bugün

Çok güzelmiş ama aşırı yapay ve kasılarak oynayan kadın.

20 filmin 20 sinde de sanki ilk filmiymiş gibi yeteneksiz nasıl olunur ki. Hiçbir zaman ne içten gülüşünü ne de üzüntüsünü gördüm. Hazal Kaya'nın nihal performansı.
gerçekten gençliğinde aşırı masum bir güzelliği olan oyuncu.

görsel
eskiden bildiğimiz ıtır esen yeşilçamın çekici kadınlarından biriydi. en bilindik rolleri de unutulmaz klasiklerden aile şerefinde oktay'ın başına bela olduğu fakir ama gururlu kız, bizim aile'de fabrikatör salim beyin kızı, birde gülen gözler'de yaşar ustanın kızı nedret olarak karşımıza çıkmıştı. tanıdığımız ikinci ıtır esen ise kendisinin yeğeniymiş.
görsel
200 rap şarkı ezbere bilmek de ayrı bir yetenek. Acun seni yetenek sizsiniz'e çıkarsın : )
https://www.webmgon.com/2...asinda-biyografi.html?m=1
Uyuz suratlı kız. Alt dudak kalın üst dudak ince, kaşlar o biçim. Renkli göz zaten hiç sevmem. Bilmiyorum birçok kız arkadaşım bundan güzeldi.

Şeyma subaşı, bu kız ortalama kızlar. Acun vizyonu daraltmış.
Galiba kimse farketmemiş ama bu kız da tıpkı şeyma gibi at suratlı. Adamın zevki demek ki bu yönde bir iki haftaya bir burun estetiği patlatır artık bu kızımızda.
Çocuk ya bu. Koskoca adam buna mu kalmış? Eski eşine benziyor bir de. Ne pis insanlar var..
Acunla iliski yasiyor olmalari korkunc.
https://www.instagram.com...&igshid=1rteftzjoxa2v
Dilimi ısırarak konusuyorum ama bu kız daha cocuk kucuk. 15 temmuz sehitleri tweti icin cahillik gerekcesi sunan bu kizin bu iliskisi de cahillik.
Acun gozumde taze ete susamış bir adamdan baskasi degil, agzindan kopukler sacarken canlaniyor gozumde igrenc igrenc. Kucucuk kizla nasil iliski kurarsin? Tv de muge anlida esra erolda izlesek kinariz. Acun yapinca mi yakistiriyo insanlar.
bugün doğum günü. 62 demiş.
tacı alınan miss turkey güzelinin halasıdır.
(bkz: çıtır esen).
15 temmuz sehitleri icin adet olmustu bi ara tepki cekmisti falan.
Taci geri almislar.
türk sinemasının en güzel oyuncusudur.
ayrıca kardeşim ben google görsele her ıtır esen yazdığımda yeni nesil olanını görmek zorunda mıyım. güzel kadındı diyip bakayım diyorum, görsellerde orijinali değil emitasyonu çıkıyor. ve onu güzellik kraliçesi yapıp ünlü eden jüriye sövüyorum.
görsel

http://www.hurriyet.com.t...0660506&utm_term=post
taçsız kraliçe..

görsel
türkiye'den gelip geçmiş en güzel kadınlardandır.

türkan şoray ve gülşen bubikoğlundan tek farkı, evlenip sinemadan uzaklaşmayı seçmiş olması.
Bu başlıkta girilen entrylerdeki değişim hiçbir başlıkta yok ilk girilen entryler övgüden ibaret son girilen entryler işe sövgüden ibaret.
yaşasın ya memeleri ayrık. yalnız değilmişim.
15 Temmuz da muayyen günü olmuş.
Memeleri buji yapmış model.
Ya siz kalkıp milleti eleştirirsiniz sonra aynısını siz yaparsınız kızın göğüsleri dışında bir şey yazamıyor musunuz?
18 yaşında ve kandırılamamış olan genç. tiyatro sevmiyor da olabilir.

beraber yürüdüklerince kandırılan 60 yaşında ki insanlar utansın.
(bkz: miss turkey de güzel kız olmaması)
Samimi soyluyorum, ben haftada bir bundan cok daha guzel en az bir kiz goruyorum.
Benim guzellim algimda bi sorun var belki de. Istisnai bir kac durum haric ben hic "vay be ne guzel kizmis" dedigim miss turkey falan gormedim.