bugün

Çok kuvvetli ihtimalle en geç LYS ile ayrılık çanlarının çalıp daha sonra kızın "o..." oğlanın "pez..." diye hatırlanacağı, acınası ama acınmayı hak etmeyen zavallılar. Hele kırmızı çizgiler aşıldıysa ömür boyu pişmanlık... Yahu etmeyin eylemeyin be gençler. Bekarlığın tadını çıkarın, bu yaşta evlilik neyinize ki?
izlerken utanılan utanılırken izlenilen güldürmeden siken eğitim seti.
ayrılmış çifttir muhtemelen. videoyu silmişler baksanıza.
ıyyy ıyyy diye izlediğim itici videodur. ağzını yediğim gurban olduğum kısmında koptum. ayrıca o kız öpüştüğü resimleri falan duvara asmış da babası falan hiç görmedi bak merak ettim şimdi.
ne bu reklam yapma hevesi kendi aranızda kutlayın olsun bitsin dedirten başlık.
kuzenim söylemişti, 'taksim'de bir çift 3. senelerini kutlamak için beni kamera karşısına geçirdiler de ben kaçtım.' diye, o zamanlar 'yazık, keşke birkaç kelime bir şey etseydin insafsız.' demiştim. şimdi izledim de iyi ki bu videoda kuzenim yok.
eğer ayrıldılarsa;

(bkz: nazardır nazar)
sanırım ayrıldılar video yok artık.
ulan hangimizin manitası bu kadar emek harcadı bizim için..
kaç kişiyle diyoloğa girip, millete mutluluklar dilettirdi..

emeğe saygı artı rep derim.
acaba başkalarıyla birlikte olduklarında,onlara da böyle videolar hazırlayacaklar mı diye merak ettiklerimdir.Allah ayırmasın da hani bu kafayla çok gitmez bu ilişki.kıskandım mı acaba? *
gökkuşağı kusmak deyimini bana yaşatan videodur. Bacaklarına bakmadan çocuklarına isim bulmalarına mı güleyim, kızın ballandıra ballandıra, " kızımızı kucağına verdiğimdeki yüzünü çok merak ediyorum" diye anlatışına mı, çocuğun kısa mesaj yoluyla giriştiği " şimdi oranı öpüyorum, elimi beline koyuyorum" girişimlerinin yarım kalışına mı höyküreyim, kızın ezberden, " kurban olduğum, ağzını yediğim " tiradı esnasında içeriden gelen altın günü gürültüsüne mi sıçayım bilemedim.
3 sene gibi değerli olması gereken bir zamanın içine sıçan videodur kesinlikle. her şeyi geçtim insan yaşına bakar da bi utanır "karıcım" lafından böyle afişe etmez.
videoyla kutluyorsun anladım da. youtube denen sitede ne işi var la. liseli olduğu net belli.
bir grup embesil tarafından hazırlanmış video ile dönüm kutlayan çift. özellikle bir kaç embesil var ki videoda evlerden ırak.
3 dakika izledikten sonra napıyorum amk ben dedirten videonun sahibi çift.
yapmışlar, eğlenmişler, iyi dilekler sunmuşlar, bitmiş.

her ne kadar liseli, ergen demiş olsak da, çoğumuzun 3 senelik ilişkisi olmamıştır. yani gelin itiraf edelim. burada bir küçümseme, bir afra bir tafra, bir taşak geçme sevdası. Düşünmüş bir şey yapmışlar, nedir bu ezme merakı?

iğrenmiş beyimiz.*
şu sözlüğün yaş ortalaması kaç, sözlük dile gelse de söylese. büyük ihtimal liseli ergenler diye yaftalayanları çoğu ya yine lise talebesidir, ya da üniversiteye yeni girmiş havalanmış 18-19 yaşındaki bir sıpadır.

ilgi çekici bir durum...
harcanan kağıtlara yazık olmuştur.
14 dakikam bir hiç uğruna boşa gitti amk.
kendilerince eğlenmişlerdir. bu kadar büyütülmeleri daha şaşırtıcıdır. *
tövbe yarabim ya ben de sonunda belki bir şeyler çıkar diye mal mal izledim.tam bir amele işi.
abi kutlayın da üçüncü yılınızı niye böyle mal mal işler yapıp kendinizle dalga geçtiriyosunuz.
(bkz: nedir bu liselilerden çektiğimiz bizim)
Ünlü olmuşlardır. neredeyse tüm sözlük onları tanımaktadır.
sadece bir kaç dakikasını izlediğim saçmalamanında ötesinde birşey olduğunu gördüğüm şey.
95 ten sonra doğumun yasaklanması gerekliliğinin kanıtı olan çifttir.
arkadaşlarında kağıt değiştirme sıkıntısı olan zavallı çift . ve bir yerinde kızın biri boru değil oğlum 3 sene diyerek videoyu çok romantik hale getirmiş . daha ortodonti tedavileri bitmemiş gelip geleneksel çıkma yıldönümü kutlayan bu çiftin evlendiklerinde ilk gecelerinin videosunu koymaları mümkündür.