bugün

Anlattıkları da yazdıkları da derya deniz... Kendisine saldıranların kaale aldığı kısmı ise eğilip bükülmeye müsait o anki sinir haliyle ettiği üç beş kelime. Bu avel kesimin yakın tarihe dair farklı bir ses duymaya, farklı bir görüş işitmeye zerre tahammülü yok. Bu neyin psikolojisi artık siz düşünün.
Kendisini üstad belleyenler = Feto tarafından kandırılmış birini "dünya lideri" zannedenler.
max 20 iq puanına sahip en büyük yunan faşisti mısır püskülüdür.
Ateşi bol olasıca.
çok büyük bir yunan milliyetçisidir. asıl adı kadirakis mısırakis'tir. sirtaki yaparkene kalpten gitmiştir ateşi bol olasıca..
rumcadan türkçeye geçen toplasan birkaç düzine kelime var. nerden parasını denkleştirip edindiğini anlayamadığım boğaza sıfır 10 milyonlarca dolar değerindeki restoranına bunlardan birini seçen rum muhibi (yakamoz restoran).
kadir abi sülaleden zengindir ,bugün eğer satmadılarsa benim bildiği salacak'taki konak ,iskele çayevinin yakınında denize nazır ,en 500 milyondur.

restoran denize sıfır büyük olasılıkla osmanlı'dan kalma tapu,geçen ekrem'in yıktığı şemsipaşa caminin yanında ki ki cafe arsası gibi. orası da erzincanlı necdet abinindi ,allah rahmet eylesin.

kadir abi 50 sene evvelde deliydi öldüğünde e ömrünü okumaya vermiş,restoran olayını öne sürmek gereksiz.

bende sevmem fikirlerini son zamanlarda çok dağıttı yaşlılıktan herhalde.

ben arada mezarına giderim cami açık olduğunda.
otobiyografisini okudum. babası müezzinmiş. bir aile servetinden bahsetmiyor. hatta üniversiteye istanbul'a geldiğinde epey bir zorluk çekmiş gibi anlatmış.
görsel
şekspirin gizli müslüman olduğunu ortaya çıkarmış üstadtır.

https://www.youtube.com/watch?v=-0QjKaKFP7Y
bende yazdım,nikli keke ,miras diye bir olay var.
mirasın ne olduğunu biliyorum, bana ailemden ziyadesiyle kaldı. ama kadir mısıroğlu kendi akçaabat'ta bir aile servetinden bahsetmiyor. tersine işlerinin bozukluğundan bahsediyor.
görsel

üniversite için 1954'de ilk akçaabat'tan istanbul'a geldiğinde niye "salacak'taki konak"larında kalmamış da fellik fellik yurt aramış acaba?

ayrıca keke nedir?
Popcorngillerin Yunan galip gelseydi familyasına ait terliksi bir canlıdır.
Katıksız vatan haini, ingiliz iş birlikçisi...
Bu adamla akplilerin ilişkisi, karga kılavuz olayıdır. Malum "kılavuzu karga olanın, burnu boktan kurtulmazmis".
bende yazdım nik-li bebe , restoran var boğaz sıfır,herhalde 18-20 yaşında kalmadı ..

eşinin ebeveynleri,kendi babaannesi ,dedesi her neyse,bunlar yahudi dönmesidir,mal mülk gani.
bak daha 19 yaşında ticaret ,aklı kim verdi sanıyorsun,akrabası.
hayır şeker kardeşim. akçaabat'tan başka hiç bir yerde varlıkları olmayan, sıradan bir aile. restoran arazisi de miras falan değil, 1977'de kendi alıyor. aha da bak belgesi:
görsel
(mirasmış demek. al sana miras)

paranın kaynağı da belirsiz. yurt dolandırıcılıklarıyla (konağın sahibinin ilk işi gelip kapattırmak olmuş o yurdu), hac turu dolandırıcılıklarıyla, müvekkil dolandırıp topuğundan kurşunlanmakla, "sebil" yayınevinin 3 kuruş kitaplarıyla nereye kadar? ah keşke her vasvarlık çıkıp üniversiteye istanbul'a gelen "ömrünü okumaya vermekle" 23 yılda kuleli'nin yanında arsa alabilecek seviyeye ulaşsaydı. o işler öyle olmuyor.

"büyük olasılıkla şöyle oldu", "yahudi dönmesiydi onlar ya", "erzincanlı bilmemne abi", "illa kaynanasından miras kalmıştır, ama dedesi falan olabilir" falan aptal kaynaksız yakıştırmalarını kes istersen komik oluyor (50 yaşında adama burda "bebelik" yakıştırdığın gibi).
Büyük üstadı Rahmetle ve minnetle yad ediyoruz. Mekanı cennet olsun.
Biz Nefretle anıyoruz.
Ben de kendisinden nefret ederdim 2021'e kadar. Büyük konuşmamak lazım.
Allah(c.c.) rahmet eylesin üstadı mekanı cennet olsun. 5 yıl olmuş. Muhammed mursi ile aynı yıl peş peşe vefat etmişlerdi. Ümmet iki kaybı üst üste yaşamıştı.