bugün

Gençken gittim ihtiyarlığımda döndüm cümlesinin sahibi.
15-20 sene öncesinde şarkılarını dinlemek için hapsi ve polis işkencesini göze almış nice devrimci gencin ahını ömür boyu üzerinde taşıma konusunda bugün itibariyle net bir adım atmış kişi. yazık. sadece yazık.
apoya kahraman ve özgürlük savaşçısı diyen , pkk değil asıl terörist türkiyedir diyen barış elçisi.he amq he hepimiz kardeşiz.hadi bu pkklı pkklılığını yapar herifin hamurunda var peki pek sayın başbakanımıza ne oluyor senin ülkene terör ülkesi şehidine terörist diyen bir adamı sayın perwer diyerek çağırmak el pençe karşılamak nedir?
ayyyy sevgi böcüsü bu adam yeminlen.

bak ne güzel akp için gelmiş türkülür çığırıp gövdesini göstermiştir. ne kadar imanlı dinli ve kürt bi adam. akp'ye gönülden bağlı olduğunu da gizlememiş.

merak: bi türki icin acaba kaç para aldı?
hiç bir götüme benzemeyen iğrenç müziğini geçtim sanatçı değil teröristtir. türk değerlerine kültürüne saygısı yok. şehit olan mehmetçiği geçiştirirken, pkklı geberik ite şehit der. devlete terörist deyip, apoya özgürlük savaşçısı der.

bakın bunlar hep birbirlerinin kuklası zaten. bu adam kimin maymunu? akpnin. akp kimin maymunu? abd'nin. böyle bir emir komuta zinciri, türk halkına işkence etmek için elinden geleni yapıyor.

şakşakçıları ekşici piçleri adam yerine koymuyorum zaten.

ama alayının kökü kuruyacak son gülen iyi güler.
http://www.youtube.com/watch?v=zEDnVTM1DyQ
richard wagner'den sonra dünya tarihinin en büyük müzisyenidir.
bu kadarda kıskanç olunmaz ki, elin gavuru anırdımı sanat oluyo da şiwan soyleyince batıyo demi.
özünde candır. pkk nin hain olduğunu ilan etmesine rağmen o kürtlerden uzaklaşmamıştır. iyide yapmıştır. Diyarbakır'a (amed'e) gelişi her ne kadar şu an için uygun olmasada hoş gelmiştir. keşke 21 mart yakınlarında uğrasaymış diyarbakır'a hem daha kalabalık bir topluluk karşılardı şıwan perwer'i.
Turkler tarafindan pkk li diye sevilmeyen.
Kurtler tarafindan pkk li degil diye sevilmeyen sanatci.

Bence iyi biri.
berbat sesi ile kalitesiz dinleyici kitlesine hitap eden sarkıcı.
konuşmasına alt yazı geçilmesi gereken insandır. yabancı dilimiz yok, tek bildiğimiz dil türkçe adamım.
kendini ahmet kaya falan zannediyor galiba. bu ne iğrençliktir abi.
önce şu arap kılığı sarığı kafandan at. sonra da o sakalları kes adama benze amınakoyim. gerilla sensin türkiye de sana girsin.
osurarak daha sanatsal sesler çıkarabilecek kürt. malesef ağzından olmuyor.
Türkiye ' ye gelmeden önce sesine taptığını iddia edenlerin konser sonrası ya zaten sesi şöyle böyle demesi. Bu adamın sesinin benzeri yok kardeşim. Detaylı araştırırsanız milyonlarca hayranının sadece kürt olmadığını anlarsınız. Halepçeyi dinledikten sonra vay anasını demeyen dürüst değildir zaten. Geçmiş entrylerle şimdikiler arasında ne kadar fark var. dublör mü bu gelen acaba ?
ya kürtlerin kulağında bir sorun var ya da bizim. bu ne biçim ses amk. ibo ile söylediği daha doğrusu söylemeye çalıştığı şarkıda ne diyor ne ses var ne güfte var ne bir melodi var. hay arkadaş zevkinize tüküreyim. evet.
--spoiler--
amk ayısı
--spoiler--
ağzından türküvari osurabilen adam.
16.11.2013 tarihinde yaptığı konuşmayla türklerin gönlünde de taht kurmuş türkücü.
Sesini bir hayvan böğürtüsüne benzettiğim mahlukattır.
Olmasada olurdu dedirten kişi buarada eşşek ossursa dinlerim ama bu adamı dinlemem aga. At olsan binilmessin lan şivan.
Hayır yanıyor biliyorum bazılarının bazı yerleri. Sesi güzel değilmiş... sezen aksu bile böyle bir insanı nasıl tanımamışım kendimden utanıyorum demişti. konseri izleyenler bilir. keza saddam halepçe katliamında tüm halkı susturuyorken şivan tekrar ayağa kaldırdı dedi. (Halepçe şarkısının altından türkiyede kaç tane adam kalkabilir ? ) Git evinde serdar ortaç dinle. Malum onlar vatan sevdalısı . halepçe , Ey fırat şarkılarında eşsiz bir sanatçı olduğunu milyon defa ispatladı. bir diğeri için -pawanekani ( http://www.youtube.com/watch?v=FD7VWwzjf-w ) (Hala beğenmiyorum diyen yalancıdır , kakadır. tüü ona)
sanatçı demişler ama bu bildiğin müzik eşliğinde havlayan bir köpek.
kürt kökenli olmasa palkcılar çarşısında paspas yaptırılmaz bu adama.
gençken yurt dışına tüydüm şimdi ihtiyar olarak geldim diyerek serzenişte bulunan kürt şarkıcı abimiz.
güncel Önemli Başlıklar