bugün

az önce islam yasaklansın adlı entry'min silinmesi üstüne aristocu bir mantıkla girdiğim entry.
-evet gelsin bu kurallara göre hırsız tayyoşun elini kesem *
-hiç acımayacak tayyoşum swh
bugünlerde bize lazım olan şey.
-bak bakim bidaha tecavüz olayı oluyomu
bak bakim bidaha hırsızlık oluyomu vb.
recebin kollar gider.
bunu isteyenler hadım edilmelidir.
bunu isteyenler irana gidebilir.
şahsen biri din diye bana zarar verebilecekse bende keyfim diye birilerine zarar verebilirim.
Her müslümanın istemesi gereken sistemdir.
dinsizlerin itirat ettiği istektir, kendileri zorla laikliği dikta eden jakobenlerin peşinden gitmektedirler...
Ben musadenizi isteyim o zaman yavastan. Gencler toplanin gidiyoruz. Arkadaslar seriatle takilsinlar hih.
dinsizlikle alakası yoktur en güzel din türkiyede yaşanmakta idi onuda araba biatçılar bozuyor.
şeriat arapların kurana göre kendi kafalarından uydurdukları yaptırımlardır.
Haya derken taşşak olan değil mi?
yanlış bilet kesimi sonucunda otobüste kadinla yan yana oturamayip 14 saat muavin koltuğunda oturan adami gordukten sonra zaten gerçekleştiğine inandığım saçmalık.
istiyom lan nolcak şeriat gelsin .
Aslında şeriatın gelmesi bi yandan iyi olur. islami kurallara göre yaşamayan buna rağmen islam hoşgörü dinidir diyen insanlar, gerçek islamı görür. Yemin ediyorum şeriat gelse türk halkının yarısı dinder döner.

Öte yandan olaya şöyle bakın. Nurcular, kadiri, halveti, rufai ve nakşibendi tarikatlarının ülkeyi yönettiğini düşünün. O kafadaki adamların istediği gibi bir hayat yaşadığınızı düşünün.
Emin olun hoşgörü dinini iliklerinize kadar yaşatırlar.