bugün

Babasinin bir guzellik yaptigi kizdir.
özel üniversitede okuyor olma ihtimali yüksek olan bir kızdır.
devlet üniversitesine arabayla gelen kız kadar dikkat çekmez. bu gözler durakta beklerken mercedesle okula gelen kızlar gördü.
Annesi arabayla okula gitmediği halde babası belli olmayanların hedefindeki kızdır.

Tek bir istisna bile yok, benden önce yazıp bu kıza söven orospu çocuklarının tamamınadır bu lafım, alınan gelsin mesaj atsın. O yakıştırmaları yapıp alınmayan iki kat orospu çocuğudur.
Bizim komsunun kizidir. Kizin audisi var efendim.
Beyni vücudunu terketmiş birçok yazarı görmeme imkan vermiş başlık. Sırf okuluna arabasıyla gidiyor diye ne kızlarımızı orospu, kevaşe, kaşar ve bilimum türevleri yaptınız. Keşke insanlar birazcık peşin hükümlü olmayı bırakıp birilerini tanımadan ağır suçlama yapmamayı öğrenebilmiş olsalardı o zaman tek boynuzlu pembe atlarımıza binip gökkuşağına uçardık.
Para var huzur var demektir.
tahminimce ilk günlerden kendini bir şey sanan, zenginliğini ustunluk olarak öne süren kız damgası yiyecektir ve yalnızca maddi durumu iyi olanlar ona yaklaşır.
o kız ne güzel kız, o kızın sevgilisi ne şanslı sevgili.
arabasına zor binilecek kızdır
(bkz: gerisini sen düşün)
minibüste otobüste fortlanmak istemeyen namuslu kızdır.
üniversitede özel otomobilinde gülen kızdır.
şansını zorlama sana bakmayacaktır.
sözlükteki okula arabayla giden hanım kızlarımızı sinirlendirmiştir.
ayrıca günümüzde atla deve olmayan bir konudur. ehliyetin ve paran varsa pekte garip kaçmaz. ayrıca bu kızlarımız arkadaşlarını da eve bırakırlarsa çok büyük sevap kazanırlar.
Otostop çekmek istediğim kızdır. Aslında erkeklerin hayalinde var üniversiteye arabayla gitmek ve yanına kız arkadaşını almak ama farketmez o sürsün ayağımı yerden kessinde.
Bu kızı tavlamak zordur. Hemde araban yoksa.
babasının araba vaadi ile üniversite kazanan kızdır.
Adı hazal. 21 yaşında. Kıbrısta okuyordu. Ara tatilde ailesinin yanına istanbula gelmişti. internetten tanışmıştık. Çok hızlı bir şekilde kaynaşıp buluşmaya karar verdik. Beni evimden arabasıyla aldı. Dünya tersine mi dönüyor diye şaşkınlıklar içerisindeydim. At gibi bir yavruydu. Tek falsosu sigara içmesiydi. Ama var ya ilik gibi bir şeydi. Onun gibi kısrağı hiç görmedim şimdiye kadar. Hey gidi günler hey.
özel otomobiliyle gider...
18 yasında zengin biriyle evlenip boşanıp nafaka alan biri olabilir.
universiteye ozel otomobiliyle gidemeyen sozluk kiz ve erkekler tarafindan linçlenecek kizdir.

çalişin sizinde olsun diyecem ama 1000 yil çalişsaniz alamazsiniz o otomobili. turkiye şartlari napcan.