bugün

inşallah güvendiğime pişman olmayacaağım adamın ülkesinin bayrağı.
her ülke kendi bayrağını kutsal kabul eder.
bir harfi yanlış yazılmıştır.

(bkz: kanlı israil bayrağı)

görsel
Şanlı mı? Kanlı olmasın o.
Ortadaki davut yıldızının aştı köşesini sokarım bir tarafına.
Arapları kudurtan şanlı bayraktır israilin ekmeğini yiyip askerine taş atarsan kurşununu da yersin elbette.
Gayet de şanlı bayraktır.
Bu, hiç bir şey bilmediği halde israil karşıtlığı yapanların kafalarını çok merak ediyorum.
şanına sokam dedirten durumdur.
Gavurun ekmeğini yiyen gavurun kılıcını çalar." Diye bir atasözümüz var.. israil'in köpekleri olduğunu biliyorum. Medyaya hakim olmak için köpek beslediklerini de... Şanlı bayrağımızın altında Özgür hayat sürenler maalesef ki katilleri bebek katillerini övebiliyorlar.
Evet şanlıdır israil bayrağı bebekler öldürdüğü için... Evet şanlıdır �srail bayrağı kadınlara kızlara gücü yettiği için... Evet şanlıdır �srail bayrağı bütün dünyayı sömürmek için çalıştığı için ..
Sanırım başlığı atan da şanlı diyerek aksini kast etmiş olsa gerek!
Hiç ders çalışmayan bir öğrenciye öğretmen, aferin çok çalışkansın der ya sanırım bu da öyle bir şey!
Kelime anlamı ile kullanılinca doğrudur. Çocukları katledilmesi ile ünlüdür. işkencesi ile tanınmıştır. Suikasları ile tanınmıştır. Dünyayı sömürmesi ile tanınmıştır. Asalak olması ile tanınmıştır. Ama yücelik ululuk meselesine gelince zerre kadar nasibini almamıştır.
hazar türklerin bayrağı. dalgansın gökyüzünde. tanrı türkü korusun. arap sen gelme.
Son derece şanlı bir bayraktır. Arapları kudurtur.
Öndeki kelime "şanlı" fazla sondaki kelimedeki "r" fazla....
Ünlü bir yazar " az yazacak kadar usta yeni oldum." Der. Başlığı açan da zamanla usta olacak!
Doğrusu şu şekilde: israil bayağı
Katil hırsız gaspçıdır.
ahahaha, sığıra bak "kahrolsun israil,yaşasın filistin." demiş. ulan filistin'in bayrağını ingilizler çizdi. onu geçtim, filistin, israil'den bin kat daha fazla bize düşman ve türk'e düşman!!. https://www.trthaber.com/...una-katiliyor-497143.html
ahahaha, sığıra bak "kahrolsun israil,yaşasın filistin." demiş. ulan filistin'in bayrağını ingilizler çizdi. onu geçtim, filistin, israil'den bin kat daha fazla bize düşman ve türk'e düşman!!. https://www.trthaber.com/...una-katiliyor-497143.html
şalom yaruşalem.
davut'un çocuklarının, şanlı bayrağıdır. göklerde dalgalansın, dursun. yehova yahudileri ve karay türklerini korusun!
Onun şanını da sikeyim şerefini de.
Sözlükteki zahirde türk ozde yahudi yada yahudi yamaklarini ifşa eden bayraktır. Şanı da ayaklarımın altındadır. Zalimi zulmü övenin gapandan farki yoktur.
onun şanını şöhretini şapim lan dediğim lanetli ülkenin bayrağıdır.
Davut'un çocuklarının şanlı bayrağıdır. Ümmetçileri kudurtur. Yaşasın Türk-yahudi dostluğu. Yehova, israil'i daim kılsın.
görsel
arap bayrağından daha çok güven veren bayraktır.
Skerker o gœt bezini.