bugün

iki kere iki dört dese sorgulanması lazım adamı. yahu adam son 12 maçta 4 galibiyet almış takımı 13. maça aynı taktikle çıkarıyor, bunu sorgulamayacan da kimi sorgulayacan.
hakemler ve penaltıyla kazaninca gıkı çıkmıyor arkadaşın

ama bir maç kaybetsin hemen ağlamaya başlıyor..
hokomlor bozo sovmoyor diye...

memleketten ziktir olup tamamen gitmesi gereken kişi.
yallah Arabistana orda takım çalıştır.
an itibariyle mitroviç'i ön libero oynatan loser. yahu zaten oğuzhan-tolgay merkez orta saha oyuncuları sahada. al orkan'ı 10 numaraya koy çok mu zor ya. bu kadar mı düşmansın bu çocuğa.
Saygı duyulması gereken bir eski kaleci ve teknik adam. Hala elinde rekorlar bulunduran bir adam.
kariyeri boyunca büyük takım çalıştırmamış hoca.

milli takımı bir kenara bırakırsak çalıştırdığı en büyük takımlar trabzon ve bjk.

yani başaltı takımlar.
beşiktaş'ı ilk kez şampiyon oluyor sananların taptığı hoca.

kusura bakma dostum, ilk kez şampiyon olan şenol güneş.
Senol hocayi begenmeyenlere carvalhal, tayfur havutçu, schuster müstehaktır.
türk futboluna çok yıldız kazandıran hoca. bir abi, bir baba...

görsel
Pek sevmesem de beşiktaş'ta son iki sezonda oldukça iyi işler çıkarttı. Ve şu anda da takımdan ayrılmasını isteyenlerin kafasını şahsen anlayamıyorum. Ayrıca tudor istikrarını sürdüremediği için ayrıldı. Karşılaştırmak çok doğru olmaz.
10 numara insandır. milli takım hocasıyken 4 aylık maaşını hak etmedim diye almadan gitmiştir.

bazıları gibi açgözlülüğü ile değil dürüstlüğü ile anılır.
karaktersizin teki.
kariyeri boyunca şampiyon olamamış insan.

tabii demirören tff başkanıyken gelen penaltı şampiyonluklarını saymazsak.

kendisinin tüm tarih boyunca hamza hamzaoğlu'ndan, cevat hoca'dan sadece 1 fazla şampiyonluğu var demirören kısmını boşversek bile. yalan mı? doğru.

ama sorsan büyük hoca derler.

aynen büyük hoca ya, aynen efendim bjk.

huahuahhaha
fenerliyim ama baba oğlunu askere gönderirken bakmaz böyle.O nasıl bakıştır be gözlerim doldu.

Kral sen nasıl bi kralsın.
hayatı boyunca büyük takım çalıştırmamış orta çaplı teknik direktör.

her zaman olduğu gibi bu yıllarda da iktidarla uyumludur.

takımı kazandığı zaman efendilik taslar ancak takımı kaybedince çocuklara izletilemeyecek görüntüler sergiler.

fb savunması kjaer'i boğazladı mı? evet.

hakeme aşırı ötesi derece ahlaksızca küfürler etti mi? evet.

medyaya basın emekçilerine her türlü çirkinliği yaptı mı? evet.

tam da bjk'ye yakışan karakter ve çapta insandır.

büyük takım çalıştıramama kompleksi olduğuna inanılan insandır kendisi.

not: büyük takım vs denirken her zaman kulüpler baz alınır; türk milli takımı elbette konu dışıdır bu anlamda.
çalıştırdığı en büyük takım trabzonspor olan karadenizli kimse.

not: milli takım elbette konu dışıdır.
muhtemelen yakın zamanda bjk isimli takımdan da gönderilecek hoca.

bjk gibi sıradan bir lokal takımdan bile kovulması ağır gelecektir.

kariyeri boyunca başarısı olmayan bir insan olarak bu yaştan sonra öğrenmeye açık ise gs'de sn. fatih terim'in yahut fb'de sn. aykut kocaman'ın yanında bir süre yardımcı eleman olarak çalışabilir.

böylece büyük takım ortamı görmüş olur ve büyük hocalardan bir şeyler kapma şansına erişebilir.
hakikaten iyi bir teknik direktör olmasına rağmen zırlaklığıyla ciddi manada irrite edebilen adam.
futbolog. hani o derece. bıktırıyor.
bugüne kadar td olarak toplamda 2 şampiyonluğu bulunan bir futbol insanı.

her ikisi de bjk'nin başındayken ve demirören tff başkanıyken.
toplamda 2 tartışmalı şampiyonluğu söz konusu ve bu adama büyük hoca diyenler var.
görsel
az evvel röpörtajda sekiz on kez giden de olacaktır, gidenler var, giden, giden gibi ifadeler kullandı. sanırım cenk tosun un gitmesi bir hayli koymuş.
eline beşiktaş tarihinin en iyi kadrosu verildi peki ligde oynanan oyun yeterli mi tamamen hayır avrupa'da başarı kurtarmaz ben olsam devre arası göndermiştim sezon sonu yollayın bu adamı .
Hemen fiko yu arayıp gönderilmesini sağlıyorum sen yeter ki iste kurabiyem.
kurabiye ne lan .
ben sana başka bir şey yediririm anlarsın trol herif .
güncel Önemli Başlıklar