim başkasıyla imam nikahım var demesidir. şok.
hatun kişinin sakın geç kalma erken gel demesidir. işte hep bunlar 5 dakika zamanı olan hatunlar.

+ 5 dakika daha yapak ya.
- oha çok kısa yahu.
+ aynı çükün gibi.
- oha.
(bkz: prezervatif fiyatlarının çok pahalı olması)

(bkz: kerane tuvaletlerinin içler acısı durumu)