bugün

general mobile discovery elite in şarj ömrü gayet uzun diye duymuştum.
lumia 920 değildir.
samsung serisi değildir.
insan gibi kullanılırsa htc one' dır. telefon olarak kullanılırsa yani.
lg g pro lite, kullandığım iyi şarjı giden cihaz.
turkcell t11.
Diğer lumia'lar hakkında bilgi sahibi değilim ama nokia lumia 625 şarj konusunda gerçekten iyi bir performans sergilemektedir. Samsung galaxy serisinden ise itinayla kaçınınız.
(bkz: aklı en iyi giden şarjlı telefon).
tartışmasız lg g2 dir. lumia serisinden uzak durun, ben böyle boktan bi telefon görmedim. samsung galaxy ailesinden şarj konusunda itina ile kaçınız, zira şarj düşmanıdır. iphone giller orta seviyede, htc kardeşliği hiçte iç açıcı değil.
Şu anda kullandığım Galaxy S3tür, iki ay önce servise gönderdim bataryayla alakalı, yeni bataryayla gönderdiler bana. 2 gün boyunca dayaniyor, ne veriyi kapatiyorum, ne de parlaklık tarzı ayarlarla oynuyorum. Abimin de G2 sinin şarjı rahat 1 gün gidiyor.
iphone serisi değildir. aga 6 saat. iphone 5 *
ZTE Nubia W5 pil=4,500 mAh.
Yedek batarya kullanmak esarettir.
nokia 5800.
nokia n8'in iyi gidiyor. 2.30 saat video ile birlikte wi-fi ve facebook açık oluyor. Epey iyi dayanıyor.
(bkz: iphone 5s)
iphone 4s te fena gitmiyor sanki.
iphone değildir.
Samsung not3. En yoğun kullanıma rağmen rahat bir gün gidiyor.
sony markasının bütün modelleri.
lg g2. kokluyor kokluyor.
aklını fazla kullanmayan telefondur.
(bkz: sözlüğü forum sanan arkadaş)
lg g2. standart bi kullanımla bir gün gidiyor. ayrıca telefon yaklaşık bir buçuk saatte tam şarj oluyor.
aslında olmayan telefondur.
öyle sanılır ama yoktur. akıllı telefonlar küçük birer cep bilgisayarlarıdır. o sebeple kullanıcı cihazla ne kadar aktif ise batarya o kadar hızlı boşalır. günü, saati, dakikası yoktur. bataryalı her cihazın genel mantığıdır, kanunudur. böyle biline..