bugün

Medel'in kafayla topun ağlara gitmesini efsane şekilde engellediği pozisyon hakkında yaptığı yorumla yarmıştır:
''Hiç olmayacak pozisyonda Fabri çıktı, gol yiyorduk. Allah'tan takımın en uzun boylusu geldi de topu çıkardı, yoksa işimiz zordu.''
ahahahaha..:D
iyi hocadır. bu bjklilere yaramıyor anlaşılan böylesi. keşke Galatasaray in başına da geçse bir süre.
Gençlerbirliği'nde bile bazen yedek kalan Tosic'le, Deportivo'nun 3.kalecisi Fabri'yle, kendisi gelene kadar güçsüzlüğü ile ön plana çıkan Oğuzhan'la, 25'ine kadar vasat bir adam olan Tolgay'la, Sorunlu Q7 ile, kabiliyeti sınırlı Necip'le,Psv'deki son sezonunda ilk 18'i bile göremeyen Atiba'yla,sakatlıklardan yıpranmış Gökhan'la makine gibi işleyen bir takım yaratmıştır.
fikret orman'ın akp kongrelerinde gezmesinin kaymağını yiyen teknik süper deha.

takımı süper lig'de 4. ile aynı puanda olduğu için övülen bir insan.

bu hafta takımı kazandı da kimseyi iteklemedi, tokatlamadı ya da hakeme ana bacı yapmadı.
görsel
https://pbs.twimg.com/media/DXcz5HCWsAABylU.jpg
http://www.hurriyet.com.t...0759916&utm_term=post
hıncal uluç'u çeyrek asırdır kudurtan adam. ne yapamaz dediyse yaptı eline verdi.
https://mobile.twitter.co...status/970294038975873025

takım otobüsüne giden şenol güneş’e trabzonspor’u sattın diyerek tepki gösterdiler. şenol güneş otobüsten geri dönerek neyi sattım söyle diyerek taraftara tepki göstermiş. evet.
4 yıl önce herkes seviyordu şimdi sadece beşiktaşlılar seviyor.
Acilen tedavi olması gereken kişi. Trabzonspor taraftarı tepki gösteriyor Fenerbahçeliler göndermiştir diyor. Hahahahaha hoca geceleri rüyasında bile Fenerbahçe’yi görüyor galiba. Evet.
fenerbahçe tarafından 2011 yılında şampiyonluk kupası çalınan hoca.

2011 yılında kısıtlı kadro ile eze eze şampiyon oldu. 2010 da ise fenere çelme takarak şampiyonluğu bursa ya hediye etti. 2016 da da 70 milyon euro transfere rağmen fenerbahçe yi tokatlayarak şampiyon oldu bir kez daha. kudurun sayın fenerliler...
kendisine tepki gösteren trabzonspor taraftarlarına bunları fenerbahçe göndermiştir alın şunları diyen zat.

çok gülüyorum cidden.

aykut kocaman kaç kere koyacak bunun akıllanması için.
saydığım beğendiğim bir hocadır ama hiçbir şey satılmış karaktersiz olduğu gerçeğini değiştirmez trabzondayken 2010-2011 şampiyonu trabzonspor deyip, sonra da ilk şampiyonluğumu beşiktaş'ta yaşadım diyen filozof hocoma sorarım kaça satıldın?
On numara beş yıldız hocadır. Fatih terimden filan çok üstün hoca bana göre.
fenerbahçe düşmanlığından gözü dönmüş, fenerbahçe fobisi olan bir eleman.
ilk ve son kez söylüyorum,

şenol hoca 2011 deki şampiyonluktan vazgeçmiş değil, hatırlarsanız mahmut uslu ya ligin ilk yarısında 2011 de şike yaptıklarını ima etmişti...

durum şundan ibaret, bjk yönetimi şenol hoca ya 2011 konusunu açmamasını ve beşiktaş a geçmişteki

hesaplaşması yüzünden zarar gelmemesi yönünde telkinde bulundular. şenol hocamız da sözleşmesinin gereğini yapıyor.

trabzonlular ın şenol hoca ile alıp veremediği yok. takımları kötü gidince fatih terim e saran gs li gibiler işte. büyütmeye lüzum yok.

bu arada şenol güneş 70. yılını vodafone arena da kutlayacak.
bunu da herkes bilsin!
dürüst ve başarılı olduğu için her zaman önü kesilmeye çalışılan hoca. allah'tan türkiye'de hala kadir kıymet bilen güçlü insanlar var. yoksa kendisini barındırmazlardı.

iyi ki varsın şenol güneş, beşiktaş'ı çalıştırmasan bile sana saygım sonsuzdur.
Sadece bir teknik direktör değil aynı zamanda öğretmen ve felsefecidir.

Taraflı tarafsız şenol güneş basın toplantıları tiyatro izler gibi izleniyor. Yerinde tespitleri, dünya görüşü, kinayeli ve mizahşör açıklamaları ile lige keyif katıyor. Arada fenerbahçe'ye sallasa da genel görüntü itibariyle iyi ki varsın hocam.
2015den bu yana beşiktaşımızın başında allah eksik etmesin ben seviyorum kral adam.
görsel
Iyice çirkefliğe başladı ağlak hocamız. Dakika 90 artı 2 de gençler topçusu taç kullanamasın diye bilerek önüne geçmeler falan... Ulam zaten mhk tff hakemler hepsi yanınızda bari bu kadar mahalle çirkefliği yapmayın! Yersen efendi yemezsen ağlak!
görsel
fatih terim'i de bozguna uğratacak olan futbol titanı.
büyük ihtimalle türkiye´nin yetiştirdiği en büyük ya hocadır, ya da hocalardan biridir.

geçen 3-1 beşiktaş fenerbahçe maçının kazanılmasında hocanın yaptığı , "oyuncu değiştirmeden, oyun değiştirme" durumu yüzünden, saha kenarından harikulade satranç hamleleri yapan adam.

beşiktaş- fener derbisinde olayı değiştiren başrol oyuncusu kendisiydi.

ben terim´i de haklayacağına inanıyorum. bence güneş futboldan terim´den daha iyi anlıyor.gerçi terim de kötü diil ama...
önüne geleni ezen hocadır. yine birilerini taç peşine düşürmüş. yine beşiktaş'ın net penaltısı verilmemiş millet yine taç diye ağlıyor. amk kezbanları.
görsel