bugün

erkeği ibne gösteren hareketlerden birine imza atıyordur.

şeffaf olma ihtimali olabilir.
kel değildir saçını yağmurda da gösteriyordur.
kullanana göre değişir. mesela şemsiyeyi kullanan johnny depp ise ertesi gün satış rekorları kıran bir ürün olur, her erkek de hava için kullanmak ister. her zamanki gibi beş dakika işe yarar, sonrası için zeka ve yürek gerekir.
sanki transparan elbise. bazıları şemsiyeyi ters çevirip etek olarak kullanyor galiba. şeffaf olunca ibnemsi olarak algıladıklarına göre. yağmurdan ıslanmamak için bir araçtır nihayetinde ışık gerçidiği için önünüzü daha rahat görebilirsiniz.
(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)
edit: evet şeffaf şemsiyem var.
bugün mecburiyetten ve acelem olmasından dolayı kullandığım şemsiye. ilk başta millet ilginç ilginç bakmaya başladı ama sonra toplum bunu da kabul etmeyi başardı tabii. *
akıllı erkektir. kaç defa kara şemsiyemle kafamı kuru yemişçi tentesine vurdum bilinmez. cesaretim olsa gidip bende alacağım bir tane.
istanbulda 5 lıraya almayanı dövdükleri şemsiye. 100 lira verip sabri reyizden şemsiye almaktan mantıklıdır. 95 liraya kenarda duran cıvırı koluna takar, erkeğin kralı olursun.
gökten ne yağacağı belli olmaz deyip tetikte olan erkektir.
yağmurda kalıp da zorunluluktan kullanan erkektir.
Ben yaptım o denyoluğu. Yağmur yağıyor,acelem var bir yere yetişmem gerekiyor.Portmantonun yanında şemsiyelik var,elimi uzattım kaptım bir şemsiye ,koştur koştur gideceğim yere gittim. Neyse işimi hallettim eve dönüyorum. Ama bir tuhaflık var, her zaman şemsiye kafamın üstündeyken kimseyi görmem, bu sefer bana doğru gelen herkesi görmekteyim. işte o zaman kafamın üstündeki şeffaf,beyaz şemsiyeyi fark ettim .Fark etmemle şemsiyeyi bir kapattım ki sormayın. Gören,duyan da şeffaf şemsiye beni hemen ibne yaptı sanacak. Tey Allah'ım ya, salak gibi şemsiyeyi kapatıp,hatta montun içinde kamufule edip,ıslanarak eve döndüm . Yağmur yüzünden 15 gün hasta yattım. Hem de ne hastalık. Deselerdi ki ibne mi olmak istersin, hasta mı olmak diye ,yeminle ibne olmayı seçerdim.
sevgilisinin şemsiyesini kullanan ve insanların ne düşüneceğini umursamayacak kadar mutlu erkektir. o gün o kadar keyiflidirki dünya umrunda değildir ve sevgilisinden başka kimsenin düşüncesinin değeri yoktur. mutludur. aşk sarhoşudur.
pembe puantiyeli şemsiye kullanan erkekten farksızdır.
cinsiyet ve şemsiye şeffaflığı ve rengi arasında bağ kurmayı, mantığına uyduramayan erkektir.
yağmur damlalarını izleyip romantizme kaçan erkektir. bu ibne olamadığına işaret değildir ama. ibne de olabiril bilmiyorum yani.
"yağmurlu havada romantizm" mevzusuna farklı yaklaşır. öyle şemsiyeye gizlene gizlene sevgiliyi öpmek değil, yağmurda gökyüzüne bakarak yürümek romantizmdir onun için...
cinsiyetini şeffaf şemsiye parçası ile kaybedecek kadar zayıf erkeklerin kullanmaması gerekir. Ama normal bir erkekse istediği şemsiyeyi kullanır...
kırmızı, pembe, çiçek desenli olanlarından iyidir. yinede kişiye şüpheyle yaklaşılmalıdır.
gizli ibnedir. net.
çok kısa bir süre için kullanabilecek olan erkektir.
utanmakla ıslanmak arasındaki ince çizgide tango yapan erkektir. yazıktır.
yağmura aniden yakalanmış ve yağmur yağdığında nerden çıktığı bile anlaşılmayan şeffaf şemsiyecilerden birine denk gelmiştir. hasta olmaktan kurtulan akıllı erkektir.
(bkz: vurduyordur)

görsel