bugün

evet efendim..

şâyet islâm şeriâtinin uygulanmasına karşıysa , lâiklik denen siyonist - marksist - mason düşüncesinin devamlılığını , komünistlerin kurmak istediği proleterya diktatörlüğünü savunuyorsa bir insan ; bilin ki , muhtemelen trolldür , sözlüğü karıştırmak , ilgi odağı olmak için yazmaktadır buralarda.
her şey halkın irâdesine bağlı değil mi ? evet..
bu ülkenin %50'si adalet ve kalkınma partisini ve başbakanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı destekliyor mu ? evet..
Senin kusuverdiğin kızıl kelâmlarını kimse dikkate alıyor mu ? her dört yılda bir en fazla elli bin oy mu alabiliyorsun sandıkta ?
kocaman bir '' evet '' ..
o zaman gideceksin bu ülkeden , ya da lâikliğin kâlesine sığınacaksın.

elbette ki düşüncelere saygımız var lâkin islâma , allaha , dinlere hakâret edecek olursan durum değişiverir mazallah..
(bkz: henüz coşmamış)
moğol istilasına doymak bilmeyenlerin saçmasapan sözleri.
Her insana her görùşere saygılı olunmalıdır ancak din ve devlet işleri bir arada aynı bünyede yürümez vesselam.
adama kimin ülkesinden kimi kovuyorsun demezler mi?
demokratik bir sistemde laikliğin sağladığı düzenle yönetime gelebilmiş %50 oy alabilmiş bir partinin oy oranından yola çıkarak geri kalan %50 yi siktir etme durumudur.

bir de sonunda uyarıda çekmiştir küçük dünyasınca.

sorun şudur akp'ye oy veren %50 nin en az %40 'ı ne şeriat ne de cumhuriyet dışında farklı bir yönetimi istemektedir.

akp'yi iktidar yapan oylar zamanında cumhuriyetçi dsp'yi de iktidar yapmıştır , o yüzden söz konusu yazarın önermesi yanlıştır.

türkiye'de partiler sürekli denenmektedir mazallah rüzgar tersine eserse o tehtitler yazara kapak olabilir.
yarak kafalı, masonlar vs. Yokken türk devletlerinde laiklik vardı diyerek siktir ettiğim beyinsizin önermesidir.

(bkz: hazarlar)

bunları doğurup sokağa atıyorlar, eline de uludağ sözlük hesabı veriyorlar, yapmayın şunu.
işte akp yandaşı kutsal damacanaların gerçek mantık hatası. narkotik beyinlerinin ürettiği kaotik düşünce.
yıllarca; aynı tür yapılanma, aynı tür hareket, aynı tür eylem ve söylemler içinde olup da, sadece ana muhalefette diye cümlelere döktükleri gereksiz satırlar.

çooook nefis ve leziz sokulmuş bir laf var bunlara: yeşil komünist! heeeeeeeeeeeyt be!!! en sevdiğim ve en anlamlı lafların başında gelir.

ye-şil ko-mü-nist...
sen istiyor şeriat verecek 100 dolar!
Bunu topluluk içinde söyleme cesaretini bulduğunuz zaman kale alınıp cezalandırılacaksınız.
şeriat gelse en çok şeriat isteyenlerin elleri kolları çükleri kesilir benden demesi.

bence siz de istemeyin.

kendi iyiliğiniz için.
(bkz: Aynen canım aynen).
Haydaa aynı cümle içinde tezatlık diz boyu. Kardeş hadi sen git uyu dinlen devreler karışmış. Başlık entry uymsuzluğudur. He he diye geçilmelidir.
(bkz: laik bir ülkeye şeriat getirmek)
(bkz: aklı olmadan fikri olmak)
şeriat gelirse dinsiz kesimi öldürür. o yüzden silahlanmak gerekir ve ben canımı ortaya koyar, evimi ocağımı bırakır dağa çıkar sakallı pezevenk avlarım. ciddi diyorum, şeriat denen arsız köpeği dizginleyen bu ülkede laikliktir. zaten o da giderse artık iş ya ölmeye ya öldürmeye kalır ve madem öleceğim bari bir kaç tane şakirtte peşimde götüreyim diye savaşırım.
Çarpık bir düşüncedir.
Öncelikle şunu söyleyeyim, şeriat fanı olan arkadaşlarım 'şeriat istenir ya da istenmez diye bir şey söz konusu değildir. Şeriat keskin bir bıçak misali bir anda gelir. Kimseye de sorulmaz.' minvalinde cümlelerle şeriatın kitlelere sorulmadan birden bire geleceği düşüncesindeler. Yani bir sabah kalkacağız hooop şeriat gelmiş. O saatten sonra ülkeden def olmak çok da mümkün olmaz. Yani istemeyen şimdiden valizini hazırlasın. Ben şahsen böyle bir yönetim biçiminin Türkiye'ye uğramayacağı düşüncesindeyim. Zaman neyi gösterir bilemem ama AKP ile yaşamayı ve ölmeyi öğrenen bizler ona da alışırız. En fazla 1 sene zorluk çekeriz.
Sıktır git şeriat ile yonetilen bir ülkeye,sanki türküye de rükuya eğilince arkana geçip silkiyorlar.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
Not: Müslümanım
içerik bulunamadı.
-4 zevce isterim- diyemediği için kıvırarak yol alma beyanatı.
arap zihniyetinin türk ilinde efelenecek cesareti bulması durumu.

şeriat isteyen bu ülkeden defolsun.
yüksek ihtimalle sevgili şafak sezer'in komedi filmlerinden birinde geçen replik. yoksa bu cümleyi ciddiye alamıyorum.
Biz de şeriatı uygulayabilecek bir toplum yok. Uyamayacagimiz bir rejimi, uygulayamayacagimiz için getirmekte mantıksız olur.
Şeriat değil o koçum zulüm o

Gelsin de sizin g*tünüze girsin

ilk kaçanlar da bu tipler olur genelde.
yahu bu arap hayranlığı nedir kardeşim?
adamlar tsubasa'ya kaptan mecit diyor amk, siz hala araplaşma peşindesiniz.
tanım: köpek havlaması.