entry'ler (55)

asla hayır denmeyecek şeyler

50 yıllık isveç şarabı.

dede torun

Iyi bir akrabalık örneğidir.

Bir bilmece hatırlıyorum bir patron seyehate cikacak felan sekreterine söylüyor o da erkek aarkadaşına felan en sonunda torunu felan çıkıyor, kulaklarımdan kan geldi düşünürken lütfen yardim edin.

oturduğun yerden para kazan

zahmetsiz zengin olma yolludur. yeni bulduğum bir site sayesinde bir haftada 100 tl kazandım arkadaşlar sizinde böyle bir imkandan faydalanmanızı isterim. inanmayan arkadaşlar için bir kaç ödeme dekontu atacağım;

görsel

alttaki linke tıklayıp kolayca üye olabilirsiniz;

http://www.napolyon.com/U...1e-4dae-bd79-6c2e79fd2ec6

oto kurtarıcı

kaza anında insan gücüyle çıkmayacak arabaları kurtaran araçtır.

beyler belediye otokurtarıcısı arabayı çıkartırken para alıyor mu biliyormusunuz kaza yaptık da.

küfürün de bir üslubu var

beklenenden ağır bir küfür geldiğinde verilen tepkidir.

2000 2003 yılları arası en karizmatik ünlü

belirtilen yıllarda çok canlar yakan Türk sanatçıdır. benim görüşüme göre kesinlikle Mustafa sandal dır. hatta bir keresinde kız arkadaşımla telefonda konuşurken Mustafa sandal çıktı deyip yüzüme kapattığı oldu. (bkz: göt gibi ortada kalmak)
özellikle ''aşka yürek gerek'' şarkısındaki nataly ile samimiyetinde dolayı bir çok kız kas gevşetici haplarla intihar girişiminde bulunmuştur.

jennifer lopez bence çirkin diyen kız

beynini cebinde gezdiriyordur. Bahsi geçen jennifer lopez şarap misali bir kadındır, yıllar geçtikçe dahada güzelleşir.

sikimsonikimsi

psikolojik destek alıyoruz çocuk evde duvarlarla konuşuyor halılara basmadan yürüyor ve boş zamanlarında ellerinin üstünde yürüyor kısacası bir daha halıya kenetlenmekten korkuyor.

sikimsonikimsi

başıma gelen enteresan olaylara verdiğim isimdir.Örneğin geçen küçük kardeşimi evde bir iki saatliğine yalnız bıraktık, küçük dediğime bakmayın 10 yaşında ibne, neyse benim işim biraz erken bitti eve bir döndüm tuvaletin kapısı hafif açık içeriden pıç pıç sesler geliyor, ben tabi durur muyum? aniden daldım içeri, tam çakı yaparken suç üstü bastım ibneyi, tamda boşalacağı zamanda dalmışım çocuk boşalmanın verdiği kasılmayla banyo halısına kitlendi ayakları, çekip çıkarmayı ve koparmayı denedim ama yok taş kesti çocuk, her neyse ambulansa haber verdik geldiler bütün mahalleye rezil olduk çocuğun sosyal hayatı başlamadan bitti.

miley cyrus un sahnede mastürbasyon yapması

cheddar peyniri kıvamına gelmiş, level up olmuş kaşar ünlü şeklidir.

sonumuzun ne olacağı belli değil

"Sonumuzun ne olacağı belli olmaz.","allah sonumuzu hayır etsin." Anlamı taşıyan eski, öz türkçe kökenli "i" harfi ile başlayan kelime ya da soz dizisini bilen biri var mı? Kulaklarimdan kan geldi düşünmekten.

tablette reklam sıkıntısı

Yardım etsen ölürsün. Garip insansın, bilgin yoksa konuşma arkadaşım. Boş konuşma yani.

tablette reklam sıkıntısı

Tabletle internette dolaşırken zırt pırt çıkan reklam sorunudur. Arkadaşlar vestel marka tabletim var, internet bağlantısı açıkken reklam çıkıp duruyor bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.

tyler durden tribi

Fight Club film karakterinin yan etkileridir. Yaklaşık on yılda yetmişbeş defa izlediğim filmi, bugün bile izlesem aynı tribi yaşıyorum. Dışarı çıkıp çöp kutularını tekmelemek geliyor içimden ya da çamaşır sepetiyle kapışmak.

iğneleyici sözler

Sõylendiğinde götten iğneyle kan alınıyormuş hissi veren kelimeler bütünüdür.

+sen kalkda biraz kişiliğin otursun.

namus bekçisi tipler

bunlar herkesin namusunu kendi namusu gibi koruyor gibi gorünen tiplerdir. Bunların erkek versiyonlarını genellersek harbi delikanlı adamlardır ancak kız versiyonları istisnalar dışında hikayedir. Namusunun şifresi olsa 123456 olacak kızlar namus dersi vermeye kalkarlar.

sözlük yazarlarının milli olmaları

Uludağ sõzlük yazarlarının ilk birliktelikleridir.

+ Lise 2 de ilk düzenli manitamı yola getirip indirmemdi. 6 ay uğraştırdı kevaşe. Zavallım benden sonra amı götü dağıttı.

sözlükten konuşulan kızı rüyada görmek

Sabah kalkınca gusül alma sebebidir. Gece rüyada görülen kadın don da geçici sıkıntılara neden olabilir.

semt kızı

yaşadığı semti temsil eden dişi örneğidir.

+eyeliner sürmek isterken rüştü reçber'e dönen kız.

türkiye de adalet

ülkemiz hakimlerindeki vicdandır. "Sikerim böyle hakimi" dersen hakime hakâretten 17 yıl yersin, ama işi eyleme döküp gerçekten sikersen tecavüzden 2-3 yıl yatar çıkarsın.