bugün

pislik rh negatf.
ya yeşilçamın ıtır eseni daha güzel bence. daha masum daha tatlı. bu şey gibi. hani bi çizgi filmin bi ilk hali oluyor, iki boyutlu sonra onu günümüzde yeni bölümlere aktarıp üç boyutlu animasyon yapıyorlar. işte bu çakma bence. animasyon.
Kız daha çocuk ve yaptığı küçük hata yuzunden hemen tacı alınıyor. kötü maksatlı yazmadigini soyluyor. o yaşta insan hata yapabilir, olmadı para cezası verirsin hemen tacı almak nedir. Hepinizde bu sacma kararı savunuyorsunuz sen hiç mi hayatında yanlış anlaşılacak bi şey söylemeden kız özür diledi hastaydım dedi ki doğru reglmış daha ne amk. He belki böyle küçük çocukların yıldız olmasını eleştir o da kızın suçu değil sizin gibi seyircilerin daha cok suçu. Bazen Düşman millet olsa bizim millet gibi olmaz.
Cocuk diyorlar ya. Ulan 18 yasinda ne cocuklugu, beyin gelisimi mi tamamlanamamis da cocuk diyorsunuz? Bak tamam ben de inanmiyorum darbenin ciddi olduguna, ya da dogru, ama maalesef su bir dogru ki orda olen insanlar gercek. Kiz bu yasina kadar guzel olduguna inandirilarak simartilarak buyutulmus igrenc egoist bir kiz. O olen ailelerin cocuklarinin ne yasadigini bilmiyor. Ve umarim bilir bir gun. Zaten torpille birinci olmustu amk niye taci alindi diye bu kadar sey yapiliyor? Kiz olen insanlarla dalga gecerek "ooo itir esen siyaset yapti yaa haahaha feci komik kiz yaa ooo solcu yaa" imaji cizmeye calismis o tweetle basbaya. Eger bunu hala anlayamiyorsaniz gercekten gerizekalisiniz siz sizi telefonla arayip kredi karti numaranizi ve sifrenizi isteyip borclarinizi kapayacagini soyleyen dolandiricilara da inanirsiniz.
Vay anasını sayın seyirler, beni ailem vatanına yakışır evlat olarak yetiştirdi, hassas donemden geciyordum, bir baktım 15 temmuz,açtım baktım ki ne göreyim? Akan kanlarım beni daha da hassaslastirdi,kanamadan sıçmaya geçtim.

AMA BEN YiNE DE, ULKESiNE BAGLi, SAYGiLi, SEHiT DENiNCE HASSASLASAN (!) BiR BAGGGYANiM.

PERFECTO...
Abartılan olay, 18 yaşında bir kızın kurduğu gereksiz cümle, unutmayın bu ülkenin akil adamları siyaset yapıcam diye ne saçma cümleler kuruyorlar bu kadar tartışılmıyorlar. Küçücük bir kıza gereksiz yükleniliyor.
Şimdi benim almadığım halasıyla nasıl aynı soy ismine sahip?
edit akbyaram: orjinal ıtır esen yavuz turgul ile evliymiş. Yani esasinda ıtır turgul ismi.
Ancak ve ancak yeşilçam'ın düşük pikselli çekimlerinde güzel görülebilecek model.
Olayı tweeti falan es geçtim de bu nasıl Türkiye güzeli lan? Kim ulan bu mis töğkiy jürileri? Nasıl bir kıstasınız var çok merak ediyorum. Hadi zamanında ecem modellik yarışmasıydı anladık ama bu? Yani o kadar belli ki torpille birileri derece yapacak oradan hooop sinema diziler paralar.
Dışını güzel bulmadığım gibi içinin de kirli olduğunu gördüğüm hatun kişisi.
O güne inanmamak yahut saygı duymamak ayrı, toplumun ahlak ve etik kurallarını hiçe sayıp böylesine iğrenç yorumda bulunmak apayrı. Kırk yıl düşünülse akla gelmeyecek bir illiyet bağı kurmuş kendince. Gerçekten çok yazık. Umarım hayatının bundan sonrası bundan önceki hayatı gibi içi pas tutmuş, nasır bağlamış geçmez.
Bir de asıl üzücü olan maalesef ki böyle bir nesil yetişiyor, insan böyle bir devirde nasıl çocuk yapsın, daha çocuğun kendine özsaygısı yok ki toplumu düşünsün...
1999 doğumlu kız.

1999 doğumlu kızı böyle giydirmek neyin kafasıdır ya kızın suratında ve fiziğinde iş olmayınca sutyensiz transparan giydirip seksi göstermeye çalışmışlar. Bunu ebem giyse o da seksi görünür.

Amine gülse yi filan hatırlıyorum da onlar mayoluydu be en azından.
Türkiye nin düştüğü duruma bakın: miss turkey birincisi ne kadar çirkin. Ulan güzellik yarışması değil mi bu?
çok hoş hatundu. görsel
bence sıradan bir kız. gülmesi de çok yapmacık.zorla gülüyor gibi.
Bana kalırsa tamamen torpilli güzeldir. Bumudur yani türkiye güzeli allasen?
18 yaşında güzel bir çocuktur.
Orospu çocuklarınca taşa tutulur.

Edit: orospu çocukları nasıl da biliyor kendilerini.
memintolar küs galiba.

bu kadar açmayın arayı kuzum.
ismini sikiyim pardon da. isterse kendisini de sikebilirim.
Boyun göbek ekseni bir ordinat düzlemi kabul edilirse memeleri tam orijinde olan kız. Halbuse pozitif düzlemde olmalıydı. Ben demiyorum ilim fenn bunu emrediyor sözlük.
Samimi soyluyorum, ben haftada bir bundan cok daha guzel en az bir kiz goruyorum.
Benim guzellim algimda bi sorun var belki de. Istisnai bir kac durum haric ben hic "vay be ne guzel kizmis" dedigim miss turkey falan gormedim.
(bkz: miss turkey de güzel kız olmaması)
18 yaşında ve kandırılamamış olan genç. tiyatro sevmiyor da olabilir.

beraber yürüdüklerince kandırılan 60 yaşında ki insanlar utansın.
Ya siz kalkıp milleti eleştirirsiniz sonra aynısını siz yaparsınız kızın göğüsleri dışında bir şey yazamıyor musunuz?
Memeleri buji yapmış model.
15 Temmuz da muayyen günü olmuş.