bugün

bence bu erkeğim diye dolaşmasın! ütü aslında erkek işidir, güç ve zaman gerektirir! evdeyken tonla boş zamanı olan erkeğin üstlenmesi gereken bu işi yapamıyorum, bilmiyorum gibi sözlerle geçiştirmesi düşünülemez bile! kalkıp ütü yapmaya başlasan iyi olur gereksiz şey! pis kaka insan seni!!!
hemen yapmayı öğrenmelidir sonuçta yarın öbür gün tek yaşamaya başlayacaktır o kişi.
Ütü yapmasını bilen arkadaşına beladır(özellikle öğrenci evindeysen). Evlerden ırak, düşman başına..
(bkz: kendi ayakları üzerinde duramamak)
ütü yapmasını bilmeyen kadından daha sıkça rastlanılandır.
en erken evlenen erkek tipidir. ve her zaman için kadınına gereken önemi fazlasıyla vermiştir çünkü buna mecburdur.
seks yapmayı biliyorsa her türlü çekilir erkektir.
öğrenciyken sevgilisi yoksa sıkıntı çekeceği gerçeğidir.
gömleğin üstüne sürekli siyah süveter giyen adamdır.
allah belanı versin.* yazdım oldu.
beceriksiz erkektir. sevgilisi yapıyordur ütüsünü. e tabi sevgisi de ütü yapmayı biliyorsa.
eğlenilecek erkektir. herif diye almayın sakın bunu, evde kalsın.
Tiksindiğim iştir.
ütü yapacak biri hayatında sürekli bulunan erkektir.
çevresinde yapmayı bilenleri varsa, şanslı erkektir.
yurtta, öğrenci evinde kalmamıştır...
erkek gibi erkekdir. erkek adamın ütüyle kaybedecek kadar çok zamanı yoktur. Erkek adam işine gücüne bakmalı, mecbur kalmadığı sürece böyle işlere kalkışmamalıdır.
Yalnızlığı yaşamamıştır, onun hep düz gömlekler giymesini sağlayan bir yoldaşı olmuştur. Kimse kırışık gömlekleri yüzünden ona acıyarak bakmamıştır. Onun kırışık gömlekleri öz güvenini hiç kırmamıştır çünkü kırışık gömlek giymesine izin vermeyen bir yoldaşı vardır. Ne güzeldir ütü yapmayı bilmeyen erkek olmak yalnızlık kötüdür zira.
Erkeğiniz için birkaç gömlek ütülemeyi ayak işi yaptırılması olarak görüyorsanız hiç evlenmeyin zaten. Umarım sizin gibi düşünenlerin sayısı azdır.
Beş para etmez.. götüne tekmeyi vurun gitsin.. allahın salakları.
Beyin ütülüyordur.
Ne çok sallamışsınız erkeklere. Sanki siz çok iyisiniz. Hayatı boyunca annesi sevgilisi eşi bir şekilde birisi ihtiyaçlarını karşıladığı için bilmemesi çok doğal. iş bölümü tabiki yapılmalı ama bir erkeğe ütü yaptıracak kadar ne yorgunluğunuz var anlayamadım. Alışveriş yapsın yemeğe yardımcı olsun yapabileceği şeyleri yapsın. Size kalsa cam bile sildirirsiniz. Eğer gerçekten değer veriyorsanız birine bir gömleğini ütülemek çok zor değil kaldı ki kız halimizle biz bile düzgün yapamıyoruz.
Şu pandemi ve karantina günlerinde işi bi hayli zor olan erkektir.

Lan tonla gömlek pantolon birikti ama ütüsüz diye giyemiyorum.

Terzilerin, kuru temizleme dükkanlarının açılmasını bekler falan...