bugün

emniyet güçlerinin derhal bulması gereken martı kaşlı bir dürrük.

https://twitter.com/halke...tatus/1170797583314370560
Tez zamanda sikile.
Kodumun tek kalışı.
Bu arkadaş için bizzat ilgilendim Twitterda gördüm. Muhtemelen yarın yamulmuş halde fotosu düşer.
valla o kaşlarla seninkisi fanteziden ote gitmez lagım faresi suratlı o.cocugu lakin bir ele gecirilirsen artık senin ustunden kimler gecer bilemeyecegiz. ya da biliriz ha ne dersin? birileri cıkar acar kamerayı aleme seyrettirir.
Şu an 4 koldan aranmakta olan orospu çocuğudur.
Bulunacaktır.
Bulunacak ve o gösterdiği yatakta söylediklerinin hesabı sorulacaktır.

Artık bir leştir bu kürt iti. Leş gözüyle bakabilirsiniz.
Bu tipten başka yoktur zaten kolay bulunur. Inşallah benim olduğum yere yakındır.
ibnenin makyaj'ı eksik onuda yaparlar.
ibne olacaksam eğer. bunu siker öyle olurum. kabul.
o yatakta çatır çatır siksin biri şunu.
Kaşlarını ve dişlerinin arasını boyamış her kim ise. Eşgal belirlenemesin diye yapmış büyük ihtimalle. Sonucta ip numarası diye bir şey var.
maymunla aslanın cevizi ikiye kırıp votkayla içme hikayesini bilmeyeniniz yoktur,

işte bu da orada ki maymun gibi. birkaç damla alkol almış, konuşuyor. bu ne kürt, ne de pkklı. kendini siktirtecek birisine, götü kaşınıyor. (bkz: ibne) tokmakçısı yok bu aralar, provakasyonla sikici bulmaya çalışıyor...
Rahat uyumasın bundan sonra kahpe.
bu orospu çocuğunu hala bulamadılar mı yuh olsun amk.
Malum ırk, şaşırtmıyor artık. Bunlara nufus cüzdanı verenin amına koyim öncelikle. insan statüsünde bu orospu çocukları.
neyse artık , o gösterdiği yatakta malum bir tarafına soda şişesi sokulmak suretiyle cezası verilir. pek uzun sürmez bulmaları.
bulunduktan sonra herhangi bir koğuşta elim olaylarla karşılaşması yakın terör övücü.
kazığa oturturlar bunu.
Yakalanınca Ibret icin ilçe meydaninda uzerine yafta yapiştirilarak dolandirılmalıdir.
Bunu var ya bunu. Bunu Filistin askısına alır sadece bir gün karşısına geçip bu amına koduğum çocuğuna ne yapacağımı düşünürüm. Videoyu izledim sinirden elim ayağım titredi. Buna yapacaklarımın yarısı aklımda yok yemin ediyorum. Tez zamanda evinden alıp asitte eritsinler bunu.
Yakalanınca apo gibi 'benim anam da Türk'tü' diyecek olan şebek.
Bu AMK evriminin kayıp halkası olan feodal şetefsize küfür etsek...

Neyse, küfür etmeyelim, biri çıkıp "aaay ağzını bozdu, ne kadar ayıp, küfür yakışmamış vs" diyecek; küfürü bir tepki olarak açıklama yerine "senin de" denilecek ve çarşı karışacak.

Konumuza dönelim, ulan şerefsiz; ölen bir PKK militanının acısını çeken eş sevgili anne baba olsa bile ona bir söz söyleyeceğime küfür hakaret edeceğime dilimi keserim.
Ne kadar kötü olsa da evlat eş anne baba acısını biraz anla.
insanlıktan nasibini almamış şerefsiz, anladık insan değilsin...
Bari insan rolü yap ve insanların yarasına tuz basma.
En yakın zamanda özel harekatın kafasını, gözünü patlatıp, tanınmaz hale getirdikten sonra fotoğraflarını ibret olsun diye internette yayınlayacağı hewaldir.
En iyi kürt ölü kürttür sözünü hatırlatan kürttür. Bu gördüğünüz pkklı değil sıradan bir kürttür.
böyle milyonlar var .

ancak sessizce zamanı

bekliyorlar ....
kendini bilmez bir terbiyesizin sallama açıklamaları.