bugün

entry'ler (98)

alfabemiz değişti atamızın mezarını okuyamaz olduk

Arapça varken sanki çok okuyorlardı. hadi onu geçtim sanki günlük mezar okumaya gidiyorlardı.

atatürkçüler in erken ölmesi

Allah sevdiği Kulunu erken alır yanına derler. Bundan bir anlam çıkarmalısın.

ekşi sözlüğü kaliteli gösteren detaylar

buradaki aptal yabancı özentisi kızların orada olmaması.

tereyağlı salçalı makarna

Sözlük kızlarının asla yapamayacağı makarna.

uludağ sözlük kızları

Çoğu kendini bi bok sanan erkeği köle olarak gören ve aşırı derecede egoist kızlar. Egoları Barbara Palvin de yok be. her entry ye atasözü veya şiir yazıp kendini 40 yıllık şair sanmalar.

Sözlükte iyi ki erkeğim diyorum. sözlük kızlarını gördükçe ülkemden soğuyorum maalesef.

osmanlı padişahının taht için ailesini öldürmesi

köydeki babadan kalma 2 dönüm arsa için akrabalar birbirini vuruyor. sen burada koskoca imparatorluğu yönetmekten bahsediyorsun ve kardeşi öldürmeyi çok görüyorsun.

çomarların akp yi ahlaklı sanması

Çok üzücü bir gerçek. Düşünmek nedir bilmeden AKP'nin her yaptığını kabul ettikleri için yaşadıkları durum.

en ahlaklı parti ak parti dir

Akp yobazdır da yazsaydın.

Ne ahlakı onlarca çocuğa tecavüz ediliyor. Bakan çıkmış bir kereden bişey olmaz diyor. Bu mu sizin ahlak anlayışınız. sizinle aynı dinde olmaktan utanıyorum.

türkiye nin en büyük sorunu

Cahillik.

araştırmadan, düşünmeden her şeyi kabullenmek.

kot giysek göte bak şort giysek bacaklara bak

Elbise kıtlığı mı var. git etek giy. ama siz Amerikalıların giydiğinden farklı elbise giyemezsiniz dimi.

siyaset konuşan kızlar

becerebiliyorsa, bilgi birikimi varsa iyi. ama saçmalıyorsa ve sırf laf olsun diye konuşuyorsa susturmak gerek ya da yanından uzaklaşmak.

viyanayı alamayıp üstün ırk olduğunu iddia etmek

Vajina diye okudum be. uykulu da değilim.

Konuya dönelim. sen taa Altay dağlarından (Doğu asyadan) çık ve Avrupanın ortasına kadar gel. bir tanesi çıksın sen şehri alamadın deyip haklı olduğunu sansın. gel de kızma.

gecenin sözü

NE MUTLU TÜRK'ÜM DiYENE. "MUSTAFA KEMAL ATATÜRK"

yayik yayan turkmen kizi

ülkede döl israfı olduğu gerçeğinin canlı kanıtı. Bir Türkçü olarak söylüyorum. böyle Atatürk düşmanı birisini nasıl Sözlükte barındırıyorlar bilmiyorum. Tam bir Troll. başka birşey değil.

türkiye den siktir olup gitmek

Gideceğim yer Orta Asya ve ise çok güzel olur. ne dert olur ne tasa. Diğer yerler türkiyeden beter.

eşiniz akpli olursa ne yaparsınız

Düşüncesini bırakması için uğraşırım. Ben türkçüyüm aga. Gelip de bana islamiyet öncesi Türkler şöyle kötü böyle kötü derse içimdeki Deli Dumrul bir anda ortaya çıkar.

Ya Göt kılı olacaksın ya da Bir Türk beyine eş olacaksın derim.
Seçim onun.

türk kızlarının dillere destan güzelliği

Soydaş Türklerden bahsediyorsan ne güzel ama Türkiyedeki Kızlardan bahsediyorsan Yürü git işine kardeşim. Orta Asya Türk kızları candır, Kandır, onunla ölüme bile gidersin ama Türkiye kızlarıyla Yemek yemeğe bile gidilmez.

Türkiye Kızları eksilemiş bile. dediklerim yalansa mesaj atın da insan gibi tartışın. Ama siz onu da yapamazsınız. onu da soydaş Türk kızları yapar.

türk oğlu türküm ve ateistim

Dipçe: Ben de Müslümanım.

Hadi be ordan. islam yokken de Türkler vardı. Hala da var. eskiden de güçlüydük. şimdi de. islam bir din Türklük ise genetik. ya gavursun ya Türk yazmış mal.

o zaman milyonlarca müslüman olmayan soydaşını çöpe atarsın. Sen Türk değil Arap dönmesisin. Türklerin Yüz karasısın.

sözlük yazarlarının en son sevindiği anlar

az önce diğer sözlük yazarlarından iyi geceler mesajı geldiği an.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

biri iyi geceler mesajı yazsa yeter. çok büyük iyilik yapmış olur.